Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Meisjes E3 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Jurgen Koppen Email
Trainer Rick Magnin Email
Trainer Lasse Koppen Email
Trainer Tygo Schippers Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 feb 39321 R.H.V. Leonidas ME14
15
11:25 12:10 uit Erasmus Sport Centrum
  Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
 
2 feb 39199 Hockeyclub Barendrecht ME10
15
10:45 11:30 thuis Erasmus Sport Centrum
  Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
 
9 feb 40190 Berkel Rodenrijs ME10
5
10:45 11:20 thuis Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
9 feb 40299 Schoonhovense MHC ME3
5
09:25 10:00 thuis Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
16 feb 37346 Ring Pass Delft ME10
5
10:45 11:20 thuis Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
16 feb 37235 R.H.V. Leonidas ME14
5
09:25 10:00 thuis Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
  Leonidas ME14 Souburgh ME3 12:10 Erasmus Sport Centrum
  Leonidas ME14 Barendrecht ME10 12:50 Erasmus Sport Centrum
  Rapid ME3 Berkel-Rodenrijs ME10 12:10 RingPass Hockey Dome
  Rapid ME3 Ring Pass Delft ME10 11:30 RingPass Hockey Dome
  Ring Pass Delft ME10 Berkel-Rodenrijs ME10 12:50 RingPass Hockey Dome
  Souburgh ME3 Barendrecht ME10 11:30 Erasmus Sport Centrum
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  Barendrecht ME10 Rapid ME3 10:00 Hoefslag, Sporthal De
  Barendrecht ME10 Leonidas ME14 10:40 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid ME3 Leonidas ME14 11:20 Hoefslag, Sporthal De
  Schoonhoven ME3 Berkel-Rodenrijs ME10 10:40 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh ME3 Schoonhoven ME3 10:00 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh ME3 Berkel-Rodenrijs ME10 11:20 Blokweer, Sportcentrum
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
  Barendrecht ME10 Schoonhoven ME3 10:40 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid ME3 Barendrecht ME10 10:00 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid ME3 Schoonhoven ME3 11:20 Hoefslag, Sporthal De
  Ring Pass Delft ME10 Leonidas ME14 10:40 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh ME3 Ring Pass Delft ME10 11:20 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh ME3 Leonidas ME14 10:00 Blokweer, Sportcentrum

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1Z Hockeyclub Barendrecht H1 6-1
H1Z OMHC H1 1-5
HJ1 Ring Pass Delft HJ9 6-4
HJ1 Thor HJ2 4-3
JongD1Z OMHC DJ4 2-1
JongD1Z HV Victoria DJ2 6-5
JC1Z Hockey Club Rotterdam JC7 3-3
JC1Z R.H.V. Leonidas JC3 2-1
MD1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club MD3 10-1
MD1Z HC De IJssel MD3 4-0
Hockey.nl