Jong heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Gerton van der Kammen
Aanvoerder Jaimy van der Kammen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs HO25-2 Rijswijk HO25-1 0:00
Leiden-Leidse Studs HO25-7 Wateringse veld HO25-1-O 9:30
Souburgh HO25-1-O Forescate HO25-2 10:30
Feijenoord HO25-1 Roomburg HO25-2 10:30
Leiden HO25-6 Scoop Delft HO25-2 12:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leiden-Leidse Studs HO25-7 7 18 6 0 1 48 11 0
2 Wateringse veld HO25-1-O 5 15 5 0 0 25 3 0
3 Feijenoord HO25-1 6 15 5 0 1 27 11 0
4 Scoop Delft HO25-2 6 15 5 0 1 20 11 0
5 Alecto HO25-1 7 12 4 0 3 27 14 0
6 Souburgh HO25-1-O 6 9 3 0 3 46 20 0
7 Rijswijk HO25-1 6 6 2 0 4 15 24 0
8 Berkel-Rodenrijs HO25-2 7 6 2 0 5 10 20 0
9 Forescate HO25-2 6 3 1 0 5 16 27 0
10 Leiden HO25-6 5 0 0 0 5 8 31 0
11 Roomburg HO25-2 5 0 0 0 5 8 78 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mei MHC Forescate HO25-2 10:30 thuis - Veld 2
26 mei L.S.C. ALECTO HO25-1 11:00 uit
9 jun Berkel Rodenrijs HO25-2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 MAART 2024
Rijswijk HO25-1 Forescate HO25-2 (3-2)final
Scoop Delft HO25-2 Berkel-Rodenrijs HO25-2 (4-3)scheduled
Leiden-Leidse Studs HO25-7 Souburgh HO25-1-O (4-1)final
Feijenoord HO25-1 Alecto HO25-1 (4-1)final
Roomburg HO25-2 Wateringse veld HO25-1-O (0-9)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Souburgh HO25-1-O Leiden HO25-6 (11-3)final
Wateringse veld HO25-1-O Scoop Delft HO25-2 (3-1)final
Berkel-Rodenrijs HO25-2 Leiden-Leidse Studs HO25-7 (2-4)scheduled
Alecto HO25-1 Rijswijk HO25-1 (9-1)final
Forescate HO25-2 Roomburg HO25-2 (9-4)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Feijenoord HO25-1 Souburgh HO25-1-O (5-0)final
Leiden HO25-6 Leiden-Leidse Studs HO25-7 (1-6)scheduled
Roomburg HO25-2 Alecto HO25-1 (0-9)final
Wateringse veld HO25-1-O Berkel-Rodenrijs HO25-2 (4-0)scheduled
Scoop Delft HO25-2 Forescate HO25-2 (7-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Souburgh HO25-1-O Rijswijk HO25-1 (3-2)final
Leiden-Leidse Studs HO25-7 Feijenoord HO25-1 (6-1)final
Alecto HO25-1 Scoop Delft HO25-2 (1-2)final
Forescate HO25-2 Wateringse veld HO25-1-O (1-6)final
VRIJDAG 5 APRIL 2024
Berkel-Rodenrijs HO25-2 Leiden HO25-6 (1-0)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Roomburg HO25-2 Souburgh HO25-1-O (1-27)scheduled
Rijswijk HO25-1 Leiden-Leidse Studs HO25-7 (2-4)final
Feijenoord HO25-1 Leiden HO25-6 (8-2)final
Forescate HO25-2 Berkel-Rodenrijs HO25-2 (1-3)scheduled
Wateringse veld HO25-1-O Alecto HO25-1 (3-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Leiden HO25-6 Rijswijk HO25-1 (2-5)final
Souburgh HO25-1-O Scoop Delft HO25-2 (4-5)final
Alecto HO25-1 Forescate HO25-2 (4-3)final
Leiden-Leidse Studs HO25-7 Roomburg HO25-2 (24-3)final
Berkel-Rodenrijs HO25-2 Feijenoord HO25-1 (0-5)scheduled
ZONDAG 21 APRIL 2024
Scoop Delft HO25-2 Leiden-Leidse Studs HO25-7 (1-0)scheduled
Alecto HO25-1 Berkel-Rodenrijs HO25-2 (2-1)scheduled
Rijswijk HO25-1 Feijenoord HO25-1 (2-4)final
Roomburg HO25-2 Leiden HO25-6 (0-4)scheduled