Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Jongens E1 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Joep Overgaag Email
Trainer Lucas Vogel Email
Trainer Tygo Schippers Email
Trainer Rick Magnin Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 feb 41791 MHV Forcial J8E2
5
13:45 14:20 uit Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
2 feb 41786 HCGO JE1
5
12:25 13:00 thuis Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
9 feb 41787 MHV Forcial J8E2
30
09:25 10:25 thuis Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
9 feb 41803 HV Spijkenisse JE1
30
08:45 09:45 uit Akkers, Sporthal De
  Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
16 feb 41799 Hockeyclub Schouwen Duiveland J8E1
0
09:30 10:00 uit Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
Lange Blokweg 27A
4301NW ZIERIKZEE
hal: Veld 1
 
16 feb 41788 HV Spijkenisse JE1
0
10:10 10:40 thuis Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
Lange Blokweg 27A
4301NW ZIERIKZEE
hal: Veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  Forcial J8E2 Goeree Overflakkee JE1 11:20 Grutterswei, sc De
  Goeree Overflakkee JE1 HSD J8E1 10:00 Grutterswei, sc De
  HSD J8E1 Forcial J8E2 10:40 Grutterswei, sc De
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
  Forcial J8E2 Souburgh J8E1 14:20 Blokweer, Sportcentrum
  Goeree Overflakkee JE1 Forcial J8E2 13:40 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh J8E1 Goeree Overflakkee JE1 13:00 Blokweer, Sportcentrum
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  Forcial J8E2 Spijkenisse JE1 11:05 Akkers, Sporthal De
  Souburgh J8E1 Forcial J8E2 10:25 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse JE1 Souburgh J8E1 9:45 Akkers, Sporthal De
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
  HSD J8E1 Souburgh J8E1 10:00 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  Souburgh J8E1 Spijkenisse JE1 10:40 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  Spijkenisse JE1 HSD J8E1 11:20 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1Z Hockeyclub Barendrecht H1 6-1
H1Z OMHC H1 1-5
HJ1 Ring Pass Delft HJ9 6-4
HJ1 Thor HJ2 4-3
JongD1Z OMHC DJ4 2-1
JongD1Z HV Victoria DJ2 6-5
JC1Z Hockey Club Rotterdam JC7 3-3
JC1Z R.H.V. Leonidas JC3 2-1
MD1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club MD3 10-1
MD1Z HC De IJssel MD3 4-0
Hockey.nl