Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Meisjes C2 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Jan van Maanen Email
Coach Arjan Forman Email
Trainer Stijn Couwenberg Email
Trainer Thijmen Schenk Email
Manager Mariska Aleman Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 jan 43849 Hockeyclub Barendrecht MC6
5
12:25 13:00 thuis Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
27 jan 43853 Hockey Club Rotterdam MC13
5
13:45 14:20 thuis Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
9 feb 43793 HC Capelle MC2
15
10:55 11:40 uit Topsportcentrum Rotterdam
  Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
 
9 feb 43789 HC Feijenoord MC3
15
11:35 12:20 thuis Topsportcentrum Rotterdam
  Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
 
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Souburgh MC2 6 15 5 0 1 23 8 0
2 Barendrecht MC6 6 8 2 2 2 17 12 0
3 Capelle MC2 4 6 2 0 2 10 14 0
4 Ommoord MC5 6 5 1 2 3 11 23 0
5 Feijenoord MC3 2 4 1 1 0 7 3 0
6 Rotterdam MC13 6 3 0 3 3 10 18 0

Uitslagenmatrix
  Capelle MC2Souburgh MC2Rotterdam MC13Barendrecht MC6Ommoord MC5Feijenoord MC3
Capelle MC2   5-1 2-1 3-4
Souburgh MC2 8-0   5-1
Rotterdam MC13 0-2   2-2 3-3
Barendrecht MC6 2-3 4-2  
Ommoord MC5 0-4 2-2 1-6  
Feijenoord MC3 5-1 2-2  

Uitslagen
ZATERDAG 8 DECEMBER 2018
.. Souburgh MC2 Ommoord MC5 5-1 Definitief
.. Rotterdam MC13 Souburgh MC2 0-2 Definitief
.. Ommoord MC5 Rotterdam MC13 2-2 Definitief
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Capelle MC2 Ommoord MC5 3-4 Definitief
.. Souburgh MC2 Capelle MC2 8-0 Definitief
.. Ommoord MC5 Souburgh MC2 0-4 Definitief
ZONDAG 6 JANUARI 2019
.. Feijenoord MC3 Barendrecht MC6 2-2 Definitief
.. Feijenoord MC3 Souburgh MC2 5-1 Definitief
.. Barendrecht MC6 Souburgh MC2 2-3 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Barendrecht MC6 Rotterdam MC13 4-2 Definitief
.. Capelle MC2 Rotterdam MC13 5-1 Definitief
.. Capelle MC2 Barendrecht MC6 2-1 Definitief
ZONDAG 20 JANUARI 2019
.. Ommoord MC5 Barendrecht MC6 1-6 Definitief
.. Rotterdam MC13 Ommoord MC5 3-3 Definitief
.. Rotterdam MC13 Barendrecht MC6 2-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Barendrecht MC6 Capelle MC2 13:40 Blokweer, Sportcentrum
  Ommoord MC5 Capelle MC2 15:00 Blokweer, Sportcentrum
  Ommoord MC5 Feijenoord MC3 16:20 Blokweer, Sportcentrum
  Rotterdam MC13 Feijenoord MC3 15:40 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh MC2 Rotterdam MC13 14:20 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh MC2 Barendrecht MC6 13:00 Blokweer, Sportcentrum
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Barendrecht MC6 Feijenoord MC3 11:30 Erasmus Sport Centrum
  Barendrecht MC6 Ommoord MC5 12:50 Erasmus Sport Centrum
  Feijenoord MC3 Ommoord MC5 12:10 Erasmus Sport Centrum
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  Capelle MC2 Souburgh MC2 11:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Feijenoord MC3 Capelle MC2 11:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Souburgh MC2 Feijenoord MC3 12:20 Topsportcentrum Rotterdam
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Capelle MC2 Feijenoord MC3 14:10 Zijde, Sporthal De
  Feijenoord MC3 Rotterdam MC13 14:50 Zijde, Sporthal De
  Rotterdam MC13 Capelle MC2 13:30 Zijde, Sporthal De

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1Z Hockeyclub Barendrecht H1 6-1
H1Z OMHC H1 1-5
HJ1 Ring Pass Delft HJ9 6-4
HJ1 Thor HJ2 4-3
JongD1Z OMHC DJ4 2-1
JongD1Z HV Victoria DJ2 6-5
JC1Z Hockey Club Rotterdam JC7 3-3
JC1Z R.H.V. Leonidas JC3 2-1
MD1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club MD3 10-1
MD1Z HC De IJssel MD3 4-0
Hockey.nl