Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Dienstenrooster
zaterdag 30 maart 2019 
09:15 - 18:00  Emie van 't Zelfde Zaterdagcommisssaris 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lucas Verboom Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Isis van der Linden Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Julia Vuurens Barmedewerker 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Milan Schulte Zaterdagassistent 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Sam van der Hoek Zaterdagassistent 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Senna de Jong Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Thom van den Tempel Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Sophie Veenman Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Daan Tapper Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Hugo de Vries Barmedewerker 
17:15 - 17:45  Jan van Maanen Corvee 
17:15 - 17:45  Arjan Forman Corvee 
zondag 31 maart 2019 
10:30 - 12:30  Kirsten Boon Barmedewerker 
10:30 - 12:30  Faye Hogenbirk Barmedewerker 
10:30 - 12:30  Loes Stomph Barmedewerker 
12:15 - 14:00  Tom van Leeuwen Barmedewerker 
12:15 - 14:00  Paul van Hattem Barmedewerker 
12:15 - 14:00  Harm Zwijnenberg Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Eva Admiraal Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Noor Kremer Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Kiki den Hollander Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Sara Huijgen Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Fleur Koops Barmedewerker 
zaterdag 6 april 2019 
09:15 - 18:00  Mees Schenk Zaterdagcommisssaris 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Winona Kool Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Eva Blommers Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Magali Vogel Barmedewerker 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Froukje de Rooy Zaterdagassistent 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Femke Vellinga Zaterdagassistent 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jack Jakobs Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Yinthe Visscher Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jill Capiteijns Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Lucas Kuit Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Tijn van der Matten Barmedewerker 
15:45 - 16:15  Jurgen Koppen Corvee 
15:45 - 16:15  Erik Visscher Corvee 
zaterdag 13 april 2019 
09:15 - 18:00  Emie van 't Zelfde Zaterdagcommisssaris 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Naomi Diender Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Carlijn van Og Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Esmee Pieper Barmedewerker 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Iris van Dijk Zaterdagassistent 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Mette Luteijn Zaterdagassistent 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Sem Groven Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Storm Olden Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Sep Mulder Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Zoë Smaal Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Louanne Huijssoon Barmedewerker 
17:15 - 17:45  Thijmen Schenk Corvee 
zondag 14 april 2019 
11:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Fenna Akker Barmedewerker 
11:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Fenna Akker Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Barmedewerker 
zaterdag 11 mei 2019 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Louanne Huijssoon Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Floortje Levisson Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Sil van de Wetering Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
zondag 12 mei 2019 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Sara-Linde Marianne Tuijtel Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Nina den Besten Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Florence Klerk Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Ruben Paardekooper Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Barmedewerker 
zaterdag 18 mei 2019 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lieve de Kluyver Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Kirsten Bos Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lila Hijnen Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
zondag 19 mei 2019 
10:30 - 12:30  Eline Gommers Barmedewerker 
10:30 - 12:30  Isabel van Heck Barmedewerker 
10:30 - 12:30  Emma Mostert Barmedewerker 
12:15 - 14:00  Barmedewerker 
12:15 - 14:00  Barmedewerker 
12:15 - 14:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Barmedewerker 
zaterdag 25 mei 2019 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Joya Kaleas Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lois van der Ende Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Carlijn van Og Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
JC1 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JC4 3-2
JD1 Hockey Club Rotterdam JD4 3-1
MA1 HC Schiedam MA2 4-3
MB1 VMHC Pollux MB2 0-2
Hockey.nl