Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Meisjes B2

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Nouk van 't Zelfde Email
Trainer Bauke Bickel Email
Trainer Carlo de Hoop Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 54265 HC Pijnacker MB4
0
uit route
14 mrt 54323 HC Ypenburg MB5
11:15 11:45 thuis Veld 2
21 mrt 54430 HC Schiedam MB3
uit route
28 mrt 54659 Hockey Club Rotterdam MB10
13:30 14:00 thuis Veld 2
4 apr 54770 Berkel Rodenrijs MB6
30
uit route
18 apr 54827 HC Pijnacker MB4
12:45 13:15 thuis Veld 1
9 mei 54979 HC Ypenburg MB5
0
uit route
16 mei 55121 HC Schiedam MB3
0
thuis
6 jun 55238 Hockey Club Rotterdam MB10
60
uit route
13 jun 55415 Berkel Rodenrijs MB6
thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Rodenrijs MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Pijnacker MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rotterdam MB10 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Schiedam MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Souburgh MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ypenburg MB5 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Souburgh MB2Rotterdam MB10Pijnacker MB4Berkel-Rodenrijs MB6Ypenburg MB5Schiedam MB3
Souburgh MB2  
Rotterdam MB10  
Pijnacker MB4  
Berkel-Rodenrijs MB6  
Ypenburg MB5  
Schiedam MB3  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Pijnacker MB4 Souburgh MB2 Sportp. 'De Groene Wijdte'
  Schiedam MB3 Berkel-Rodenrijs MB6 Sportpark HC Schiedam
  Ypenburg MB5 Rotterdam MB10 17:25 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Berkel-Rodenrijs MB6 Pijnacker MB4 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Rotterdam MB10 Schiedam MB3 13:10 Sportpark Hazelaarweg
  Souburgh MB2 Ypenburg MB5 11:45 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Rotterdam MB10 Berkel-Rodenrijs MB6 Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam MB3 Souburgh MB2 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 22 MAART 2020
  Ypenburg MB5 Pijnacker MB4 9:15 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Pijnacker MB4 Schiedam MB3 Sportp. 'De Groene Wijdte'
  Souburgh MB2 Rotterdam MB10 14:00 Sportp. 'Souburgh'
  Ypenburg MB5 Berkel-Rodenrijs MB6 17:45 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Berkel-Rodenrijs MB6 Souburgh MB2 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Rotterdam MB10 Pijnacker MB4 Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam MB3 Ypenburg MB5 Sportpark HC Schiedam
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Berkel-Rodenrijs MB6 Schiedam MB3 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Rotterdam MB10 Ypenburg MB5 Sportpark Hazelaarweg
  Souburgh MB2 Pijnacker MB4 13:15 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Pijnacker MB4 Berkel-Rodenrijs MB6 Sportp. 'De Groene Wijdte'
  Schiedam MB3 Rotterdam MB10 Sportpark HC Schiedam
  Ypenburg MB5 Souburgh MB2 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Berkel-Rodenrijs MB6 Rotterdam MB10 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Pijnacker MB4 Ypenburg MB5 Sportp. 'De Groene Wijdte'
  Souburgh MB2 Schiedam MB3 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Berkel-Rodenrijs MB6 Ypenburg MB5 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Rotterdam MB10 Souburgh MB2 Sportpark Hazelaarweg
  Schiedam MB3 Pijnacker MB4 Sportpark HC Schiedam
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Pijnacker MB4 Rotterdam MB10 Sportp. 'De Groene Wijdte'
  Souburgh MB2 Berkel-Rodenrijs MB6 Sportp. 'Souburgh'
  Ypenburg MB5 Schiedam MB3 Sportcomplex "De Bras"

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
JD1Z HC Capelle DJ1 2-3
JD1Z HV Victoria DJ5 1-6
JH1Z Hockeyclub Alkemade HJ1 0-3
JH1Z Ring Pass Delft HJ2 0-4
JB1Z HC De Hoeksche Waard JB1 4-4
JB1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club JB2 2-7
JD1Z HV Victoria JD4 3-5
JD1Z H.C. Derby JD2 4-2
MA1Z HV Victoria MA4 2-3
MA1Z Hockeyclub Schouwen Duiveland MA1 1-1
Hockey.nl