Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Meisjes E1 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Marleen Bruijn Email
Trainer Nouk van 't Zelfde Email
Trainer Hugo de Vries Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 jan 38144 HC Capelle M8E1
5
13:45 14:20 uit Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
26 jan 37916 HV Spijkenisse M8E1
5
12:25 13:00 thuis Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
9 feb 39907 MHV Forcial M8E1
25
11:15 12:10 uit Polderpoort, Sporthal de
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
9 feb 40110 VMHC Pollux M8E1
25
11:55 12:50 uit Polderpoort, Sporthal de
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
1 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  Capelle M8E1 Souburgh M8E1 14:20 Blokweer, Sportcentrum
  Forcial M8E1 Voorne M8E2 9:00 Meander, MFC De
  Forcial M8E1 Victoria M8E2 10:20 Meander, MFC De
  Souburgh M8E1 Spijkenisse M8E1 13:00 Blokweer, Sportcentrum
  Spijkenisse M8E1 Capelle M8E1 13:40 Blokweer, Sportcentrum
  Voorne M8E2 Victoria M8E2 9:40 Meander, MFC De
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  Capelle M8E1 Voorne M8E2 11:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Forcial M8E1 Pollux M8E1 11:30 Polderpoort, Sporthal de
  Forcial M8E1 Souburgh M8E1 12:10 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux M8E1 Souburgh M8E1 12:50 Polderpoort, Sporthal de
  Victoria M8E2 Voorne M8E2 12:20 Topsportcentrum Rotterdam
  Victoria M8E2 Capelle M8E1 11:00 Topsportcentrum Rotterdam
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
  Capelle M8E1 Pollux M8E1 14:50 Leonidas Hockey Dome
  Capelle M8E1 Victoria M8E2 13:30 Leonidas Hockey Dome
  Forcial M8E1 Spijkenisse M8E1 10:10 Morgenstont, Sporthal De
  Pollux M8E1 Victoria M8E2 14:10 Leonidas Hockey Dome
  Voorne M8E2 Spijkenisse M8E1 10:50 Morgenstont, Sporthal De
  Voorne M8E2 Forcial M8E1 9:30 Morgenstont, Sporthal De

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1Z Hockeyclub Barendrecht H1 6-1
H1Z OMHC H1 1-5
HJ1 Ring Pass Delft HJ9 6-4
HJ1 Thor HJ2 4-3
JongD1Z OMHC DJ4 2-1
JongD1Z HV Victoria DJ2 6-5
JC1Z Hockey Club Rotterdam JC7 3-3
JC1Z R.H.V. Leonidas JC3 2-1
MD1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club MD3 10-1
MD1Z HC De IJssel MD3 4-0
Hockey.nl