Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Meisjes C2

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Anita Vuurens Email
Manager Tina van 't Hof Email
Trainer Luuk Innemee Email
Trainer Rick Magnin Email

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
21 sep 9486 HC De Hoeksche Waard MC4
11:00 thuis Veld 1
28 sep 9518 HC Nieuwkoop MC2
0
09:45 uit route
   Let op: sokken afwijkend  
  Vertrektijd 8:30 uur 
5 okt 9658 Schoonhovense MHC MC2
0
12:45 thuis Veld 1
2 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht MC5 2 6 2 0 0 19 0 0
2 Nieuwkoop MC2 2 6 2 0 0 10 1 0
3 Schoonhoven MC2 2 3 1 0 1 6 13 0
4 Souburgh MC2 2 3 1 0 1 3 10 0
5 Tempo '34 MC4 2 0 0 0 2 2 5 0
6 Hoeksche Waard MC4 2 0 0 0 2 3 14 0

Uitslagenmatrix
  Nieuwkoop MC2Schoonhoven MC2Souburgh MC2Barendrecht MC5Hoeksche Waard MC4Tempo '34 MC4
Nieuwkoop MC2   8-1
Schoonhoven MC2   0-11
Souburgh MC2   3-2
Barendrecht MC5 8-0  
Hoeksche Waard MC4 2-6  
Tempo '34 MC4 0-2  

Uitslagen
ZATERDAG 7 SEPTEMBER 2019
.. Nieuwkoop MC2 Hoeksche Waard MC4 8-1 Definitief
.. Souburgh MC2 Tempo '34 MC4 3-2 Definitief
.. Schoonhoven MC2 Barendrecht MC5 0-11 Definitief
ZATERDAG 14 SEPTEMBER 2019
.. Tempo '34 MC4 Nieuwkoop MC2 0-2 Definitief
.. Barendrecht MC5 Souburgh MC2 8-0 Definitief
.. Hoeksche Waard MC4 Schoonhoven MC2 2-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 21 SEPTEMBER 2019
  Barendrecht MC5 Tempo '34 MC4 12:40 Sportpark 'De Doorbraak'
  Schoonhoven MC2 Nieuwkoop MC2 13:00 Schoonhoven-Oost
  Souburgh MC2 Hoeksche Waard MC4 11:00 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 28 SEPTEMBER 2019
  Hoeksche Waard MC4 Barendrecht MC5 12:45 recreatieoord Binnenmaas
  Nieuwkoop MC2 Souburgh MC2 9:45 Sportp. 'De Dulen'
  Schoonhoven MC2 Tempo '34 MC4 11:00 Schoonhoven-Oost
ZATERDAG 5 OKTOBER 2019
  Barendrecht MC5 Nieuwkoop MC2 Sportpark 'De Doorbraak'
  Souburgh MC2 Schoonhoven MC2 12:45 Sportp. 'Souburgh'
  Tempo '34 MC4 Hoeksche Waard MC4 Zuidelijk randpark

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
Vet Din OMHC DDA 2-1
Dj1 HC Capelle DJ1 2-5
Dj2 R.G.H.C. Tempo '34 DJ1 6-0
H1 HC Capelle H1 2-3
Hj1 Scoop Delft HJ2 1-5
VetA MHC Forescate HB 1-3
JB1 HV Spijkenisse JB1 7-1
JC1 Goudse MHC JC2 0-9
MA1 HGC MA3 0-5
Hockey.nl