Heren jong 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach René Huisman
Coach Gerton van der Kammen
Trainer Stijn Couwenberg
Aanvoerder Jaimy van der Kammen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alkemade HJ1-O Zoetermeer HJ2 14:30
Klein Zwitserland HJ2 Scoop Delft HJ2 16:15
Ring Pass Delft HJ2 Souburgh HJ1-O 9:15
Schiedam HJ2 Voorhout HJ1-O 13:30
Scoop Delft HJ1 HUDITO HJ1 16:00
Waddinxveen HJ1 Barendrecht HJ2 13:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Ring Pass Delft HJ2 4 10 3 1 0 27 4 0
2 Zoetermeer HJ2 4 9 3 0 1 16 6 0
3 Alkemade HJ1 3 7 2 1 0 12 5 0
4 Schiedam HJ2 4 7 2 1 1 11 9 0
5 Klein Zwitserland HJ2 3 6 2 0 1 10 5 0
6 Waddinxveen HJ1 3 6 2 0 1 8 6 0
7 Scoop Delft HJ2 4 5 1 2 1 6 11 0
8 HUDITO HJ1 1 3 1 0 0 3 2 0
9 Souburgh HJ1 3 1 0 1 2 7 9 0
10 Voorhout HJ1 3 1 0 1 2 3 7 0
11 Barendrecht HJ2 4 1 0 1 3 3 35 0
12 Scoop Delft HJ1 4 0 0 0 4 6 13 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 okt Ring Pass Delft HJ2 09:15 uit
11 okt HC Schiedam HJ2 10:30 thuis - Veld 1
18 okt D.H.C. Hudito HJ1 n.n.b uit
25 okt HC Waddinxveen HJ1 n.n.b uit
1 nov Klein Zwitserland HJ2 10:30 thuis - Veld 1
8 nov Scoop Delft HJ1 n.n.b uit
15 nov Scoop Delft HJ2 10:30 thuis - Veld 1
22 nov Hockeyclub Barendrecht HJ2 13:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Zoetermeer HJ2 Barendrecht HJ2 10-1
Ring Pass Delft HJ2 Scoop Delft HJ1 3-2
Alkemade HJ1-O Scoop Delft HJ2 6-0
Souburgh HJ1-O Voorhout HJ1-O 2-2
Schiedam HJ2 Klein Zwitserland HJ2 0-4
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Klein Zwitserland HJ2 Waddinxveen HJ1 3-4
Voorhout HJ1-O Zoetermeer HJ2 1-2
Barendrecht HJ2 Alkemade HJ1-O 1-1
Scoop Delft HJ2 Ring Pass Delft HJ2 2-2
Scoop Delft HJ1 Schiedam HJ2 3-5
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Waddinxveen HJ1 Scoop Delft HJ1 2-0
Ring Pass Delft HJ2 Barendrecht HJ2 19-0
Schiedam HJ2 Scoop Delft HJ2 1-1
Zoetermeer HJ2 Souburgh HJ1-O 2-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Scoop Delft HJ2 Waddinxveen HJ1 3-2
Voorhout HJ1-O Ring Pass Delft HJ2 0-3
Souburgh HJ1-O Alkemade HJ1-O 4-5
Scoop Delft HJ1 Klein Zwitserland HJ2 1-3
HUDITO HJ1 Zoetermeer HJ2 3-2
Barendrecht HJ2 Schiedam HJ2 1-5