Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Meisjes E2 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Kiki de Wit Email
Trainer Noortje Kraaijeveld Email
Trainer Fabienne van Huët Email
Trainer Lola Verhoeven Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 feb 38431 Hockey Club Rotterdam ME16
5
14:25 15:00 thuis Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
2 feb 38320 R.G.H.C. Tempo '34 ME5
5
15:45 16:20 thuis Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
16 feb 40846 Hockey Club Rotterdam ME16
25
10:35 11:30 uit Zijde, Sporthal De
  Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
 
16 feb 41059 G.H.C. RAPID ME6
25
11:15 12:10 thuis Zijde, Sporthal De
  Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  Feijenoord ME3 Rotterdam ME16 10:40 Hoefslag, Sporthal De
  Feijenoord ME3 Rapid ME6 10:00 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid ME6 Rotterdam ME16 11:20 Hoefslag, Sporthal De
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
  Dordrecht ME6 Leonidas ME12 10:50 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas ME12 Rapid ME6 9:30 Leonidas Hockey Dome
  Rapid ME6 Dordrecht ME6 10:10 Leonidas Hockey Dome
  Rotterdam ME16 Tempo '34 ME5 15:40 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh ME2 Rotterdam ME16 15:00 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh ME2 Tempo '34 ME5 16:20 Blokweer, Sportcentrum
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  Rapid ME6 Leonidas ME12 10:10 Sportmotor, Sportcentrum de
  Tempo '34 ME5 Leonidas ME12 9:30 Sportmotor, Sportcentrum de
  Tempo '34 ME5 Rapid ME6 10:50 Sportmotor, Sportcentrum de
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
  Dordrecht ME6 Feijenoord ME3 10:50 Deetos Snel Hal
  Dordrecht ME6 Tempo '34 ME5 9:30 Deetos Snel Hal
  Feijenoord ME3 Tempo '34 ME5 10:10 Deetos Snel Hal
  Rotterdam ME16 Rapid ME6 12:50 Zijde, Sporthal De
  Rotterdam ME16 Souburgh ME2 11:30 Zijde, Sporthal De
  Souburgh ME2 Rapid ME6 12:10 Zijde, Sporthal De

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1Z Hockeyclub Barendrecht H1 6-1
H1Z OMHC H1 1-5
HJ1 Ring Pass Delft HJ9 6-4
HJ1 Thor HJ2 4-3
JongD1Z OMHC DJ4 2-1
JongD1Z HV Victoria DJ2 6-5
JC1Z Hockey Club Rotterdam JC7 3-3
JC1Z R.H.V. Leonidas JC3 2-1
MD1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club MD3 10-1
MD1Z HC De IJssel MD3 4-0
Hockey.nl