Souburgh MO14-1 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Zoë Smaal
Coach Nouk van 't Zelfde
Trainer Zoë Smaal
Trainer Nouk van 't Zelfde

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gouda MO14-3 Tempo '34 MO14-2 15:30
Tempo '34 MO14-2 Dordrecht MO14-12-C 16:10
Gouda MO14-3 Dordrecht MO14-12-C 16:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Schoonhoven MO14-1 8 19 6 1 1 36 21 0
2 Gouda MO14-3 8 14 4 2 2 20 23 0
3 Barendrecht MO14-3 8 13 4 1 3 32 13 0
4 Souburgh MO14-1 8 13 3 4 1 21 12 0
5 Ommoord MO14-2 10 11 3 2 5 31 39 0
6 Dordrecht MO14-12-C 8 9 3 0 5 20 33 0
7 Tempo '34 MO14-2 10 4 0 4 6 20 39 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb Schoonhovense MHC MO14-1 09:45 thuis
12 feb Hockeyclub Barendrecht MO14-3 11:05 thuis
19 feb Schoonhovense MHC MO14-1 12:50 uit
19 feb Goudse MHC MO14-3 12:10 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Dordrecht MO14-12-C Gouda MO14-3 (3-4)scheduled
Gouda MO14-3 Schoonhoven MO14-1 (2-4)final
Dordrecht MO14-12-C Schoonhoven MO14-1 (2-8)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Tempo '34 MO14-2 Souburgh MO14-1 (0-0)final
Ommoord MO14-2 Souburgh MO14-1 (1-5)final
Tempo '34 MO14-2 Ommoord MO14-2 (0-3)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Schoonhoven MO14-1 Dordrecht MO14-12-C (3-1)final
Dordrecht MO14-12-C Ommoord MO14-2 (5-2)final
Schoonhoven MO14-1 Ommoord MO14-2 (4-6)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Barendrecht MO14-3 Tempo '34 MO14-2 (5-2)final
Tempo '34 MO14-2 Gouda MO14-3 (4-4)final
Barendrecht MO14-3 Gouda MO14-3 (6-0)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Tempo '34 MO14-2 Barendrecht MO14-3 (4-4)final
Schoonhoven MO14-1 Barendrecht MO14-3 (1-0)final
Tempo '34 MO14-2 Schoonhoven MO14-1 (1-4)final
Souburgh MO14-1 Ommoord MO14-2 (2-2)final
Ommoord MO14-2 Gouda MO14-3 (3-4)final
Souburgh MO14-1 Gouda MO14-3 (2-2)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Ommoord MO14-2 Schoonhoven MO14-1 (5-5)final
Schoonhoven MO14-1 Tempo '34 MO14-2 (7-4)final
Ommoord MO14-2 Tempo '34 MO14-2 (7-2)final
Barendrecht MO14-3 Dordrecht MO14-12-C (7-2)final
Souburgh MO14-1 Dordrecht MO14-12-C (7-2)scheduled
Barendrecht MO14-3 Souburgh MO14-1 (1-2)final
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Dordrecht MO14-12-C Souburgh MO14-1 (2-1)final
Souburgh MO14-1 Tempo '34 MO14-2 (2-2)scheduled
Dordrecht MO14-12-C Tempo '34 MO14-2 (3-1)scheduled
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Gouda MO14-3 Ommoord MO14-2 (3-1)final
Barendrecht MO14-3 Ommoord MO14-2 (9-1)final
Gouda MO14-3 Barendrecht MO14-3 (1-0)final