Souburgh MO12-1 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Luuk Innemee
Coach Patrick Vlasblom
Trainer Luuk Innemee
Trainer Lars van der Meer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rapid MO12-4 Feijenoord MO12-2 9:30
Feijenoord MO12-2 Hoeksche Waard MO12-4 10:10
Rapid MO12-4 Hoeksche Waard MO12-4 10:50
Barendrecht MO12-6 Souburgh MO12-1 11:30
Souburgh MO12-1 Gouda MO12-4 12:10
Barendrecht MO12-6 Gouda MO12-4 12:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Feijenoord MO12-2 8 22 7 1 0 27 7 0
2 Souburgh MO12-1 8 20 6 2 0 48 12 0
3 Schoonhoven MO12-1 10 15 5 0 5 34 32 0
4 Gouda MO12-4 8 10 3 1 4 17 31 0
5 Rapid MO12-4 10 10 3 1 6 23 42 0
6 Barendrecht MO12-6 8 8 2 2 4 15 20 0
7 Hoeksche Waard MO12-4 8 1 0 1 7 10 30 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb Goudse MHC MO12-4 12:10 thuis
12 feb Hockeyclub Barendrecht MO12-6 11:30 uit
19 feb Schoonhovense MHC MO12-1 10:10 uit
19 feb HC Feijenoord MO12-2 10:50 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Barendrecht MO12-6 Feijenoord MO12-2 (1-4)final
Schoonhoven MO12-1 Feijenoord MO12-2 (1-2)final
Barendrecht MO12-6 Schoonhoven MO12-1 (1-4)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Gouda MO12-4 Souburgh MO12-1 (2-10)final
Schoonhoven MO12-1 Rapid MO12-4 (3-5)final
Barendrecht MO12-6 Rapid MO12-4 (1-1)final
Souburgh MO12-1 Feijenoord MO12-2 (2-2)final
Gouda MO12-4 Feijenoord MO12-2 (0-4)final
Schoonhoven MO12-1 Barendrecht MO12-6 (2-7)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Souburgh MO12-1 Schoonhoven MO12-1 (5-4)final
Hoeksche Waard MO12-4 Schoonhoven MO12-1 (3-4)scheduled
Souburgh MO12-1 Hoeksche Waard MO12-4 (7-0)scheduled
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Feijenoord MO12-2 Gouda MO12-4 (5-2)final
Gouda MO12-4 Rapid MO12-4 (4-3)final
Feijenoord MO12-2 Rapid MO12-4 (6-0)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Hoeksche Waard MO12-4 Rapid MO12-4 (1-4)scheduled
Rapid MO12-4 Souburgh MO12-1 (0-8)final
Hoeksche Waard MO12-4 Souburgh MO12-1 (1-6)scheduled
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Rapid MO12-4 Gouda MO12-4 (1-3)final
Gouda MO12-4 Schoonhoven MO12-1 (0-4)final
Rapid MO12-4 Schoonhoven MO12-1 (2-5)final
Hoeksche Waard MO12-4 Barendrecht MO12-6 (0-1)scheduled
Feijenoord MO12-2 Barendrecht MO12-6 (3-1)final
Hoeksche Waard MO12-4 Feijenoord MO12-2 (0-1)scheduled
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Schoonhoven MO12-1 Hoeksche Waard MO12-4 (5-3)final
Souburgh MO12-1 Barendrecht MO12-6 (1-1)final
Hoeksche Waard MO12-4 Gouda MO12-4 (2-2)final
Rapid MO12-4 Barendrecht MO12-6 (5-2)final
Schoonhoven MO12-1 Gouda MO12-4 (2-4)final
Souburgh MO12-1 Rapid MO12-4 (9-2)final