Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Dienstenrooster
zaterdag 11 mei 2019 
09:15 - 18:00  Mees Schenk Zaterdagcommisssaris 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Louanne Huijssoon Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Floortje Levisson Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Sil van de Wetering Barmedewerker 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Susanne Verheij Zaterdagassistent 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Esté Kamsteeg Zaterdagassistent 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Tessa Hulsbos Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Ivy Roubos Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Cherelle Berghoef Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Hannah Bhugwansing Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Maureen Speijer Barmedewerker 
16:00 - 16:30  Telma Vos Corvee 
16:00 - 16:30  Isabelle Zaal Corvee 
zondag 12 mei 2019 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Sara-Linde Marianne Tuijtel Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Arjan Schenk Barmedewerker 
12:00 - 14:00  Ruud Peters Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Nina den Besten Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Florence Klerk Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Isabelle Perez Jimenez Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Ruben Paardekooper Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Bart van Leeuwen Barmedewerker 
zaterdag 18 mei 2019 
09:15 - 18:00  Emie van 't Zelfde Zaterdagcommisssaris 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lieve de Kluyver Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Kirsten Bos Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lila Hijnen Barmedewerker 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Leonoor Zaal Zaterdagassistent 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Zoe Zwijnenberg Zaterdagassistent 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jente de Jong Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Maud Riske Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Mare Stuij Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Kim Meijerman Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Charlotte van Hal Barmedewerker 
16:00 - 16:30  Stijn Couwenberg Corvee 
16:00 - 16:30  Natalie Ritmeester Corvee 
16:00 - 16:30  Sascha de Rooy Corvee 
zondag 19 mei 2019 
10:30 - 12:30  Eline Gommers Barmedewerker 
10:30 - 12:30  Isabel van Heck Barmedewerker 
10:30 - 12:30  Emma Mostert Barmedewerker 
12:15 - 14:00  Jochem Schut Barmedewerker 
12:15 - 14:00  Ouders/verzorgers van Thijs Barendregt Barmedewerker 
12:15 - 14:00  Jelle Barendregt Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Aksel Blom Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Jelle Bickel Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Floris Beerens Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Matthijs Kleywegt Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Yorick Schippers Barmedewerker 
zaterdag 25 mei 2019 
09:15 - 18:00  Mees Schenk Zaterdagcommisssaris 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Joya Kaleas Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lois van der Ende Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Carlijn van Og Barmedewerker 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Nynke Bultema Zaterdagassistent 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Xanthe Eijk Zaterdagassistent 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Nino Pardo Kruidenier Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Anna de Haan Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jill van der Vlies Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Rick Magnin Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Ouders/verzorgers van Victor Verbrugge Barmedewerker 
16:00 - 16:30  Marnix de Vries Corvee 
16:00 - 16:30  Paul van Hattem Corvee 
zaterdag 1 juni 2019 
09:15 - 18:00  Emie van 't Zelfde Zaterdagcommisssaris 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lizanne Quanz Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Rosalie Boot Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Esmee Vlasblom Barmedewerker 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Milan Diender Zaterdagassistent 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Lucas Vogel Zaterdagassistent 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Leonore de Kloe Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Sara Verheij Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Roos de Vos Barmedewerker 
14:15 - 14:45  Arjan Forman Corvee 
14:15 - 14:45  Jan van Maanen Corvee 
zondag 2 juni 2019 
11:30 - 14:00  Stijn Couwenberg Barmedewerker 
11:30 - 14:00  Luc Gommers Barmedewerker 
11:30 - 14:00  Fedde Parel Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Denise Vos Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Lisanne Wols Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Noor Kremer Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Robbert Sam-sin Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Loek van der Waal Barmedewerker 
zaterdag 15 juni 2019 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lieke Kamminga Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Maartje Hohle Barmedewerker 
 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1 MHC DES H1 4-8
DVdi MHV Forcial DDB 13-0
H1 MHC Tempo H1 5-2
H2 VMHC Pollux HJ1 (H5) 5-1
HVA HC Nieuwkoop HA 3-2
JongD1 Wateringse veld DJ1 1-2
G R.H.V. Leonidas G 3 6-4
JB1 H.C. Derby JB2 1-3
JC1 OMHC JC3 4-1
Hockey.nl