Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Dames jong 1

Teamfoto


Teamondersteuning

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
8 mrt 50877 De Kieviten DJ1
0
uit route
15 mrt 50897 Hockeyclub Barendrecht DJ3
12:15 12:45 thuis Veld 1
22 mrt 50961 L.S.C. ALECTO DJ2
0
uit route
29 mrt 51012 Wateringseveld DJ2
12:15 12:45 thuis Veld 2
5 apr 51054 Thor DJ3
14:00 14:30 uit route
19 apr 51127 Craeyenhout DJ2
12:15 12:45 thuis Veld 2
10 mei 51194 Scoop Delft DJ4
uit route
17 mei 51242 Klein Zwitserland DJ3
12:15 12:45 thuis Veld 2
24 mei 51278 DSHC DJ1
12:15 12:45 thuis Veld 1
7 jun 51357 R.H.V. Leonidas DJ7
0
uit route
14 jun 51375 Leidse Hockey Club Roomburg DJ2
12:15 12:45 thuis Veld 2
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alecto DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Barendrecht DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Craeyenhout DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DSHC DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kieviten DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Klein Zwitserland DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Leonidas DJ7 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Roomburg DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Scoop Delft DJ4 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Souburgh DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Thor DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wateringse veld DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Barendrecht DJ3Thor DJ3Scoop Delft DJ4Kieviten DJ1Wateringse veld DJ2DSHC DJ1Roomburg DJ2Souburgh DJ1 (O)Alecto DJ2Klein Zwitserland DJ3Craeyenhout DJ2Leonidas DJ7
Barendrecht DJ3  
Thor DJ3  
Scoop Delft DJ4  
Kieviten DJ1  
Wateringse veld DJ2  
DSHC DJ1  
Roomburg DJ2  
Souburgh DJ1 (O)  
Alecto DJ2  
Klein Zwitserland DJ3  
Craeyenhout DJ2  
Leonidas DJ7  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 8 MAART 2020
  Alecto DJ2 Scoop Delft DJ4 14:45 Sportpark 'De Bloemerd'
  Barendrecht DJ3 Klein Zwitserland DJ3 Sportpark 'De Doorbraak'
  Kieviten DJ1 Souburgh DJ1 (O) De Schulpweide
  Roomburg DJ2 Leonidas DJ7 14:30 Sportp. Roomburg
  Thor DJ3 DSHC DJ1 12:45 Gorlaeus Sportcomplex
  Wateringse veld DJ2 Craeyenhout DJ2 Wateringse Veld
ZONDAG 15 MAART 2020
  Craeyenhout DJ2 Thor DJ3 H.B.S. - Craeyenhout
  DSHC DJ1 Roomburg DJ2 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Klein Zwitserland DJ3 Alecto DJ2 12:00 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas DJ7 Kieviten DJ1 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Scoop Delft DJ4 Wateringse veld DJ2 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Souburgh DJ1 (O) Barendrecht DJ3 12:45 Sportp. 'Souburgh'
ZONDAG 22 MAART 2020
  Alecto DJ2 Souburgh DJ1 (O) Sportpark 'De Bloemerd'
  Barendrecht DJ3 Leonidas DJ7 Sportpark 'De Doorbraak'
  Craeyenhout DJ2 DSHC DJ1 H.B.S. - Craeyenhout
  Kieviten DJ1 Roomburg DJ2 De Schulpweide
  Thor DJ3 Scoop Delft DJ4 11:00 Gorlaeus Sportcomplex
  Wateringse veld DJ2 Klein Zwitserland DJ3 Wateringse Veld
ZONDAG 29 MAART 2020
  DSHC DJ1 Kieviten DJ1 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Klein Zwitserland DJ3 Thor DJ3 12:30 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas DJ7 Alecto DJ2 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg DJ2 Barendrecht DJ3 16:15 Sportp. Roomburg
