Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Dienstenrooster
zaterdag 21 september 2019 
09:15 - 18:00  Nouk van 't Zelfde Zaterdagcommisssaris 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Suze Kramp Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Milan Diender Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Winona Kool Barmedewerker 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Leonore de Kloe Zaterdagassistent 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Daisy Littel Zaterdagassistent 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Floortje Levisson Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Twan van Munster Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Lotte Borremans Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Fabienne van Huët Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Louanne Huijssoon Barmedewerker 
15:45 - 00:00  Bauke Bickel Corvee 
zondag 22 september 2019 
10:15 - 12:15  Dave Bruijn Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Diederik Gommers Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Johan Bickel Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Tom van Leeuwen Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Daan Overgaag Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Marjolijn Mostert Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Pepijn Kamminga Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Jurgen Koppen Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Marina van der Hoeven Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Niels Schout Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Freek Gommers Barmedewerker 
zaterdag 28 september 2019 
09:15 - 18:00  Mees Schenk Zaterdagcommisssaris 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Esmee Vlasblom Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Nienke de Jong Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Anouk van Wijngaarden Barmedewerker 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Indy van der Wiel Zaterdagassistent 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Rosemarijn Zaal Zaterdagassistent 
12:15 - 15:15  Ouders/verzorgers van Milan Schulte Barmedewerker 
12:15 - 15:15  Ouders/verzorgers van Sophie van Hal Barmedewerker 
12:15 - 15:15  Peter-André Verhoeven Barmedewerker 
14:45 - 15:15  Bauke Bickel Corvee 
zaterdag 5 oktober 2019 
09:15 - 18:00  Nouk van 't Zelfde Zaterdagcommisssaris 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Nynke Bultema Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Aniek Gils Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Annemarit Kok Barmedewerker 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Blanka Oostrom Zaterdagassistent 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Sanne Pruim Zaterdagassistent 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Magali Vogel Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Fleur Brouws Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Daphne Markesteijn Barmedewerker 
14:15 - 14:45  Arnaud van den Bos Corvee 
14:15 - 14:45  Anita Vuurens Corvee 
zondag 6 oktober 2019 
10:15 - 12:15  Jelle Barendregt Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Merel Roelofs Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Lisanne Wols Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Nina Nieuwenhout-Rotmans Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Anne Verhoeven Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Karlijn Rogaar Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Nina den Besten Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Faye Hogenbirk Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Kiki den Hollander Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Maxime Timmermans Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Ghylène van Dorst Barmedewerker 
zaterdag 12 oktober 2019 
09:15 - 18:00  Mees Schenk Zaterdagcommisssaris 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Julia Kool Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Louise Ippel Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Marcel Kleefman Barmedewerker 
zondag 27 oktober 2019 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Cathelijne Romeijn Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Emma Mostert Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Eline Gommers Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Marjolijn Mostert Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Karlijn Rogaar Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Emie van 't Zelfde Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Yorick Schippers Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Rein Smallegange Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Roos Overgaag Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Maxime Timmermans Barmedewerker 
zaterdag 2 november 2019 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Sara Verheij Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Roos de Vos Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Jasmijn van Wijngaarden Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Suse Wolff Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Emma Klein Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Rene de Snoo Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
zaterdag 9 november 2019 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Milou Bossman Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lisanne Barendregt Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Nova Striegel Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Frederieke Maat Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Norah Oskam Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Xanthe Eijk Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
zondag 10 november 2019 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Thijs Barendregt Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Cathelijne Romeijn Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Nina Nieuwenhout-Rotmans Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Esmé Labrijn Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Claire de Wit Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Roos Overgaag Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Evita den Otter Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Caroline de Knegt Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Olivia Barning Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Jodie Strop Barmedewerker 
zaterdag 16 november 2019 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Thijs Heijnsdijk Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Britt Roos Van Raadshooven Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lucas Verboom Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jack Jakobs Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Isa Timmer Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Charlotte de Lange Barmedewerker 
zondag 17 november 2019 
10:15 - 12:15  Ruud Peters Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Arjan Schenk Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Loes Stomph Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Eva Admiraal Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
zaterdag 23 november 2019 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Robin Huisman Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lieke Kamminga Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Sil van de Wetering Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Frances de Graaf Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Anna de Jong Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Anne Hornstra Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
Vet Din OMHC DDA 2-1
Dj1 HC Capelle DJ1 2-5
Dj2 R.G.H.C. Tempo '34 DJ1 6-0
H1 HC Capelle H1 2-3
Hj1 Scoop Delft HJ2 1-5
VetA MHC Forescate HB 1-3
JB1 HV Spijkenisse JB1 7-1
JC1 Goudse MHC JC2 0-9
MA1 HGC MA3 0-5
Hockey.nl