Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Dienstenrooster
zaterdag 9 maart 2019 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Thijmen Kamminga Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Tim de Jager Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Nicky Snelderwaard Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
zondag 10 maart 2019 
11:30 - 14:00  Barmedewerker 
11:30 - 14:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Barmedewerker 
zaterdag 16 maart 2019 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Esmee Pieper Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Maud Sterrenburg Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Marieke ter Meulen Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
zondag 17 maart 2019 
11:30 - 14:00  Barmedewerker 
11:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Eva Caspers Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Barmedewerker 
zaterdag 23 maart 2019 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Sophie Bot Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Nika Verwoert Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Anna de Jong Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
zaterdag 30 maart 2019 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lucas Verboom Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Isis van der Linden Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Julia Vuurens Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Senna de Jong Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
zondag 31 maart 2019 
10:30 - 12:30  Barmedewerker 
10:30 - 12:30  Barmedewerker 
10:30 - 12:30  Barmedewerker 
12:15 - 14:00  Barmedewerker 
12:15 - 14:00  Barmedewerker 
12:15 - 14:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
14:00 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Barmedewerker 
16:00 - 18:00  Barmedewerker 
zaterdag 6 april 2019 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Winona Kool Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Eva Blommers Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jack Jakobs Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jill Capiteijns Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
zaterdag 13 april 2019 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Quinthe de Groot Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Carlijn van Og Barmedewerker 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Esmee Pieper Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
12:15 - 15:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
14:45 - 18:00  Barmedewerker 
zondag 14 april 2019 
11:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Fenna Akker Barmedewerker 
11:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Fenna Akker Barmedewerker 
14:00 - 16:30  Barmedewerker 
14:00 - 16:30  Barmedewerker 
14:00 - 16:30  Barmedewerker 
 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
JD1Z Berkel Rodenrijs JD3 2-5
JD1Z HC Ypenburg JD3 2-1
MB1Z HC De IJssel MB12 4-2
MB1Z M.H.C. Krimpen MB1 2-2
MB2Z Hockeyclub Schouwen Duiveland MB3 6-1
MB2Z HC Schiedam MB5 3-4
MB3Z Goudse MHC MB5 5-2
MB3Z HV Westland MB6 5-1
MC1Z Klein Zwitserland MC5 4-3
MC1Z HDS MC3 5-1
Hockey.nl