Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens C1 Stijn Couwenberg V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Stijn Couwenberg V2 - AB
19:00 - 20:00 G Team V1 - AB
20:00 - 21:30 Veteranen A V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1(8) Chris van der Waal V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Fabienne van Huët
Marleen Bruijn
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Bauke Bickel V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Mees Schenk V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Chris van der Waal V1 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 V1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Benjamins Trainingsgroep V1 - D
17:00 - 18:30 Jongens C1 Stijn Couwenberg V2 - AB
17:00 - 18:00 Jongens E1 (8) V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes M6E1 V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes M6E2 V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes M8E1 V1 - AB
17:00 - 18:00 Mix F1 (3) V1 - C
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Isabel van Heck V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Nouk van 't Zelfde V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Stijn Couwenberg V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 V2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 V1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 3 V1 - D
20:00 - 21:30 Heren 2 jong senioren Stijn Couwenberg V2 - AB
20:00 - 21:30 Jong Dames 1 V1 - C
20:00 - 21:30 Jongens B1 V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1(8) Chris van der Waal V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Bauke Bickel V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Wouter Vos V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Chris van der Waal V1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Henk van Muijen
Pieter Vos
V1 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens E1 (8) V1 - D
17:00 - 18:00 Meisjes M6E1 V1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes M6E2 V1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes M8E1 Jurgen Koppen
Lasse Koppen
V1 - A
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Bauke Bickel
Carlo de Hoop
V1
18:00 - 19:30 Meisjes B3 V1
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Stijn Couwenberg V2 - AB
19:30 - 21:00 Heren 2 jong senioren Stijn Couwenberg V2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 V2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Bauke Bickel
Isabel van Heck
V1 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 HockeySchool - >10 jaar Trainingsgroep V1
 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
G D.H.C. Hudito G5 5-3
MC3 HC Voorne MC3 0-3
JD1 HV Victoria JD4 7-0
H1 Scoop Delft H1 5-1
HVA HC Pijnacker HB 0-1
JongD1 HC De IJssel DJ1 (D4) 3-3
JC1 HC Waddinxveen JC1 1-5
MC1 G.H.C. RAPID MC2 4-5
MC2 HV Victoria MC7 8-0
Hockey.nl