Jongens A1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Eric Innemee
Coach Robert van der Meer
Coach Frits Vogel
Trainer Bauke Bickel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Feijenoord JA1 Evergreen JA1 12:55
HUDITO JA3 Derby JA2 13:30
Rotterdam JA5 Leonidas JA3 16:00
Souburgh JA1 Voorne JA1 16:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Voorne JA1 13 39 13 0 0 106 9 0
2 Evergreen JA1 13 31 10 1 2 52 26 0
3 Souburgh JA1 12 26 8 2 2 44 41 0
4 Feijenoord JA1 12 24 8 0 4 40 15 0
5 Derby JA2 13 13 4 1 8 34 49 0
6 HUDITO JA3 13 8 2 2 9 19 60 0
7 Leonidas JA3 13 5 1 2 10 18 62 0
8 Rotterdam JA5 13 3 1 0 12 13 64 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 mei HC Voorne JA1 16:00 thuis - Veld 1
4 jun HC Feijenoord JA1 13:00 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Rotterdam JA5 HUDITO JA3 1-3
Feijenoord JA1 Voorne JA1 0-1
Evergreen JA1 Derby JA2 4-3
Souburgh JA1 Leonidas JA3 3-2
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Derby JA2 Rotterdam JA5 2-1
Leonidas JA3 Feijenoord JA1 0-3
HUDITO JA3 Souburgh JA1 2-4
Voorne JA1 Evergreen JA1 8-0
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Feijenoord JA1 HUDITO JA3 3-2
Souburgh JA1 Rotterdam JA5 4-2
Voorne JA1 Derby JA2 5-1
Evergreen JA1 Leonidas JA3 4-0
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Derby JA2 Souburgh JA1 3-4
Leonidas JA3 Voorne JA1 0-14
HUDITO JA3 Evergreen JA1 1-4
Rotterdam JA5 Feijenoord JA1 0-6
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Feijenoord JA1 Souburgh JA1 2-3
Leonidas JA3 Derby JA2 2-2
Voorne JA1 HUDITO JA3 12-0
Evergreen JA1 Rotterdam JA5 2-0
ZATERDAG 12 MAART 2022
Feijenoord JA1 Derby JA2 7-1
Souburgh JA1 Evergreen JA1 3-3
Rotterdam JA5 Voorne JA1 1-10
HUDITO JA3 Leonidas JA3 1-1
ZATERDAG 19 MAART 2022
Evergreen JA1 Feijenoord JA1 3-2
Voorne JA1 Souburgh JA1 11-3
Derby JA2 HUDITO JA3 6-1
Leonidas JA3 Rotterdam JA5 2-3
ZATERDAG 26 MAART 2022
HUDITO JA3 Rotterdam JA5 2-1
Voorne JA1 Feijenoord JA1 4-2
Leonidas JA3 Souburgh JA1 3-5
MAANDAG 28 MAART 2022
Derby JA2 Evergreen JA1 3-6
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Souburgh JA1 HUDITO JA3 3-3
Feijenoord JA1 Leonidas JA3 4-0
Rotterdam JA5 Derby JA2 1-5
WOENSDAG 6 APRIL 2022
Evergreen JA1 HUDITO JA3 9-1
ZATERDAG 9 APRIL 2022
HUDITO JA3 Feijenoord JA1 0-3
Leonidas JA3 Evergreen JA1 0-4
Derby JA2 Voorne JA1 0-4
Rotterdam JA5 Souburgh JA1 0-5
MAANDAG 11 APRIL 2022
Evergreen JA1 Voorne JA1 0-4
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Feijenoord JA1 Rotterdam JA5 3-1
Souburgh JA1 Derby JA2 7-2
ZATERDAG 14 MEI 2022
Derby JA2 Leonidas JA3 6-2
HUDITO JA3 Voorne JA1 0-8
Rotterdam JA5 Evergreen JA1 1-5
ZATERDAG 21 MEI 2022
Derby JA2 Feijenoord JA1 0-5
Voorne JA1 Rotterdam JA5 15-1
Evergreen JA1 Souburgh JA1 8-0
Leonidas JA3 HUDITO JA3 5-3
WOENSDAG 25 MEI 2022
Voorne JA1 Leonidas JA3 10-1