Trainingsrooster

Dit schema loopt van 14-6-2021 t/m 27-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes B2 Nouk van 't Zelfde V2 - AB
18:30 - 20:00 BEZET Trainingsgroep V2 MC Trainers: Henk van Muijen Nouk van 't Zelfde
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Stijn Couwenberg V1 - AB
19:00 - 20:00 G Team Babette van 't Zelfde V1 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Stijn Couwenberg V1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Stijn Couwenberg V1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Chris van der Waal
Bauke Bickel
V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Wouter Vos V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Wouter Vos V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Bauke Bickel V1 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 V1 - CD
20:00 - 21:30 Heren jong 1 V1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Benjamins Fleur Verweij V1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens E1 (6) Lucas Vogel
Lars van der Meer
V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes M6E1 Skye Potters
Froukje de Rooy
V2 - C
17:00 - 18:00 Meisjes M6E2 Julia Vuurens
Puck Charlotte van Maanen
V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes M8E1 Gwen Rombout V2 - D
17:00 - 18:00 Mix F1 Maartje Hohle V1 - AB
18:00 - 19:30 BEZET Trainingsgroep V2 MC groep Trainers: Henk van Muijen Nouk van 't Zelfde
18:00 - 19:30 Jongens C1 Denise Vos V1 - AB = JB1
19:30 - 21:00 Dames 1 Ad de Gruiter
Joyce Visser - Meerdink
V1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 2 V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Stijn Couwenberg V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Lucas Vogel V2 - AB
18:30 - 20:00 HockeySchool - >10 jaar Trainingsgroep V1 - A Chris
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Stijn Couwenberg V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Wouter Vos V2 - AB
20:00 - 21:30 Dames Vet Dinsdag V2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 V1
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Stijn Couwenberg V2 - CD
20:00 - 21:30 Trimmers Henk van Muijen
Pieter Vos
V2 - AB
20:00 - 21:30 Veteranen A V2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens E1 (6) Lucas Vogel
Lars van der Meer
V1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes M6E1 Lasse Koppen
Lucas Verboom
V1 - A
17:00 - 18:00 Meisjes M6E2 Isa Timmer
Vivianne Kok
V1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes M8E1 Noortje Kraaijeveld
Lieke Kamminga
V1 - D
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Bauke Bickel V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Denise Vos V1 - AB = JB1
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Jurgen Koppen
Lasse Koppen
V1 - CD
19:30 - 21:00 Heren jong 1 V2
19:30 - 21:00 Jongens A1 Bauke Bickel V2