Souburgh MO18-1 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Stijn Couwenberg
Trainer Stijn Couwenberg
Manager Demi de Haas

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
IJssel MO18-2 Capelle MO18-1 11:30
Capelle MO18-1 Hoeksche Waard MO18-1 12:10
IJssel MO18-2 Hoeksche Waard MO18-1 12:50
Barendrecht MO18-4 Souburgh MO18-1 17:30
Souburgh MO18-1 Gouda MO18-2 18:10
Barendrecht MO18-4 Gouda MO18-2 18:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hoeksche Waard MO18-1 10 26 8 2 0 39 12 0
2 Leonidas MO18-2 11 20 6 2 3 42 19 0
3 Capelle MO18-1 7 13 4 1 2 21 17 0
4 Souburgh MO18-1 6 12 4 0 2 14 15 0
5 IJssel MO18-2 10 10 3 1 6 19 28 0
6 Barendrecht MO18-4 10 8 2 2 6 19 38 0
7 Gouda MO18-2 8 0 0 0 8 7 32 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 feb Hockeyclub Barendrecht MO18-4 17:30 uit
11 feb Goudse MHC MO18-2 18:10 thuis
18 feb HC Capelle MO18-1 12:10 thuis
18 feb Goudse MHC MO18-2 11:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Gouda MO18-2 Hoeksche Waard MO18-1 (1-3)scheduled
Barendrecht MO18-4 Hoeksche Waard MO18-1 (3-3)scheduled
Gouda MO18-2 Barendrecht MO18-4 (2-3)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Capelle MO18-1 Leonidas MO18-2 (3-4)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Souburgh MO18-1 Barendrecht MO18-4 (5-3)final
IJssel MO18-2 Barendrecht MO18-4 (3-0)final
Souburgh MO18-1 IJssel MO18-2 (2-1)final
Leonidas MO18-2 Hoeksche Waard MO18-1 (0-1)scheduled
Hoeksche Waard MO18-1 Gouda MO18-2 (8-0)scheduled
Leonidas MO18-2 Gouda MO18-2 (3-2)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Hoeksche Waard MO18-1 IJssel MO18-2 (5-0)final
IJssel MO18-2 Souburgh MO18-1 (2-3)final
Barendrecht MO18-4 Capelle MO18-1 (2-2)final
Hoeksche Waard MO18-1 Souburgh MO18-1 (5-1)final
Leonidas MO18-2 Capelle MO18-1 (2-3)final
Barendrecht MO18-4 Leonidas MO18-2 (2-4)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Leonidas MO18-2 IJssel MO18-2 (9-1)scheduled
Barendrecht MO18-4 IJssel MO18-2 (3-2)scheduled
Leonidas MO18-2 Barendrecht MO18-4 (9-1)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Hoeksche Waard MO18-1 Barendrecht MO18-4 (2-1)final
Capelle MO18-1 Barendrecht MO18-4 (6-1)final
Hoeksche Waard MO18-1 Capelle MO18-1 (6-2)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
IJssel MO18-2 Gouda MO18-2 (3-2)scheduled
Gouda MO18-2 Leonidas MO18-2 (0-6)scheduled
IJssel MO18-2 Leonidas MO18-2 (1-1)scheduled
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Souburgh MO18-1 Leonidas MO18-2 (2-1)final
Hoeksche Waard MO18-1 Leonidas MO18-2 (3-3)final
Souburgh MO18-1 Hoeksche Waard MO18-1 (1-3)final
Capelle MO18-1 Gouda MO18-2 (2-0)final
Gouda MO18-2 IJssel MO18-2 (0-4)scheduled
Capelle MO18-1 IJssel MO18-2 (3-2)scheduled