Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Steven Go
Trainer Steven Go
Aanvoerder Daan Overgaag
Aanvoerder Fedde Parel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dopie H1 Voorne H1 14:45
Feijenoord H1 Capelle H1 14:45
Hoeksche Waard H1 Souburgh H1 14:45
Kieviten H1 Ypenburg H1 14:45
Scoop Delft H1 Krimpen H1 14:30
Waddinxveen H1 Tempo H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Krimpen H1 4 12 4 0 0 11 4 0
2 Voorne H1 4 9 3 0 1 19 9 0
3 Hoeksche Waard H1 4 9 3 0 1 10 4 0
4 Scoop Delft H1 4 9 3 0 1 13 10 0
5 Capelle H1 4 8 2 2 0 11 9 0
6 Ypenburg H1 4 6 2 0 2 12 9 0
7 Tempo H1 4 4 1 1 2 7 6 0
8 Souburgh H1 4 4 1 1 2 12 15 0
9 Kieviten H1 3 3 1 0 2 4 7 0
10 Dopie H1 2 0 0 0 2 3 8 0
11 Feijenoord H1 4 0 0 0 4 7 16 0
12 Waddinxveen H1 3 0 0 0 3 6 18 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 okt HC De Hoeksche Waard H1 14:45 uit
11 okt De Kieviten H1 14:45 thuis - Veld 1
25 okt HC Waddinxveen H1 14:45 uit
1 nov Scoop Delft H1 14:45 thuis - Veld 1
8 nov Dopie H1 n.n.b uit
15 nov M.H.C. Krimpen H1 14:45 thuis - Veld 1
22 nov MHC Tempo H1 n.n.b uit
7 mrt HC Ypenburg H1 14:45 uit
14 mrt HC Voorne H1 n.n.b thuis
21 mrt HC Capelle H1 n.n.b thuis
28 mrt HC Feijenoord H1 14:45 uit
11 apr HC De Hoeksche Waard H1 n.n.b thuis
18 apr De Kieviten H1 n.n.b uit
25 apr HC Waddinxveen H1 n.n.b thuis
16 mei Scoop Delft H1 n.n.b uit
30 mei Dopie H1 n.n.b thuis
6 jun M.H.C. Krimpen H1 n.n.b uit
13 jun MHC Tempo H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Souburgh H1 Ypenburg H1 2-6
Kieviten H1 Scoop Delft H1 1-2
Waddinxveen H1 Voorne H1 0-7
Capelle H1 Tempo H1 1-1
Feijenoord H1 Krimpen H1 1-3
Hoeksche Waard H1 Dopie H1 7-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Tempo H1 Feijenoord H1 5-2
Voorne H1 Souburgh H1 4-3
Ypenburg H1 Capelle H1 2-3
Scoop Delft H1 Waddinxveen H1 8-4
Krimpen H1 Hoeksche Waard H1 1-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Kieviten H1 Krimpen H1 1-4
Capelle H1 Souburgh H1 3-3
Scoop Delft H1 Voorne H1 2-5
Feijenoord H1 Ypenburg H1 2-4
Hoeksche Waard H1 Tempo H1 1-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Krimpen H1 Waddinxveen H1 3-2
Voorne H1 Capelle H1 3-4
Dopie H1 Scoop Delft H1 0-1
Tempo H1 Kieviten H1 1-2
Ypenburg H1 Hoeksche Waard H1 0-2
Souburgh H1 Feijenoord H1 4-2