Souburgh MO18-2 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Monique van Buijtene
Coach Arjan Forman
Trainer Bauke Bickel
Trainer Stijn Couwenberg

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Goeree Overflakkee MO18-1 Rotterdam MO18-11 10:15
Rotterdam MO18-11 Souburgh MO18-2 10:55
Goeree Overflakkee MO18-1 Souburgh MO18-2 11:35
Victoria MO18-4 Spijkenisse MO18-2 15:00
Schiedam MO18-4 Spijkenisse MO18-2 15:40
Victoria MO18-4 Schiedam MO18-4 16:20

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Schiedam MO18-4 8 20 6 2 0 27 12 0
2 Victoria MO18-4 8 19 6 1 1 26 15 0
3 Souburgh MO18-2 8 13 4 1 3 19 17 0
4 Forcial MO18-2 10 11 3 2 5 17 20 0
5 Rotterdam MO18-11 8 8 2 2 4 12 16 0
6 Spijkenisse MO18-2 10 8 2 2 6 14 23 0
7 Goeree Overflakkee MO18-1 8 6 2 0 6 14 26 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb HCGO MO18-1 11:35 uit
12 feb Hockey Club Rotterdam MO18-11 10:55 uit
18 feb HC Schiedam MO18-4 14:35 thuis
18 feb HCGO MO18-1 13:15 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Goeree Overflakkee MO18-1 Spijkenisse MO18-2 (3-1)final
Spijkenisse MO18-2 Victoria MO18-4 (1-6)final
Goeree Overflakkee MO18-1 Victoria MO18-4 (3-4)final
Rotterdam MO18-11 Schiedam MO18-4 (1-1)final
Forcial MO18-2 Schiedam MO18-4 (1-3)final
Rotterdam MO18-11 Forcial MO18-2 (3-0)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Spijkenisse MO18-2 Souburgh MO18-2 (2-3)final
Forcial MO18-2 Souburgh MO18-2 (2-1)final
Spijkenisse MO18-2 Forcial MO18-2 (2-2)final
Rotterdam MO18-11 Victoria MO18-4 (0-1)final
Victoria MO18-4 Goeree Overflakkee MO18-1 (4-1)scheduled
Rotterdam MO18-11 Goeree Overflakkee MO18-1 (3-0)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Souburgh MO18-2 Rotterdam MO18-11 (4-1)final
Schiedam MO18-4 Forcial MO18-2 (2-2)final
Rotterdam MO18-11 Spijkenisse MO18-2 (2-2)final
Goeree Overflakkee MO18-1 Forcial MO18-2 (0-4)final
Schiedam MO18-4 Goeree Overflakkee MO18-1 (7-3)final
Souburgh MO18-2 Spijkenisse MO18-2 (2-1)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Schiedam MO18-4 Souburgh MO18-2 (3-2)final
Souburgh MO18-2 Victoria MO18-4 (2-2)final
Schiedam MO18-4 Victoria MO18-4 (4-2)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Forcial MO18-2 Goeree Overflakkee MO18-1 (2-1)scheduled
Spijkenisse MO18-2 Goeree Overflakkee MO18-1 (1-3)final
Forcial MO18-2 Spijkenisse MO18-2 (0-2)scheduled
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Victoria MO18-4 Forcial MO18-2 (3-2)final
Souburgh MO18-2 Forcial MO18-2 (3-2)final
Victoria MO18-4 Souburgh MO18-2 (4-2)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Spijkenisse MO18-2 Schiedam MO18-4 (0-1)final
Schiedam MO18-4 Rotterdam MO18-11 (6-1)final
Spijkenisse MO18-2 Rotterdam MO18-11 (2-1)final