  Scoop Delft DJ4 Craeyenhout DJ2 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Souburgh DJ1 (O) Wateringse veld DJ2 12:45 Sportp. 'Souburgh'
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Alecto DJ2 Roomburg DJ2 Sportpark 'De Bloemerd'
  Barendrecht DJ3 Kieviten DJ1 Sportpark 'De Doorbraak'
  Craeyenhout DJ2 Klein Zwitserland DJ3 H.B.S. - Craeyenhout
  Scoop Delft DJ4 DSHC DJ1 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Thor DJ3 Souburgh DJ1 (O) 14:30 Gorlaeus Sportcomplex
  Wateringse veld DJ2 Leonidas DJ7 Wateringse Veld
ZONDAG 19 APRIL 2020
  DSHC DJ1 Barendrecht DJ3 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Kieviten DJ1 Alecto DJ2 De Schulpweide
  Klein Zwitserland DJ3 Scoop Delft DJ4 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas DJ7 Thor DJ3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg DJ2 Wateringse veld DJ2 Sportp. Roomburg
  Souburgh DJ1 (O) Craeyenhout DJ2 12:45 Sportp. 'Souburgh'
ZONDAG 10 MEI 2020
  Alecto DJ2 Barendrecht DJ3 Sportpark 'De Bloemerd'
  Craeyenhout DJ2 Leonidas DJ7 H.B.S. - Craeyenhout
  Klein Zwitserland DJ3 DSHC DJ1 Sportpark 'HCKZ'
  Scoop Delft DJ4 Souburgh DJ1 (O) TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Thor DJ3 Roomburg DJ2 12:45 Gorlaeus Sportcomplex
  Wateringse veld DJ2 Kieviten DJ1 Wateringse Veld
ZONDAG 17 MEI 2020
  Barendrecht DJ3 Wateringse veld DJ2 Sportpark 'De Doorbraak'
  DSHC DJ1 Alecto DJ2 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Kieviten DJ1 Thor DJ3 De Schulpweide
  Leonidas DJ7 Scoop Delft DJ4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg DJ2 Craeyenhout DJ2 Sportp. Roomburg
  Souburgh DJ1 (O) Klein Zwitserland DJ3 12:45 Sportp. 'Souburgh'
ZONDAG 24 MEI 2020
  Craeyenhout DJ2 Kieviten DJ1 H.B.S. - Craeyenhout
  Klein Zwitserland DJ3 Leonidas DJ7 Sportpark 'HCKZ'
  Scoop Delft DJ4 Roomburg DJ2 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Souburgh DJ1 (O) DSHC DJ1 12:45 Sportp. 'Souburgh'
  Thor DJ3 Barendrecht DJ3 14:30 Gorlaeus Sportcomplex
  Wateringse veld DJ2 Alecto DJ2 Wateringse Veld
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Alecto DJ2 Thor DJ3 Sportpark 'De Bloemerd'
  Barendrecht DJ3 Craeyenhout DJ2 Sportpark 'De Doorbraak'
  Kieviten DJ1 Scoop Delft DJ4 De Schulpweide
  Leonidas DJ7 Souburgh DJ1 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg DJ2 Klein Zwitserland DJ3 Sportp. Roomburg
  Wateringse veld DJ2 DSHC DJ1 Wateringse Veld
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Craeyenhout DJ2 Alecto DJ2 H.B.S. - Craeyenhout
  DSHC DJ1 Leonidas DJ7 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Klein Zwitserland DJ3 Kieviten DJ1 Sportpark 'HCKZ'
  Scoop Delft DJ4 Barendrecht DJ3 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Souburgh DJ1 (O) Roomburg DJ2 12:45 Sportp. 'Souburgh'
  Thor DJ3 Wateringse veld DJ2 12:45 Gorlaeus Sportcomplex

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
JD1Z HC Capelle DJ1 2-3
JD1Z HV Victoria DJ5 1-6
JH1Z Hockeyclub Alkemade HJ1 0-3
JH1Z Ring Pass Delft HJ2 0-4
JB1Z HC De Hoeksche Waard JB1 4-4
JB1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club JB2 2-7
JD1Z HV Victoria JD4 3-5
JD1Z H.C. Derby JD2 4-2
MA1Z HV Victoria MA4 2-3
MA1Z Hockeyclub Schouwen Duiveland MA1 1-1
Hockey.nl