Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Meisjes C1 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Stijn Couwenberg Email
Trainer Thijmen Schenk Email
Trainer Stijn Couwenberg Email
Manager Natalie Ritmeester Email
Manager Sascha de Rooy Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 jan 45659 LOHC MC4
0
11:00 11:30 uit Leiden Hockey Dome
  Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
 
26 jan 45570 hdm MC7
0
11:40 12:10 thuis Leiden Hockey Dome
  Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
 
17 feb 44581 Klein Zwitserland MC5
5
15:45 16:20 thuis Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
17 feb 44624 HDS MC3
5
14:25 15:00 thuis Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Souburgh MC1 8 18 6 0 2 31 15 0
2 HDS MC3 6 16 5 1 0 21 9 0
3 hdm MC7 8 14 4 2 2 24 19 0
4 Klein Zwitserland MC5 8 10 3 1 4 15 16 0
5 Ring Pass Delft MC3 6 10 3 1 2 17 19 0
6 Leiden MC4 6 1 0 1 5 9 19 0
7 Schiedam MC5 6 0 0 0 6 7 27 0

Uitslagenmatrix
  HDS MC3hdm MC7Klein Zwitserland MC5Leiden MC4Ring Pass Delft MC3Souburgh MC1Schiedam MC5
HDS MC3   5-2 2-1 2-2 3-1 5-1
hdm MC7   3-4 3-1 4-2 3-1
Klein Zwitserland MC5 0-0   1-4 1-2
Leiden MC4 2-4 1-3   1-3
Ring Pass Delft MC3 4-4 3-2   2-5
Souburgh MC1 4-2 6-1   5-0
Schiedam MC5 2-5 1-3 2-6  

Uitslagen
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. hdm MC7 Souburgh MC1 4-2 Definitief
.. Leiden MC4 HDS MC3 2-4 Definitief
.. Schiedam MC5 Souburgh MC1 2-6 Definitief
.. Schiedam MC5 hdm MC7 2-5 Definitief
.. HDS MC3 Klein Zwitserland MC5 2-1 Definitief
.. Leiden MC4 Klein Zwitserland MC5 1-3 Definitief
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Klein Zwitserland MC5 Ring Pass Delft MC3 1-4 Definitief
.. Klein Zwitserland MC5 Souburgh MC1 1-2 Definitief
.. Souburgh MC1 Ring Pass Delft MC3 6-1 Definitief
.. HDS MC3 hdm MC7 5-2 Definitief
.. hdm MC7 Leiden MC4 3-1 Definitief
.. HDS MC3 Leiden MC4 2-2 Definitief
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
.. HDS MC3 Souburgh MC1 3-1 Definitief
.. Souburgh MC1 Schiedam MC5 5-0 Definitief
.. HDS MC3 Schiedam MC5 5-1 Definitief
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
.. Souburgh MC1 Leiden MC4 4-2 Definitief
.. Leiden MC4 Ring Pass Delft MC3 1-3 Definitief
.. Ring Pass Delft MC3 Souburgh MC1 2-5 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. hdm MC7 Klein Zwitserland MC5 3-4 Definitief
.. hdm MC7 Schiedam MC5 3-1 Definitief
.. Schiedam MC5 Klein Zwitserland MC5 1-3 Definitief
ZONDAG 20 JANUARI 2019
.. Ring Pass Delft MC3 hdm MC7 4-4 Definitief
.. Ring Pass Delft MC3 Klein Zwitserland MC5 3-2 Definitief
.. Klein Zwitserland MC5 hdm MC7 0-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  Leiden MC4 hdm MC7 12:50 Leiden Hockey Dome
  Leiden MC4 Souburgh MC1 11:30 Leiden Hockey Dome
  Ring Pass Delft MC3 HDS MC3 12:50 RingPass Hockey Dome
  Ring Pass Delft MC3 Schiedam MC5 11:30 RingPass Hockey Dome
  Schiedam MC5 HDS MC3 12:10 RingPass Hockey Dome
  Souburgh MC1 hdm MC7 12:10 Leiden Hockey Dome
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
  Ring Pass Delft MC3 Leiden MC4 16:40 Willem-Alexander hal
  Schiedam MC5 Ring Pass Delft MC3 16:00 Willem-Alexander hal
  Schiedam MC5 Leiden MC4 17:20 Willem-Alexander hal
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  HDS MC3 Ring Pass Delft MC3 12:50 Verburch/ Jan van der Valkhal
  hdm MC7 Ring Pass Delft MC3 12:10 Verburch/ Jan van der Valkhal
  hdm MC7 HDS MC3 11:30 Verburch/ Jan van der Valkhal
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Klein Zwitserland MC5 Leiden MC4 13:00 Blinkerd, Sporthal De
  Klein Zwitserland MC5 Schiedam MC5 14:20 Blinkerd, Sporthal De
  Leiden MC4 Schiedam MC5 13:40 Blinkerd, Sporthal De
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Klein Zwitserland MC5 HDS MC3 15:40 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh MC1 HDS MC3 15:00 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh MC1 Klein Zwitserland MC5 16:20 Blokweer, Sportcentrum

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1Z Hockeyclub Barendrecht H1 6-1
H1Z OMHC H1 1-5
HJ1 Ring Pass Delft HJ9 6-4
HJ1 Thor HJ2 4-3
JongD1Z OMHC DJ4 2-1
JongD1Z HV Victoria DJ2 6-5
JC1Z Hockey Club Rotterdam JC7 3-3
JC1Z R.H.V. Leonidas JC3 2-1
MD1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club MD3 10-1
MD1Z HC De IJssel MD3 4-0
Hockey.nl