Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Meisjes C3 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Wouter Vos Email
Coach Fedde Parel Email
Coach Henk van Muijen Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 feb 44272 HC De Hoeksche Waard MC4
25
13:15 14:10 thuis West, Sportcentrum
  West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
10 feb 44346 HC Delfshaven MC1
25
12:35 13:30 uit West, Sportcentrum
  West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
17 feb 45123 Hockeyclub Barendrecht MC8
20
13:20 14:10 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
17 feb 45042 HC De Hoeksche Waard MC4
20
14:00 14:50 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
1 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam MC15 8 18 6 0 2 25 18 0
2 Westland MC6 6 16 5 1 0 18 7 0
3 Tempo '34 MC4 10 16 5 1 4 23 14 0
4 Delfshaven MC1 8 11 2 5 1 17 17 0
5 Hoeksche Waard MC4 6 10 3 1 2 14 7 0
6 Souburgh MC3 8 4 1 1 6 11 27 0
7 Barendrecht MC8 8 1 0 1 7 9 27 0

Uitslagenmatrix
  Souburgh MC3Hoeksche Waard MC4Tempo '34 MC4Barendrecht MC8Westland MC6Delfshaven MC1Rotterdam MC15
Souburgh MC3   0-4 6-0 0-4 2-2 1-7
Hoeksche Waard MC4   1-3 1-1
Tempo '34 MC4 3-0 1-5   3-0 2-2 1-2
Barendrecht MC8 0-2 0-4   2-2 3-4
Westland MC6 5-1 2-1 2-1 4-3   1-1
Delfshaven MC1 2-1   2-4
Rotterdam MC15 2-1 0-4 2-1 4-5  

Uitslagen
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Barendrecht MC8 Tempo '34 MC4 0-4 Definitief
.. Souburgh MC3 Rotterdam MC15 1-7 Definitief
.. Delfshaven MC1 Rotterdam MC15 2-4 Definitief
.. Barendrecht MC8 Hoeksche Waard MC4 0-2 Definitief
.. Tempo '34 MC4 Hoeksche Waard MC4 1-5 Definitief
.. Souburgh MC3 Delfshaven MC1 2-2 Definitief
ZATERDAG 15 DECEMBER 2018
.. Hoeksche Waard MC4 Tempo '34 MC4 1-3 Definitief
.. Souburgh MC3 Westland MC6 0-4 Definitief
.. Rotterdam MC15 Tempo '34 MC4 2-1 Definitief
.. Souburgh MC3 Barendrecht MC8 6-0 Definitief
.. Rotterdam MC15 Hoeksche Waard MC4 0-4 Definitief
.. Westland MC6 Barendrecht MC8 4-3 Definitief
ZONDAG 6 JANUARI 2019
.. Rotterdam MC15 Souburgh MC3 2-1 Definitief
.. Hoeksche Waard MC4 Delfshaven MC1 1-1 Definitief
.. Tempo '34 MC4 Rotterdam MC15 1-2 Definitief
.. Westland MC6 Hoeksche Waard MC4 2-1 Definitief
.. Westland MC6 Delfshaven MC1 1-1 Definitief
.. Tempo '34 MC4 Souburgh MC3 3-0 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Westland MC6 Tempo '34 MC4 2-1 Definitief
.. Souburgh MC3 Tempo '34 MC4 0-4 Definitief
.. Rotterdam MC15 Delfshaven MC1 4-5 Definitief
.. Barendrecht MC8 Delfshaven MC1 2-2 Definitief
.. Barendrecht MC8 Rotterdam MC15 3-4 Definitief
.. Westland MC6 Souburgh MC3 5-1 Definitief
ZONDAG 20 JANUARI 2019
.. Delfshaven MC1 Barendrecht MC8 2-1 Definitief
.. Tempo '34 MC4 Barendrecht MC8 3-0 Definitief
.. Tempo '34 MC4 Delfshaven MC1 2-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Hoeksche Waard MC4 Rotterdam MC15 12:50 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard MC4 Westland MC6 11:30 Tienvoet, Sporthal De
  Rotterdam MC15 Westland MC6 12:10 Tienvoet, Sporthal De
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Barendrecht MC8 Westland MC6 10:50 Westlandia/ Balleringhal
  Delfshaven MC1 Hoeksche Waard MC4 14:50 West, Sportcentrum
  Delfshaven MC1 Souburgh MC3 13:30 West, Sportcentrum
  Rotterdam MC15 Barendrecht MC8 10:10 Westlandia/ Balleringhal
  Souburgh MC3 Hoeksche Waard MC4 14:10 West, Sportcentrum
  Westland MC6 Rotterdam MC15 9:30 Westlandia/ Balleringhal
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Barendrecht MC8 Souburgh MC3 14:10 Tienvoet, Sporthal De
  Delfshaven MC1 Westland MC6 12:10 Rhoon, Sporthal
  Delfshaven MC1 Tempo '34 MC4 11:30 Rhoon, Sporthal
  Hoeksche Waard MC4 Souburgh MC3 14:50 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard MC4 Barendrecht MC8 13:30 Tienvoet, Sporthal De
  Tempo '34 MC4 Westland MC6 12:50 Rhoon, Sporthal

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1Z Hockeyclub Barendrecht H1 6-1
H1Z OMHC H1 1-5
HJ1 Ring Pass Delft HJ9 6-4
HJ1 Thor HJ2 4-3
JongD1Z OMHC DJ4 2-1
JongD1Z HV Victoria DJ2 6-5
JC1Z Hockey Club Rotterdam JC7 3-3
JC1Z R.H.V. Leonidas JC3 2-1
MD1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club MD3 10-1
MD1Z HC De IJssel MD3 4-0
Hockey.nl