Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Bestuur / Commissies
Bestuur Email sturen naar Bestuur  
Jet Schenk - Vroege  Voorzitter   
Erik Schwencke  Penningmeester   
Erik Schwencke  Secretaris   
Henk van Muijen  Bestuurslid Technische Zaken   
Korstiaan Rietveld  Algemeen Bestuurslid   
Activiteitencommissie Email sturen naar Activiteitencommissie  
Arianne van der Matten-Spek  Commissielid   
Barcommissie Email sturen naar Barcommissie  
Jolanda Paardekooper  Voorzitter   
Karin den Braber  Commissielid   
Cor Laheij  Commissielid   
Manon Roumimper  Commissielid   
Ellen van der Wal  Commissielid   
Rebecca Kamminga-Versendaal  Commissielid   
Erik Schwencke  Commissielid   
Ellen de Vries  Commissielid   
Communicatiecommissie Email sturen naar Communicatiecommissie  
Alex Molenaar  Voorzitter   
Korstiaan Rietveld  Algemeen Bestuurslid   
Marlies van Bockel  Commissielid   
Isabel van Heck  Commissielid   
Isabelle Zaal  Commissielid   
Jongste Jeugdcommissie Email sturen naar Jongste Jeugdcommissie  
Christien Kraaijeveld  Commissielid   
Nathalie van Schoonhoven  Commissielid   
Monique Vogel  Commissielid   
Materiaalcommissie Email sturen naar Materiaalcommissie  
Eliane Kleyweg  Commissielid   
Erik Schwencke  Commissielid   
Onderhoudscommissie  
Erik Schwencke  Algemeen Bestuurslid   
Machiel Parel  Commissielid   
Cor Laheij  Commissielid   
Erik Smalbroek  Commissielid   
Scheidsrechterscommissie  
Korstiaan Rietveld  Algemeen Bestuurslid   
René de Jong  Commissielid   
René Huisman  Commissielid   
Bart van Leeuwen  Foto aanwezig Commissielid   
Arwen van der Voorden  Commissielid   
Sponsorcommissie  
Korstiaan Rietveld  Algemeen Bestuurslid   
Technische Commissie Email sturen naar Technische Commissie  
Henk van Muijen  Bestuurslid Technische Zaken   
Arnaud van den Bos  Voorzitter   
Stijn Couwenberg  Commissielid   
Bauke Bickel  Commissielid   
Jan van Maanen  Commissielid   
Peter-André Verhoeven  Commissielid   
Thijmen Schenk  Commissielid   
Guillerm van der Lans  Commissielid   
Dave Bruijn  Commissielid   
Danitsja Rombout  Commissielid   
Natalie Ritmeester  Commissielid   
Tuchtcommissie  
Jet Schenk - Vroege  Commissielid   
Wedstrijdsecretariaat Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat  
Jacqueline Stigter  Commissielid   
Zaalhockeycommissie Email sturen naar Zaalhockeycommissie  
Yvonne Innemee  Commissielid   
Zaterdagcommissie  
Mees Schenk  Commissielid   
Nouk van 't Zelfde  Commissielid   
 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
D1 GMHC Goes D1 5-2
Dj1 HV Spijkenisse DJ2 1-1
Dj2 Goudse MHC DJ1 0-5
H1 Goudse MHC H1 1-1
VetA HV Bleiswijk HB 2-5
JB1 hdm JB6 6-3
JC1 Goudse MHC JC2 0-7
MA1 Klein Zwitserland MA5 0-1
Hockey.nl