Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Meisjes C1

Teamfoto


Teamondersteuning

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 55553 Noordwijk MC2
0
uit route
14 mrt 55587 Goudse MHC MC1
13:15 thuis Veld 1
21 mrt 55699 HC Schiedam MC2
uit route
28 mrt 55943 De Kieviten MC1
12:15 thuis Veld 2
4 apr 56095 Hockeyclub Barendrecht MC2
60
uit route
18 apr 56119 Noordwijk MC2
11:30 thuis Veld 1
9 mei 56310 Goudse MHC MC1
75
uit route
16 mei 56430 HC Schiedam MC2
75
thuis
6 jun 56572 De Kieviten MC1
0
uit route
13 jun 56741 Hockeyclub Barendrecht MC2
thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gouda MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kieviten MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Noordwijk MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Schiedam MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Souburgh MC1 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Barendrecht MC2Gouda MC1Kieviten MC1Noordwijk MC2Souburgh MC1Schiedam MC2
Barendrecht MC2  
Gouda MC1  
Kieviten MC1  
Noordwijk MC2  
Souburgh MC1  
Schiedam MC2  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Gouda MC1 Kieviten MC1 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Noordwijk MC2 Souburgh MC1 10:15 t/o zwembad BinnenZee
  Schiedam MC2 Barendrecht MC2 Sportpark HC Schiedam
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Barendrecht MC2 Noordwijk MC2 Sportpark 'De Doorbraak'
  Kieviten MC1 Schiedam MC2 De Schulpweide
  Souburgh MC1 Gouda MC1 13:15 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Gouda MC1 Noordwijk MC2 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Kieviten MC1 Barendrecht MC2 De Schulpweide
  Schiedam MC2 Souburgh MC1 Sportpark HC Schiedam
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Gouda MC1 Barendrecht MC2 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Noordwijk MC2 Schiedam MC2 t/o zwembad BinnenZee
  Souburgh MC1 Kieviten MC1 12:15 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Barendrecht MC2 Souburgh MC1 Sportpark 'De Doorbraak'
  Kieviten MC1 Noordwijk MC2 De Schulpweide
  Schiedam MC2 Gouda MC1 Sportpark HC Schiedam
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Barendrecht MC2 Schiedam MC2 Sportpark 'De Doorbraak'
  Kieviten MC1 Gouda MC1 De Schulpweide
  Souburgh MC1 Noordwijk MC2 11:30 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Gouda MC1 Souburgh MC1 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Noordwijk MC2 Barendrecht MC2 t/o zwembad BinnenZee
  Schiedam MC2 Kieviten MC1 Sportpark HC Schiedam
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Barendrecht MC2 Kieviten MC1 Sportpark 'De Doorbraak'
  Noordwijk MC2 Gouda MC1 t/o zwembad BinnenZee
  Souburgh MC1 Schiedam MC2 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Barendrecht MC2 Gouda MC1 Sportpark 'De Doorbraak'
  Kieviten MC1 Souburgh MC1 De Schulpweide
  Schiedam MC2 Noordwijk MC2 Sportpark HC Schiedam
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Gouda MC1 Schiedam MC2 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Noordwijk MC2 Kieviten MC1 t/o zwembad BinnenZee
  Souburgh MC1 Barendrecht MC2 Sportp. 'Souburgh'

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
JD1Z HC Capelle DJ1 2-3
JD1Z HV Victoria DJ5 1-6
JH1Z Hockeyclub Alkemade HJ1 0-3
JH1Z Ring Pass Delft HJ2 0-4
JB1Z HC De Hoeksche Waard JB1 4-4
JB1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club JB2 2-7
JD1Z HV Victoria JD4 3-5
JD1Z H.C. Derby JD2 4-2
MA1Z HV Victoria MA4 2-3
MA1Z Hockeyclub Schouwen Duiveland MA1 1-1
Hockey.nl