Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Stijn Couwenberg V1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Denise Vos V2 - AB Tijdelijk
18:30 - 20:00 Jongens B1 Stijn Couwenberg V1 - CD
19:00 - 20:00 G-team Babette van 't Zelfde V1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B1 Stijn Couwenberg V1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens C1 Stijn Couwenberg V1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Chris van der Waal V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Wouter Vos V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Stijn Couwenberg V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Wouter Vos V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Chris van der Waal V1 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Robert van der Vlugt V1 - AB
20:00 - 22:00 Heren 2 V1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Keepers Trainingsgroep V2 - CD Training voor de wisselkeepers van de jeugd
17:00 - 18:00 Benjamins Amy Barendregt
Maartje Hohle
V1 - D Trainingscoördinatoren: Thijmen Schenk & Christien Kraaijeveld
17:00 - 18:00 Jongen E1(8) Joep Overgaag
Lucas Vogel
V2 - A Trainingscoördinatoren: Thijmen Schenk & Christien Kraaijeveld
17:00 - 18:00 Meisjes E1(8) Marleen Bruijn
Nouk van 't Zelfde
V2 - B Trainingscoördinatoren: Thijmen Schenk & Christien Kraaijeveld
17:00 - 18:00 Meisjes E2(6) Kiki de Wit
Noortje Kraaijeveld
V1 - B Trainingscoördinatoren: Thijmen Schenk & Christien Kraaijeveld
17:00 - 18:00 Meisjes E3(6) Rick Magnin V1 - C Trainingscoördinatoren: Thijmen Schenk & Christien Kraaijeveld
17:00 - 18:00 Meisjes F1(3) Eva IJzerman
Famke van 't Veer
V1 - A Trainingscoördinatoren: Thijmen Schenk & Christien Kraaijeveld
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Thijmen Schenk V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Stijn Couwenberg V1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D3 Nouk van 't Zelfde V2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 Stijn Couwenberg V2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Thijmen Schenk V1 - AB
20:00 - 22:00 Jong Dames 1 V1 - CD Ad & Joyce
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Chris van der Waal V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Stijn Couwenberg V2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Bauke Bickel V1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Femke Korevaar V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Chris van der Waal V1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Bauke Bickel V1 - CD
20:00 - 21:30 Dames Veteranen Dinsdag Hans Kleyweg V1 - B
20:00 - 21:30 Heren Veteranen A Hans Kleyweg V1 - A
20:00 - 21:30 Trimmers Paul van Hattem V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongen E1(8) Rick Magnin
Tygo Schippers
V1 - D Trainingscoördinator: Stijn Couwenberg
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Wouter Vos V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E1(8) Hugo de Vries V1 - B Trainingscoördinator: Stijn Couwenberg
17:00 - 18:00 Meisjes E2(6) Fabienne van Huët
Lola Verhoeven
V1 - A Trainingscoördinator: Stijn Couwenberg
17:00 - 18:00 Meisjes E3(6) Jurgen Koppen
Lasse Koppen
V1 - C Trainingscoördinator: Stijn Couwenberg
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Thijmen Schenk V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D3 Laura Fokkelman V1 - CD
18:30 - 20:00 Heren 2 Stijn Couwenberg V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Carlo de Hoop V2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Thijmen Schenk V1 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Robert van der Vlugt V1 - CD
20:00 - 22:00 Jong Dames 1 V2 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 G-team Babette van 't Zelfde V1 - AB
 
Om uzelf of uw kind in te schrijven als lid van HC Souburgh dient u het aanmeldingsformulier in te vullen. Dit formulier vindt u hier op de website (klik hier voor het aanmeldingsformulier).

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier
SponsorKliks, gratis sponsoren!

Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Zoeken
Uitslagen
DVdi HV Victoria DDC 5-1
H1 HC De Hoeksche Waard H1 6-5
H2 OMHC HJ1 (H4) 3-4
HVA Klein Zwitserland HE 4-2
JongD1 HC De Hoeksche Waard DJ1 (O) (D2) 5-0
JB1 Rijswijksche Hockey Club JB3 3-0
JC1 HGC JC4 4-5
JD1 Hockeyclub Barendrecht JD3 2-2
Hockey.nl