Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Dienstenrooster
zaterdag 17 november 2018 
09:15 - 18:00  Mees Schenk Zaterdagcommisssaris 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Evie Lanser Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Noa Bergman Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Susanne Verheij Barmedewerker 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Robin Huisman Zaterdagassistent 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Fabienne van Huët Zaterdagassistent 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Noa van Deelen Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Nikki Blokzijl Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jill Capiteijns Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Xem van Andel Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Tjeerd Van 't Veer Barmedewerker 
15:45 - 16:15  Robert van der Meer Corvee 
15:45 - 16:15  Frits Vogel Corvee 
zondag 18 november 2018 
10:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Thijs Barendregt Barmedewerker 
10:30 - 12:00  Aksel Blom Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Sem Groven Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Robbert Sam-sin Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Yorick Schippers Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Kiki den Hollander Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Sara Huijgen Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Florence Klerk Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Loek van der Waal Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Ruben Paardekooper Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Bauke Bickel Barmedewerker 
zaterdag 24 november 2018 
09:15 - 18:00  Emie van 't Zelfde Zaterdagcommisssaris 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Sara Verheij Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Roos de Vos Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Suze Kramp Barmedewerker 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Sarah Zuijderhoudt Zaterdagassistent 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Suse Wolff Zaterdagassistent 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Fleur Brouws Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Fleur Verweij Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Denzel Keenan Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Amy Barendregt Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Frances de Graaf Barmedewerker 
16:00 - 16:30  Thijmen Schenk Corvee 
zaterdag 1 december 2018 
09:15 - 18:00  Mees Schenk Zaterdagcommisssaris 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Reinout van 't Hof Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Milan Sterrenburg Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Barmedewerker 
 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1 M.H.C. Krimpen H1 0-3
H2 MHV Forcial HJ1 3-11
HVA M.H.C. Krimpen HA 2-3
JongD1 HC Voorne DJ1 1-4
JB1 HC Schiedam JB2 0-2
JC1 V.M.H.C. CARTOUCHE JC6 3-8
JD1 Schoonhovense MHC JD1 2-3
MA1 HC Capelle MA1 4-2
Hockey.nl