Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
G-team

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Babette van 't Zelfde Email
Coach Leon Enthoven Email

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
16 mrt 15326 HC Waddinxveen G 3
0
11:00 11:30 uit route
   A - waterveld  
30 mrt 15336 D.H.C. Hudito G5
thuis
13 apr 15331 R.H.V. Leonidas G 3
0
uit route
18 mei 15337 HC Waddinxveen G 3
thuis
15 jun 15333 D.H.C. Hudito G5
thuis
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas G 3 4 9 3 0 1 31 23 0
2 HUDITO G5 3 6 2 0 1 17 16 0
3 Souburgh G1 3 6 2 0 1 18 20 0
4 Waddinxveen G 3 4 0 0 0 4 22 29 0

Uitslagenmatrix
  HUDITO G5Waddinxveen G 3Leonidas G 3Souburgh G1
HUDITO G5   6-4
Waddinxveen G 3 5-8  
Leonidas G 3 7-3 9-8   8-4
Souburgh G1 6-5 8-7  

Uitslagen
ZATERDAG 29 SEPTEMBER 2018
.. HUDITO G5 Waddinxveen G 3 6-4 Definitief
ZATERDAG 6 OKTOBER 2018
.. Leonidas G 3 Souburgh G1 8-4 Definitief
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Souburgh G1 Waddinxveen G 3 6-5 Definitief
.. Leonidas G 3 HUDITO G5 7-3 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Leonidas G 3 Waddinxveen G 3 9-8 Definitief
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
.. Souburgh G1 Leonidas G 3 8-7 Definitief
.. Waddinxveen G 3 HUDITO G5 5-8 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 16 MAART 2019
  HUDITO G5 Leonidas G 3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Waddinxveen G 3 Souburgh G1 11:30 Sportp. 'De Sniep'
ZATERDAG 30 MAART 2019
  Souburgh G1 HUDITO G5 Sportp. 'Souburgh'
  Waddinxveen G 3 Leonidas G 3 11:30 Sportp. 'De Sniep'
ZATERDAG 13 APRIL 2019
  HUDITO G5 Waddinxveen G 3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas G 3 Souburgh G1 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Leonidas G 3 HUDITO G5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Souburgh G1 Waddinxveen G 3 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 15 JUNI 2019
  Souburgh G1 HUDITO G5 Sportp. 'Souburgh'
  Waddinxveen G 3 Leonidas G 3 11:30 Sportp. 'De Sniep'

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1Z Hockeyclub Barendrecht H1 6-1
H1Z OMHC H1 1-5
HJ1 Ring Pass Delft HJ9 6-4
HJ1 Thor HJ2 4-3
JongD1Z OMHC DJ4 2-1
JongD1Z HV Victoria DJ2 6-5
JC1Z Hockey Club Rotterdam JC7 3-3
JC1Z R.H.V. Leonidas JC3 2-1
MD1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club MD3 10-1
MD1Z HC De IJssel MD3 4-0
Hockey.nl