Souburgh MO18-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Marcel Kleefman
Trainer Bauke Bickel
Trainer Hein Dungelmann

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Victoria MO18-6 Spijkenisse MO18-3 11:55
Souburgh MO18-2 Pollux MO18-2 12:50
Hoeksche Waard MO18-2 Ommoord MO18-4 14:05

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hoeksche Waard MO18-2 10 22 7 1 2 36 16 0
2 Ommoord MO18-4 12 22 7 1 4 31 22 0
3 Pollux MO18-2 11 22 7 1 3 23 16 0
4 Victoria MO18-6 11 20 6 2 3 37 25 0
5 Capelle MO18-2 12 13 3 4 5 25 33 0
6 Souburgh MO18-2 11 11 3 2 6 21 27 0
7 Spijkenisse MO18-3 11 9 2 3 6 16 28 0
8 Goeree Overflakkee MO18-1 12 7 1 4 7 31 53 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mei VMHC Pollux MO18-2 12:50 thuis - Veld 2
18 mei HC De Hoeksche Waard MO18-2 n.n.b uit
25 mei HC Capelle MO18-2 09:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Capelle MO18-2 Victoria MO18-6 (0-2)final
Goeree Overflakkee MO18-1 Hoeksche Waard MO18-2 (2-7)final
Souburgh MO18-2 Spijkenisse MO18-3 (2-1)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Spijkenisse MO18-3 Pollux MO18-2 (0-1)final
Victoria MO18-6 Goeree Overflakkee MO18-1 (7-3)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Capelle MO18-2 Spijkenisse MO18-3 (2-2)final
Pollux MO18-2 Hoeksche Waard MO18-2 (3-0)final
Souburgh MO18-2 Goeree Overflakkee MO18-1 (2-4)scheduled
Ommoord MO18-4 Victoria MO18-6 (1-7)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Goeree Overflakkee MO18-1 Pollux MO18-2 (2-4)final
Spijkenisse MO18-3 Ommoord MO18-4 (2-2)final
Hoeksche Waard MO18-2 Capelle MO18-2 (6-1)final
Victoria MO18-6 Souburgh MO18-2 (1-1)final
DONDERDAG 23 NOVEMBER 2023
Pollux MO18-2 Ommoord MO18-4 (1-0)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Capelle MO18-2 Goeree Overflakkee MO18-1 (3-3)final
Pollux MO18-2 Souburgh MO18-2 (0-3)final
Ommoord MO18-4 Hoeksche Waard MO18-2 (3-1)final
WOENSDAG 29 NOVEMBER 2023
Ommoord MO18-4 Capelle MO18-2 (3-0)scheduled
VRIJDAG 1 MAART 2024
Spijkenisse MO18-3 Victoria MO18-6 (1-2)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Pollux MO18-2 Victoria MO18-6 (4-0)final
Souburgh MO18-2 Capelle MO18-2 (1-2)final
Hoeksche Waard MO18-2 Spijkenisse MO18-3 (5-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Spijkenisse MO18-3 Goeree Overflakkee MO18-1 (3-3)final
Capelle MO18-2 Pollux MO18-2 (1-2)final
Ommoord MO18-4 Souburgh MO18-2 (2-1)final
Victoria MO18-6 Hoeksche Waard MO18-2 (1-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Ommoord MO18-4 Pollux MO18-2 (5-0)final
Hoeksche Waard MO18-2 Goeree Overflakkee MO18-1 (7-1)scheduled
Victoria MO18-6 Capelle MO18-2 (4-4)final
Spijkenisse MO18-3 Souburgh MO18-2 (2-4)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Capelle MO18-2 Ommoord MO18-4 (4-2)final
Souburgh MO18-2 Hoeksche Waard MO18-2 (2-4)final
Goeree Overflakkee MO18-1 Victoria MO18-6 (2-6)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Goeree Overflakkee MO18-1 Ommoord MO18-4 (2-4)final
DONDERDAG 4 APRIL 2024
Pollux MO18-2 Spijkenisse MO18-3 (5-0)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Spijkenisse MO18-3 Capelle MO18-2 (3-2)final
Goeree Overflakkee MO18-1 Souburgh MO18-2 (3-3)final
Victoria MO18-6 Ommoord MO18-4 (3-5)final
Hoeksche Waard MO18-2 Pollux MO18-2 (3-1)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Capelle MO18-2 Hoeksche Waard MO18-2 (1-1)final
Souburgh MO18-2 Victoria MO18-6 (2-4)final
Pollux MO18-2 Goeree Overflakkee MO18-1 (2-2)final
Ommoord MO18-4 Spijkenisse MO18-3 (0-1)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Souburgh MO18-2 Ommoord MO18-4 (0-4)final
Goeree Overflakkee MO18-1 Capelle MO18-2 (4-5)final