Trainingsrooster

Dit schema loopt van 31-8-2020 t/m 29-11-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens C1 Stijn Couwenberg V1
17:00 - 18:30 Meisjes B2 Nouk van 't Zelfde V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Stijn Couwenberg V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Nouk van 't Zelfde V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Wouter Vos V2 - CD
19:00 - 20:00 G Team Babette van 't Zelfde V1 - CD
20:00 - 21:30 Heren jong 1 V1
20:00 - 21:30 Jongens A1 Stijn Couwenberg V1
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Wouter Vos V2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Chris van der Waal V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Bauke Bickel V1 - AB Bauke
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Wouter Vos V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Chris van der Waal V2 - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Steven Go V1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Benjamins Fleur Verweij V1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens E1 (6) Lucas Vogel
Lars van der Meer
V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes M6E1 Skye Potters
Froukje de Rooy
V2 - C
17:00 - 18:00 Meisjes M6E2 Julia Vuurens
Puck Charlotte van Maanen
V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes M8E1 Gwen Rombout V2 - D
17:00 - 18:00 Mix F1 Maartje Hohle V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Nouk van 't Zelfde
Thijmen Schenk
V1 - AB Nouk
19:30 - 21:00 Dames 2 Marjolijn Mostert V1 - CD Trainen zelf
20:00 - 21:30 Dames 1 Ad de Gruiter
Joyce Visser - Meerdink
V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens D1 Stijn Couwenberg V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Chris van der Waal V1 - AB
18:15 - 19:45 Jongens C1 Wouter Vos V1 - CD
18:30 - 20:00 HockeySchool - >10 jaar Trainingsgroep V1 - A Chris van der Waal
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Stijn Couwenberg V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Bauke Bickel V2 - AB Bauke
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Henk van Muijen V1 - B
19:45 - 21:15 Dames 1 Henk van Muijen
Pieter Vos
V1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Steven Go V1 - AB Steven
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Stijn Couwenberg V2 - CD
20:15 - 21:45 Dames Vet Dinsdag V2 - AB
20:15 - 21:45 Trimmers Machiel Parel
Henk van Muijen
Pieter Vos
V2 - AB
20:15 - 21:45 Veteranen A V2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens E1 (6) Lucas Vogel
Lars van der Meer
V1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes M6E1 Lasse Koppen
Lucas Verboom
V1 - A
17:00 - 18:00 Meisjes M6E2 Isa Timmer
Vivianne Kok
V1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes M8E1 Nienke de Jong
Noortje Kraaijeveld
V1 - D
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Bauke Bickel V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Lasse Koppen V1 - CD
19:30 - 21:00 Heren jong 1 V2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens A1 Bauke Bickel V2 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 G Team Babette van 't Zelfde V1 - CD