Souburgh MO12-2 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Claudia Gooijer
Coach Lenny Mans
Trainer Roos de Vos
Trainer Julia Vuurens

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rijswijk MO12-5 Westland MO12-6 11:15
Wateringse veld MO12-4 Souburg MO12-2 11:30
Westland MO12-6 Leonidas MO12-4 11:55
Goeree Overflakkee MO12-1 Souburg MO12-2 12:10
Rijswijk MO12-5 Leonidas MO12-4 12:35
Wateringse veld MO12-4 Goeree Overflakkee MO12-1 12:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Goeree Overflakkee MO12-1 8 20 6 2 0 36 8 0
2 Leonidas MO12-4 8 19 6 1 1 41 12 0
3 Westland MO12-6 8 13 4 1 3 23 18 0
4 Rijswijk MO12-5 8 12 4 0 4 26 27 0
5 Souburg MO12-2 10 12 4 0 6 19 37 0
6 Rotterdam MO12-13 10 9 3 0 7 21 33 0
7 Wateringse veld MO12-4 8 3 1 0 7 8 39 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb HCGO MO12-1 12:10 uit
12 feb Hockey Club Wateringse Veld MO12-4 11:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Goeree Overflakkee MO12-1 Leonidas MO12-4 (2-2)final
Wateringse veld MO12-4 Leonidas MO12-4 (0-9)final
Goeree Overflakkee MO12-1 Wateringse veld MO12-4 (10-0)final
Rotterdam MO12-13 Souburg MO12-2 (1-3)scheduled
Souburg MO12-2 Westland MO12-6 (3-1)scheduled
Rotterdam MO12-13 Westland MO12-6 (0-2)scheduled
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Souburg MO12-2 Rijswijk MO12-5 (1-7)scheduled
Rotterdam MO12-13 Goeree Overflakkee MO12-1 (1-4)scheduled
Rijswijk MO12-5 Wateringse veld MO12-4 (3-1)final
Leonidas MO12-4 Goeree Overflakkee MO12-1 (1-2)scheduled
Souburg MO12-2 Wateringse veld MO12-4 (1-0)scheduled
Rotterdam MO12-13 Leonidas MO12-4 (1-5)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Leonidas MO12-4 Rijswijk MO12-5 (6-2)final
Westland MO12-6 Wateringse veld MO12-4 (5-3)final
Rotterdam MO12-13 Wateringse veld MO12-4 (2-3)final
Rijswijk MO12-5 Souburg MO12-2 (3-4)final
Leonidas MO12-4 Souburg MO12-2 (11-3)final
Westland MO12-6 Rotterdam MO12-13 (5-6)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Wateringse veld MO12-4 Rotterdam MO12-13 (0-4)final
Rotterdam MO12-13 Rijswijk MO12-5 (0-5)final
Wateringse veld MO12-4 Rijswijk MO12-5 (1-5)final
Westland MO12-6 Goeree Overflakkee MO12-1 (2-2)final
Souburg MO12-2 Goeree Overflakkee MO12-1 (2-4)final
Westland MO12-6 Souburg MO12-2 (3-0)final
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Goeree Overflakkee MO12-1 Westland MO12-6 (3-0)final
Westland MO12-6 Rijswijk MO12-5 (5-1)final
Goeree Overflakkee MO12-1 Rijswijk MO12-5 (9-0)final
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Souburg MO12-2 Leonidas MO12-4 (0-3)final
Leonidas MO12-4 Rotterdam MO12-13 (4-2)final
Souburg MO12-2 Rotterdam MO12-13 (2-4)final