Souburgh MO18-1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Bauke Bickel
Trainer Bauke Bickel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs MO18-5 Souburgh MO18-1 0:00
Krimpen MO18-1 Tempo '34 MO18-1 13:00
Schiedam MO18-4 Ring Pass Delft MO18-2 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rotterdam MO18-3 12 34 11 1 0 49 9 0
2 Krimpen MO18-1 11 26 8 2 1 43 17 0
3 Ring Pass Delft MO18-2 10 19 6 1 3 25 15 0
4 Souburgh MO18-1 10 18 5 3 2 26 21 0
5 Tempo '34 MO18-1 11 13 4 1 6 21 36 0
6 Berkel-Rodenrijs MO18-5 11 9 3 0 8 17 34 0
7 Schiedam MO18-4 11 6 2 0 9 20 47 0
8 Voorne MO18-2 12 3 1 0 11 14 36 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mei Berkel Rodenrijs MO18-5 n.n.b uit
18 mei Ring Pass Delft MO18-2 n.n.b uit
25 mei HC Schiedam MO18-4 14:45 thuis - Veld 2
1 jun Hockey Club Rotterdam MO18-3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Voorne MO18-2 Berkel-Rodenrijs MO18-5 (0-2)scheduled
Rotterdam MO18-3 Schiedam MO18-4 (10-2)final
Tempo '34 MO18-1 Ring Pass Delft MO18-2 (0-6)final
Krimpen MO18-1 Souburgh MO18-1 (5-3)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Schiedam MO18-4 Krimpen MO18-1 (1-8)final
Souburgh MO18-1 Tempo '34 MO18-1 (4-0)final
Ring Pass Delft MO18-2 Voorne MO18-2 (3-1)final
Berkel-Rodenrijs MO18-5 Rotterdam MO18-3 (0-1)scheduled
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Voorne MO18-2 Souburgh MO18-1 (1-3)final
Tempo '34 MO18-1 Schiedam MO18-4 (4-2)final
Krimpen MO18-1 Rotterdam MO18-3 (3-4)scheduled
Ring Pass Delft MO18-2 Berkel-Rodenrijs MO18-5 (5-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Souburgh MO18-1 Ring Pass Delft MO18-2 (2-2)final
Berkel-Rodenrijs MO18-5 Krimpen MO18-1 (1-5)scheduled
Rotterdam MO18-3 Tempo '34 MO18-1 (1-0)final
Schiedam MO18-4 Voorne MO18-2 (3-4)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Tempo '34 MO18-1 Krimpen MO18-1 (3-5)final
Voorne MO18-2 Rotterdam MO18-3 (1-2)final
Ring Pass Delft MO18-2 Schiedam MO18-4 (1-0)final
Souburgh MO18-1 Berkel-Rodenrijs MO18-5 (3-0)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Krimpen MO18-1 Voorne MO18-2 (3-0)scheduled
Schiedam MO18-4 Souburgh MO18-1 (1-2)final
Tempo '34 MO18-1 Berkel-Rodenrijs MO18-5 (4-2)final
Rotterdam MO18-3 Ring Pass Delft MO18-2 (5-0)scheduled
ZATERDAG 9 MAART 2024
Schiedam MO18-4 Berkel-Rodenrijs MO18-5 (2-4)final
Souburgh MO18-1 Rotterdam MO18-3 (1-7)final
Voorne MO18-2 Tempo '34 MO18-1 (2-3)scheduled
Ring Pass Delft MO18-2 Krimpen MO18-1 (0-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Schiedam MO18-4 Rotterdam MO18-3 (0-5)final
Souburgh MO18-1 Krimpen MO18-1 (2-2)final
Berkel-Rodenrijs MO18-5 Voorne MO18-2 (5-1)scheduled
Ring Pass Delft MO18-2 Tempo '34 MO18-1 (0-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Voorne MO18-2 Ring Pass Delft MO18-2 (1-4)final
Krimpen MO18-1 Schiedam MO18-4 (4-2)final
Tempo '34 MO18-1 Souburgh MO18-1 (2-2)final
Rotterdam MO18-3 Berkel-Rodenrijs MO18-5 (4-0)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Schiedam MO18-4 Tempo '34 MO18-1 (4-3)final
Souburgh MO18-1 Voorne MO18-2 (4-1)final
Rotterdam MO18-3 Krimpen MO18-1 (1-1)final
Berkel-Rodenrijs MO18-5 Ring Pass Delft MO18-2 (2-4)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Voorne MO18-2 Schiedam MO18-4 (2-3)final
Krimpen MO18-1 Berkel-Rodenrijs MO18-5 (5-0)final
Tempo '34 MO18-1 Rotterdam MO18-3 (1-8)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Rotterdam MO18-3 Voorne MO18-2 (1-0)final