Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Dienstenrooster
zaterdag 25 mei 2019 
09:15 - 18:00  Mees Schenk Zaterdagcommisssaris 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Joya Kaleas Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lois van der Ende Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Carlijn van Og Barmedewerker 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Nynke Bultema Zaterdagassistent 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Xanthe Eijk Zaterdagassistent 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Nino Pardo Kruidenier Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Anna de Haan Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jill van der Vlies Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Rick Magnin Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Victor Verbrugge Barmedewerker 
16:00 - 16:30  Marnix de Vries Corvee 
16:00 - 16:30  Paul van Hattem Corvee 
zaterdag 1 juni 2019 
09:15 - 18:00  Emie van 't Zelfde Zaterdagcommisssaris 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lizanne Quanz Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Rosalie Boot Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Esmee Vlasblom Barmedewerker 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Amy Barendregt Zaterdagassistent 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Lucas Vogel Zaterdagassistent 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Leonore de Kloe Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Sara Verheij Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Roos de Vos Barmedewerker 
14:15 - 14:45  Arjan Forman Corvee 
14:15 - 14:45  Jan van Maanen Corvee 
zondag 2 juni 2019 
11:30 - 14:00  Stijn Couwenberg Barmedewerker 
11:30 - 14:00  Luc Gommers Barmedewerker 
11:30 - 14:00  Fedde Parel Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Denise Vos Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Lisanne Wols Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Noor Kremer Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Robbert Sam-sin Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Loek van der Waal Barmedewerker 
zaterdag 15 juni 2019 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lieke Kamminga Barmedewerker 
 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1 M.H.C. Krimpen H1 5-4
H2 HC Schiedam HJ1 (H6) 2-1
HVA M.H.C. Krimpen HA 2-5
JongD1 LOHC DJ8 11-0
G HC Waddinxveen G 3 5-1
JB1 HC Capelle JB1 1-1
JC1 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JC4 1-1
JD1 Hockey Club Rotterdam JD4 2-0
MA1 M.H.C. Krimpen MA1 4-7
Hockey.nl