Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Meisjes B3

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Mees Schenk Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 54176 G.H.C. RAPID MB4
14:15 14:45 thuis Veld 1
14 mrt 54347 R.H.V. Leonidas MB7
0
uit route
21 mrt 54428 Dordrechtse Mixed Hockey Club MB7
11:45 12:15 thuis Veld 2
28 mrt 54594 HC Feijenoord MB1
60
12:30 14:00 uit route
4 apr 54680 Hockeyclub Barendrecht MB6
12:45 13:15 thuis Veld 1
18 apr 54897 G.H.C. RAPID MB4
60
uit route
9 mei 54932 R.H.V. Leonidas MB7
thuis
16 mei 55102 Dordrechtse Mixed Hockey Club MB7
60
uit route
6 jun 55184 HC Feijenoord MB1
thuis
13 jun 55318 Hockeyclub Barendrecht MB6
60
uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Feijenoord MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leonidas MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rapid MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Souburgh MB3 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Rapid MB4Barendrecht MB6Leonidas MB7Dordrecht MB7Feijenoord MB1Souburgh MB3
Rapid MB4  
Barendrecht MB6  
Leonidas MB7  
Dordrecht MB7  
Feijenoord MB1  
Souburgh MB3  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Barendrecht MB6 Leonidas MB7 Sportpark 'De Doorbraak'
  Feijenoord MB1 Dordrecht MB7 13:45 Sportcomplex Olympia
  Souburgh MB3 Rapid MB4 14:45 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Dordrecht MB7 Barendrecht MB6 Schenkeldijk
  Leonidas MB7 Souburgh MB3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rapid MB4 Feijenoord MB1 Sportpark Molenvliet
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Barendrecht MB6 Feijenoord MB1 Sportpark 'De Doorbraak'
  Leonidas MB7 Rapid MB4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Souburgh MB3 Dordrecht MB7 12:15 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Barendrecht MB6 Rapid MB4 Sportpark 'De Doorbraak'
  Dordrecht MB7 Leonidas MB7 Schenkeldijk
  Feijenoord MB1 Souburgh MB3 14:00 Sportcomplex Olympia
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Leonidas MB7 Feijenoord MB1 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rapid MB4 Dordrecht MB7 Sportpark Molenvliet
  Souburgh MB3 Barendrecht MB6 13:15 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Dordrecht MB7 Feijenoord MB1 Schenkeldijk
  Leonidas MB7 Barendrecht MB6 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rapid MB4 Souburgh MB3 Sportpark Molenvliet
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Barendrecht MB6 Dordrecht MB7 Sportpark 'De Doorbraak'
  Feijenoord MB1 Rapid MB4 15:30 Sportcomplex Olympia
  Souburgh MB3 Leonidas MB7 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Dordrecht MB7 Souburgh MB3 Schenkeldijk
  Feijenoord MB1 Barendrecht MB6 14:00 Sportcomplex Olympia
  Rapid MB4 Leonidas MB7 Sportpark Molenvliet
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Leonidas MB7 Dordrecht MB7 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rapid MB4 Barendrecht MB6 Sportpark Molenvliet
  Souburgh MB3 Feijenoord MB1 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Barendrecht MB6 Souburgh MB3 Sportpark 'De Doorbraak'
  Dordrecht MB7 Rapid MB4 Schenkeldijk
  Feijenoord MB1 Leonidas MB7 14:00 Sportcomplex Olympia

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
JD1Z HC Capelle DJ1 2-3
JD1Z HV Victoria DJ5 1-6
JH1Z Hockeyclub Alkemade HJ1 0-3
JH1Z Ring Pass Delft HJ2 0-4
JB1Z HC De Hoeksche Waard JB1 4-4
JB1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club JB2 2-7
JD1Z HV Victoria JD4 3-5
JD1Z H.C. Derby JD2 4-2
MA1Z HV Victoria MA4 2-3
MA1Z Hockeyclub Schouwen Duiveland MA1 1-1
Hockey.nl