Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Denise Vos

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leonidas D26 Berkel-Rodenrijs D4 0:00
Leonidas D24 Feijenoord D1 0:00
Leonidas D22 IJssel D4 0:00
Ommoord D3 Spijkenisse D4 11:00
Capelle D2 Dordrecht D3 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leonidas D26 16 42 14 0 2 61 14 0
2 IJssel D4 16 38 12 2 2 55 18 0
3 Feijenoord D1 16 31 10 1 5 64 31 0
4 Spijkenisse D4 16 31 10 1 5 43 34 0
5 Leonidas D24 15 30 9 3 3 58 16 0
6 Leonidas D22 16 23 7 2 7 53 40 0
7 Berkel-Rodenrijs D4 16 19 6 1 9 28 36 0
8 Ommoord D3 15 16 5 1 9 28 36 0
9 Capelle D2 16 14 4 2 10 27 65 0
10 Souburgh D2-O 17 7 2 1 14 23 66 0
11 Dordrecht D3 17 6 2 0 15 26 110 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei R.H.V. Leonidas D22 12:00 thuis - Veld 2
2 jun HC De IJssel D4 14:45 uit
9 jun HV Spijkenisse D4 13:00 thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Feijenoord D1 Leonidas D22 (6-2)final
Leonidas D26 Spijkenisse D4 (2-4)final
Dordrecht D3 Souburgh D2-O (6-0)scheduled
Berkel-Rodenrijs D4 IJssel D4 (2-3)final
Leonidas D24 Capelle D2 (3-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Spijkenisse D4 Dordrecht D3 (6-0)final
Capelle D2 Leonidas D26 (0-4)final
Leonidas D22 Ommoord D3 (4-2)final
Souburgh D2-O Berkel-Rodenrijs D4 (2-2)final
IJssel D4 Feijenoord D1 (5-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Feijenoord D1 Souburgh D2-O (7-2)final
Capelle D2 Spijkenisse D4 (3-3)final
Berkel-Rodenrijs D4 Dordrecht D3 (2-1)final
Ommoord D3 IJssel D4 (0-0)final
Leonidas D24 Leonidas D22 (1-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Leonidas D22 Leonidas D26 (1-2)final
Spijkenisse D4 Berkel-Rodenrijs D4 (3-0)final
Dordrecht D3 Feijenoord D1 (2-7)final
IJssel D4 Leonidas D24 (3-2)final
Souburgh D2-O Ommoord D3 (2-1)final
WOENSDAG 4 OKTOBER 2023
Ommoord D3 Dordrecht D3 (3-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Capelle D2 Leonidas D22 (1-8)final
Leonidas D26 IJssel D4 (2-0)final
Leonidas D24 Souburgh D2-O (5-2)final
Feijenoord D1 Berkel-Rodenrijs D4 (6-1)final
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
Spijkenisse D4 Feijenoord D1 (1-2)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
IJssel D4 Capelle D2 (6-1)final
Berkel-Rodenrijs D4 Ommoord D3 (2-0)final
Souburgh D2-O Leonidas D26 (3-4)final
Dordrecht D3 Leonidas D24 (1-9)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Ommoord D3 Feijenoord D1 (1-3)final
Capelle D2 Souburgh D2-O (3-1)final
Leonidas D24 Berkel-Rodenrijs D4 (5-0)final
Leonidas D26 Dordrecht D3 (7-0)final
Leonidas D22 Spijkenisse D4 (3-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Berkel-Rodenrijs D4 Leonidas D26 (0-5)final
Spijkenisse D4 Ommoord D3 (2-0)final
Dordrecht D3 Capelle D2 (5-4)final
Feijenoord D1 Leonidas D24 (2-2)final
IJssel D4 Leonidas D22 (1-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Leonidas D26 Feijenoord D1 (4-0)final
Leonidas D24 Ommoord D3 (4-0)final
IJssel D4 Spijkenisse D4 (8-1)final
Capelle D2 Berkel-Rodenrijs D4 (2-1)final
Leonidas D22 Souburgh D2-O (7-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Leonidas D24 Spijkenisse D4 (6-0)final
Souburgh D2-O IJssel D4 (0-4)final
Dordrecht D3 Leonidas D22 (2-11)final
Ommoord D3 Leonidas D26 (0-4)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Spijkenisse D4 Souburgh D2-O (2-1)final
Capelle D2 Ommoord D3 (3-2)final
Leonidas D22 Berkel-Rodenrijs D4 (2-5)final
Leonidas D26 Leonidas D24 (2-0)final
DINSDAG 28 NOVEMBER 2023
IJssel D4 Dordrecht D3 (10-0)scheduled
DINSDAG 27 FEBRUARI 2024
Feijenoord D1 Capelle D2 (4-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Souburgh D2-O Dordrecht D3 (3-2)final
Capelle D2 Leonidas D24 (1-1)scheduled
Spijkenisse D4 Leonidas D26 (2-1)final
IJssel D4 Berkel-Rodenrijs D4 (1-0)final
Leonidas D22 Feijenoord D1 (4-2)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Leonidas D26 Capelle D2 (9-0)final
Feijenoord D1 IJssel D4 (1-2)final
Ommoord D3 Leonidas D22 (6-2)scheduled
Dordrecht D3 Spijkenisse D4 (1-10)final
Berkel-Rodenrijs D4 Souburgh D2-O (2-1)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Dordrecht D3 Berkel-Rodenrijs D4 (0-5)scheduled
Souburgh D2-O Feijenoord D1 (0-6)final
IJssel D4 Ommoord D3 (4-2)final
Leonidas D22 Leonidas D24 (0-6)final
Spijkenisse D4 Capelle D2 (5-3)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Leonidas D24 IJssel D4 (0-1)final
Ommoord D3 Souburgh D2-O (4-2)final
Feijenoord D1 Dordrecht D3 (12-0)final
Berkel-Rodenrijs D4 Spijkenisse D4 (3-0)scheduled
Leonidas D26 Leonidas D22 (2-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
IJssel D4 Leonidas D26 (1-3)final
Souburgh D2-O Leonidas D24 (1-2)final
Dordrecht D3 Ommoord D3 (2-5)final
Berkel-Rodenrijs D4 Feijenoord D1 (2-3)scheduled
Leonidas D22 Capelle D2 (7-1)final
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Leonidas D26 Souburgh D2-O (6-2)final
DONDERDAG 11 APRIL 2024
Capelle D2 IJssel D4 (1-6)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Leonidas D24 Dordrecht D3 (12-2)final
DINSDAG 16 APRIL 2024
Feijenoord D1 Spijkenisse D4 (1-2)final
WOENSDAG 17 APRIL 2024
Ommoord D3 Berkel-Rodenrijs D4 (2-1)scheduled
ZONDAG 21 APRIL 2024
Spijkenisse D4 Leonidas D22 (1-0)final
Souburgh D2-O Capelle D2 (0-3)scheduled
Dordrecht D3 Leonidas D26 (1-4)final