Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Meisjes D1

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Wouter Vos Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 56962 Hockeyclub Barendrecht MD2
11:15 thuis Veld 1
14 mrt 57154 HC De Hoeksche Waard MD2
0
uit route
21 mrt 57238 G.H.C. RAPID MD1
10:30 thuis Veld 2
28 mrt 57411 HC Schiedam MD2
uit route
4 apr 57514 Dordrechtse Mixed Hockey Club MD2
11:30 thuis Veld 1
18 apr 57776 Hockeyclub Barendrecht MD2
60
uit route
9 mei 57790 HC De Hoeksche Waard MD2
thuis
16 mei 57995 G.H.C. RAPID MD1
60
uit route
6 jun 58066 HC Schiedam MD2
60
thuis
13 jun 58231 Dordrechtse Mixed Hockey Club MD2
60
uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoeksche Waard MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rapid MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Schiedam MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Souburgh MD1 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Barendrecht MD2Dordrecht MD2Rapid MD1Hoeksche Waard MD2Souburgh MD1Schiedam MD2
Barendrecht MD2  
Dordrecht MD2  
Rapid MD1  
Hoeksche Waard MD2  
Souburgh MD1  
Schiedam MD2  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Dordrecht MD2 Hoeksche Waard MD2 Schenkeldijk
  Schiedam MD2 Rapid MD1 Sportpark HC Schiedam
  Souburgh MD1 Barendrecht MD2 11:15 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Barendrecht MD2 Schiedam MD2 Sportpark 'De Doorbraak'
  Hoeksche Waard MD2 Souburgh MD1 recreatieoord Binnenmaas
  Rapid MD1 Dordrecht MD2 Sportpark Molenvliet
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Dordrecht MD2 Schiedam MD2 Schenkeldijk
  Hoeksche Waard MD2 Barendrecht MD2 recreatieoord Binnenmaas
  Souburgh MD1 Rapid MD1 10:30 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Dordrecht MD2 Barendrecht MD2 Schenkeldijk
  Rapid MD1 Hoeksche Waard MD2 Sportpark Molenvliet
  Schiedam MD2 Souburgh MD1 Sportpark HC Schiedam
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Barendrecht MD2 Rapid MD1 Sportpark 'De Doorbraak'
  Hoeksche Waard MD2 Schiedam MD2 recreatieoord Binnenmaas
  Souburgh MD1 Dordrecht MD2 11:30 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Barendrecht MD2 Souburgh MD1 Sportpark 'De Doorbraak'
  Hoeksche Waard MD2 Dordrecht MD2 recreatieoord Binnenmaas
  Rapid MD1 Schiedam MD2 Sportpark Molenvliet
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Dordrecht MD2 Rapid MD1 Schenkeldijk
  Schiedam MD2 Barendrecht MD2 Sportpark HC Schiedam
  Souburgh MD1 Hoeksche Waard MD2 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Barendrecht MD2 Hoeksche Waard MD2 Sportpark 'De Doorbraak'
  Rapid MD1 Souburgh MD1 Sportpark Molenvliet
  Schiedam MD2 Dordrecht MD2 Sportpark HC Schiedam
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Barendrecht MD2 Dordrecht MD2 Sportpark 'De Doorbraak'
  Hoeksche Waard MD2 Rapid MD1 recreatieoord Binnenmaas
  Souburgh MD1 Schiedam MD2 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Dordrecht MD2 Souburgh MD1 Schenkeldijk
  Rapid MD1 Barendrecht MD2 Sportpark Molenvliet
  Schiedam MD2 Hoeksche Waard MD2 Sportpark HC Schiedam

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
JD1Z HC Capelle DJ1 2-3
JD1Z HV Victoria DJ5 1-6
JH1Z Hockeyclub Alkemade HJ1 0-3
JH1Z Ring Pass Delft HJ2 0-4
JB1Z HC De Hoeksche Waard JB1 4-4
JB1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club JB2 2-7
JD1Z HV Victoria JD4 3-5
JD1Z H.C. Derby JD2 4-2
MA1Z HV Victoria MA4 2-3
MA1Z Hockeyclub Schouwen Duiveland MA1 1-1
Hockey.nl