Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Heren jong 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Stijn Couwenberg Email
Coach René Huisman Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
8 mrt 50616 MHC Voorhout HJ1
0
uit route
15 mrt 50617 HC Schiedam HJ1
0
10:15 10:45 thuis Veld 1
22 mrt 50624 Mixed Hockeyclub Zoetermeer HJ2
46
uit route
29 mrt 50628 Hockeyclub Barendrecht HJ1
10:15 10:45 thuis Veld 2
5 apr 50632 Ring Pass Delft HJ2
0
12:15 12:45 uit route
19 apr 50639 Hockeyclub Alkemade HJ1
10:15 10:45 thuis Veld 2
10 mei 50645 HV Spijkenisse HJ1
0
uit route
17 mei 50651 Scoop Delft HJ2
0
10:15 10:45 thuis Veld 1
24 mei 50656 Scoop Delft HJ3
0
uit route
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkemade HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Barendrecht HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ring Pass Delft HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Schiedam HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Scoop Delft HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Scoop Delft HJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Souburgh HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Spijkenisse HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Voorhout HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zoetermeer HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Voorhout HJ1 (O)Ring Pass Delft HJ2Schiedam HJ1Scoop Delft HJ2Souburgh HJ1 (O)Spijkenisse HJ1Alkemade HJ1Barendrecht HJ1Scoop Delft HJ3Zoetermeer HJ2
Voorhout HJ1 (O)  
Ring Pass Delft HJ2  
Schiedam HJ1  
Scoop Delft HJ2  
Souburgh HJ1 (O)  
Spijkenisse HJ1  
Alkemade HJ1  
Barendrecht HJ1  
Scoop Delft HJ3  
Zoetermeer HJ2  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 8 MAART 2020
  Barendrecht HJ1 Alkemade HJ1 Sportpark 'De Doorbraak'
  Ring Pass Delft HJ2 Scoop Delft HJ3 14:45 Sportpark 'Hof van Delft'
  Schiedam HJ1 Scoop Delft HJ2 14:45 Sportpark HC Schiedam
  Voorhout HJ1 (O) Souburgh HJ1 (O) Sportp. Elsgeest
  Zoetermeer HJ2 Spijkenisse HJ1 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 15 MAART 2020
  Alkemade HJ1 Ring Pass Delft HJ2 16:15 Hertogspark
  Scoop Delft HJ2 Zoetermeer HJ2 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Scoop Delft HJ3 Voorhout HJ1 (O) TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Souburgh HJ1 (O) Schiedam HJ1 10:45 Sportp. 'Souburgh'
  Spijkenisse HJ1 Barendrecht HJ1 Sportpark Groenewoud
ZONDAG 22 MAART 2020
  Alkemade HJ1 Scoop Delft HJ3 16:15 Hertogspark
  Barendrecht HJ1 Scoop Delft HJ2 Sportpark 'De Doorbraak'
  Ring Pass Delft HJ2 Spijkenisse HJ1 14:45 Sportpark 'Hof van Delft'
  Schiedam HJ1 Voorhout HJ1 (O) Sportpark HC Schiedam
  Zoetermeer HJ2 Souburgh HJ1 (O) Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 29 MAART 2020
  Scoop Delft HJ2 Ring Pass Delft HJ2 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Scoop Delft HJ3 Schiedam HJ1 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Souburgh HJ1 (O) Barendrecht HJ1 10:45 Sportp. 'Souburgh'
  Spijkenisse HJ1 Alkemade HJ1 Sportpark Groenewoud
  Voorhout HJ1 (O) Zoetermeer HJ2 Sportp. Elsgeest
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Alkemade HJ1 Scoop Delft HJ2 14:15 Hertogspark
  Barendrecht HJ1 Voorhout HJ1 (O) Sportpark 'De Doorbraak'
  Ring Pass Delft HJ2 Souburgh HJ1 (O) 12:45 Sportpark 'Hof van Delft'
  Spijkenisse HJ1 Scoop Delft HJ3 Sportpark Groenewoud
  Zoetermeer HJ2 Schiedam HJ1 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Schiedam HJ1 Barendrecht HJ1 Sportpark HC Schiedam
  Scoop Delft HJ2 Spijkenisse HJ1 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Scoop Delft HJ3 Zoetermeer HJ2 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Souburgh HJ1 (O) Alkemade HJ1 10:45 Sportp. 'Souburgh'
  Voorhout HJ1 (O) Ring Pass Delft HJ2 Sportp. Elsgeest
ZONDAG 10 MEI 2020
  Alkemade HJ1 Voorhout HJ1 (O) 16:15 Hertogspark
  Barendrecht HJ1 Zoetermeer HJ2 Sportpark 'De Doorbraak'
  Ring Pass Delft HJ2 Schiedam HJ1 Sportpark 'Hof van Delft'
  Scoop Delft HJ2 Scoop Delft HJ3 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Spijkenisse HJ1 Souburgh HJ1 (O) Sportpark Groenewoud
ZONDAG 17 MEI 2020
  Barendrecht HJ1 Scoop Delft HJ3 Sportpark 'De Doorbraak'
  Schiedam HJ1 Alkemade HJ1 Sportpark HC Schiedam
  Souburgh HJ1 (O) Scoop Delft HJ2 10:45 Sportp. 'Souburgh'
  Voorhout HJ1 (O) Spijkenisse HJ1 Sportp. Elsgeest
  Zoetermeer HJ2 Ring Pass Delft HJ2 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 24 MEI 2020
  Alkemade HJ1 Zoetermeer HJ2 14:30 Hertogspark
  Ring Pass Delft HJ2 Barendrecht HJ1 Sportpark 'Hof van Delft'
  Scoop Delft HJ2 Voorhout HJ1 (O) TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Scoop Delft HJ3 Souburgh HJ1 (O) TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Spijkenisse HJ1 Schiedam HJ1 Sportpark Groenewoud

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
JD1Z HC Capelle DJ1 2-3
JD1Z HV Victoria DJ5 1-6
JH1Z Hockeyclub Alkemade HJ1 0-3
JH1Z Ring Pass Delft HJ2 0-4
JB1Z HC De Hoeksche Waard JB1 4-4
JB1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club JB2 2-7
JD1Z HV Victoria JD4 3-5
JD1Z H.C. Derby JD2 4-2
MA1Z HV Victoria MA4 2-3
MA1Z Hockeyclub Schouwen Duiveland MA1 1-1
Hockey.nl