Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Meisjes B3 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Carlo de Hoop Email
Manager Telma Vos Email
Manager Isabelle Zaal Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 feb 47754 H.C. Derby MB6
0
13:00 13:30 uit Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
 
3 feb 47709 G.H.C. RAPID MB5
0
13:40 14:10 uit Ridderhal, Sporthallen De
  Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
 
9 feb 47581 Goudse MHC MB5
5
14:45 15:20 thuis Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
9 feb 47623 H.C. Derby MB6
5
13:25 14:00 thuis Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
17 feb 46838 Goudse MHC MB5
0
13:40 14:10 uit Sosef sporthal
  Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
 
17 feb 46867 HV Westland MB6
0
14:20 14:50 uit Sosef sporthal
  Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rapid MB5 6 12 4 0 2 24 18 0
2 Ring Pass Delft MB5 6 11 3 2 1 23 13 0
3 Souburgh MB3 6 11 3 2 1 23 17 0
4 Westland MB6 4 6 2 0 2 13 8 0
5 Derby MB6 4 6 2 0 2 16 13 0
6 Gouda MB5 4 3 1 0 3 8 16 0
7 Victoria MB6 6 3 1 0 5 12 34 0

Uitslagenmatrix
  Ring Pass Delft MB5Gouda MB5Victoria MB6Derby MB6Rapid MB5Souburgh MB3Westland MB6
Ring Pass Delft MB5   2-3 7-2 4-1 3-3
Gouda MB5   1-2 2-5
Victoria MB6   5-7 0-4 0-8
Derby MB6  
Rapid MB5 2-5 7-2 4-3   3-1
Souburgh MB3 2-2 7-3 3-7   4-2
Westland MB6 2-1  

Uitslagen
ZATERDAG 8 DECEMBER 2018
.. Gouda MB5 Derby MB6 2-5 Definitief
.. Gouda MB5 Victoria MB6 1-2 Definitief
.. Victoria MB6 Derby MB6 5-7 Definitief
.. Souburgh MB3 Rapid MB5 3-7 Definitief
.. Ring Pass Delft MB5 Rapid MB5 4-1 Definitief
.. Ring Pass Delft MB5 Souburgh MB3 3-3 Definitief
ZATERDAG 15 DECEMBER 2018
.. Rapid MB5 Gouda MB5 7-2 Definitief
.. Victoria MB6 Souburgh MB3 0-4 Definitief
.. Souburgh MB3 Westland MB6 4-2 Definitief
.. Rapid MB5 Ring Pass Delft MB5 2-5 Definitief
.. Victoria MB6 Westland MB6 0-8 Definitief
.. Ring Pass Delft MB5 Gouda MB5 2-3 Definitief
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
.. Ring Pass Delft MB5 Victoria MB6 7-2 Definitief
.. Westland MB6 Derby MB6 2-1 Definitief
.. Rapid MB5 Westland MB6 3-1 Definitief
.. Rapid MB5 Derby MB6 4-3 Definitief
.. Souburgh MB3 Victoria MB6 7-3 Definitief
.. Souburgh MB3 Ring Pass Delft MB5 2-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Derby MB6 Westland MB6 14:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby MB6 Ring Pass Delft MB5 13:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Gouda MB5 Rapid MB5 13:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Ring Pass Delft MB5 Westland MB6 14:10 Ridderhal, Sporthallen De
  Victoria MB6 Rapid MB5 14:20 Topsportcentrum Rotterdam
  Victoria MB6 Gouda MB5 13:00 Topsportcentrum Rotterdam
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Derby MB6 Rapid MB5 14:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby MB6 Souburgh MB3 13:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Gouda MB5 Ring Pass Delft MB5 12:50 Mammoet, Sportcentrum De
  Gouda MB5 Westland MB6 11:30 Mammoet, Sportcentrum De
  Rapid MB5 Souburgh MB3 14:10 Ridderhal, Sporthallen De
  Westland MB6 Ring Pass Delft MB5 12:10 Mammoet, Sportcentrum De
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  Derby MB6 Gouda MB5 14:40 Blokweer, Sportcentrum
  Rapid MB5 Victoria MB6 15:20 Hoefslag, Sporthal De
  Souburgh MB3 Gouda MB5 15:20 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh MB3 Derby MB6 14:00 Blokweer, Sportcentrum
  Westland MB6 Rapid MB5 14:00 Hoefslag, Sporthal De
  Westland MB6 Victoria MB6 14:40 Hoefslag, Sporthal De
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
  Derby MB6 Victoria MB6 16:50 Leonidas Hockey Dome
  Ring Pass Delft MB5 Derby MB6 16:10 Leonidas Hockey Dome
  Victoria MB6 Ring Pass Delft MB5 15:30 Leonidas Hockey Dome
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Gouda MB5 Souburgh MB3 14:10 Sosef sporthal
  Westland MB6 Souburgh MB3 14:50 Sosef sporthal
  Westland MB6 Gouda MB5 13:30 Sosef sporthal

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1Z Hockeyclub Barendrecht H1 6-1
H1Z OMHC H1 1-5
HJ1 Ring Pass Delft HJ9 6-4
HJ1 Thor HJ2 4-3
JongD1Z OMHC DJ4 2-1
JongD1Z HV Victoria DJ2 6-5
JC1Z Hockey Club Rotterdam JC7 3-3
JC1Z R.H.V. Leonidas JC3 2-1
MD1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club MD3 10-1
MD1Z HC De IJssel MD3 4-0
Hockey.nl