Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Meisjes B2 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Peter-André Verhoeven Email
Trainer Stijn Couwenberg Email
Trainer Bauke Bickel Email
Manager Robin Hoffman Email

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 jan 47687 Hockeyclub Barendrecht MB5
35
13:05 14:10 uit Morgenstont, Sporthal De
  Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
26 jan 47606 HC Voorne MB3
35
13:45 14:50 uit Morgenstont, Sporthal De
  Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
3 feb 47993 Dordrechtse Mixed Hockey Club MB4
15
12:45 13:30 uit Deetos Snel Hal
  Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 2
 
3 feb 48081 HC Schiedam MB5
15
13:25 14:10 thuis Deetos Snel Hal
  Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 2
 
9 feb 47073 Hockeyclub Barendrecht MB5
5
12:45 13:20 thuis Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
9 feb 47031 Dordrechtse Mixed Hockey Club MB4
5
11:25 12:00 thuis Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
17 feb 47413 Hockeyclub Schouwen Duiveland MB3
40
12:40 13:50 uit Staver, Sporthal de
  Staver, Sporthal de
Olympiaweg 32
3245DL SOMMELSDIJK
hal: Veld 1
 
17 feb 47336 HC Schiedam MB5
40
12:00 13:10 uit Staver, Sporthal de
  Staver, Sporthal de
Olympiaweg 32
3245DL SOMMELSDIJK
hal: Veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voorne MB3 6 13 4 1 1 14 10 0
2 Barendrecht MB5 6 12 4 0 2 20 12 0
3 Souburgh MB2 4 8 2 2 0 16 9 0
4 Dordrecht MB4 4 7 2 1 1 13 8 0
5 Tempo '34 MB3 6 5 1 2 3 10 20 0
6 HSD MB3 6 4 1 1 4 11 20 0
7 Schiedam MB5 4 1 0 1 3 4 9 0

Uitslagenmatrix
  Souburgh MB2Dordrecht MB4Tempo '34 MB3Voorne MB3Barendrecht MB5Schiedam MB5HSD MB3
Souburgh MB2   3-3 6-1 4-4
Dordrecht MB4   4-1
Tempo '34 MB3 1-3   1-5 0-6 3-1
Voorne MB3 2-2   2-0
Barendrecht MB5 3-6 0-2   3-1
Schiedam MB5 2-2 1-2 0-2  
HSD MB3 2-1 3-6  

Uitslagen
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Tempo '34 MB3 Souburgh MB2 1-3 Definitief
.. Barendrecht MB5 Dordrecht MB4 3-6 Definitief
.. Dordrecht MB4 HSD MB3 4-1 Definitief
.. Souburgh MB2 Voorne MB3 6-1 Definitief
.. Tempo '34 MB3 Voorne MB3 1-5 Definitief
.. HSD MB3 Barendrecht MB5 3-6 Definitief
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Barendrecht MB5 Voorne MB3 0-2 Definitief
.. Barendrecht MB5 Schiedam MB5 3-1 Definitief
.. Souburgh MB2 Tempo '34 MB3 3-3 Definitief
.. Souburgh MB2 HSD MB3 4-4 Definitief
.. Tempo '34 MB3 HSD MB3 3-1 Definitief
.. Schiedam MB5 Voorne MB3 1-2 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Schiedam MB5 Barendrecht MB5 0-2 Definitief
.. Schiedam MB5 Tempo '34 MB3 2-2 Definitief
.. Tempo '34 MB3 Barendrecht MB5 0-6 Definitief
ZATERDAG 19 JANUARI 2019
.. Voorne MB3 Dordrecht MB4 2-2 Definitief
.. HSD MB3 Dordrecht MB4 2-1 Definitief
.. Voorne MB3 HSD MB3 2-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  Barendrecht MB5 Souburgh MB2 14:10 Morgenstont, Sporthal De
  Schiedam MB5 Dordrecht MB4 17:20 Willem-Alexander hal
  Tempo '34 MB3 Schiedam MB5 16:00 Willem-Alexander hal
  Tempo '34 MB3 Dordrecht MB4 16:40 Willem-Alexander hal
  Voorne MB3 Barendrecht MB5 13:30 Morgenstont, Sporthal De
  Voorne MB3 Souburgh MB2 14:50 Morgenstont, Sporthal De
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Barendrecht MB5 Tempo '34 MB3 14:50 Bongerd, Sporthal de
  Barendrecht MB5 HSD MB3 13:30 Bongerd, Sporthal de
  Dordrecht MB4 Schiedam MB5 14:50 Deetos Snel Hal
  Dordrecht MB4 Souburgh MB2 13:30 Deetos Snel Hal
  HSD MB3 Tempo '34 MB3 14:10 Bongerd, Sporthal de
  Souburgh MB2 Schiedam MB5 14:10 Deetos Snel Hal
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  Dordrecht MB4 Barendrecht MB5 12:40 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh MB2 Dordrecht MB4 12:00 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh MB2 Barendrecht MB5 13:20 Blokweer, Sportcentrum
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  HSD MB3 Voorne MB3 12:50 Morgenstont, Sporthal De
  HSD MB3 Schiedam MB5 11:30 Morgenstont, Sporthal De
  Voorne MB3 Schiedam MB5 12:10 Morgenstont, Sporthal De
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Dordrecht MB4 Tempo '34 MB3 13:50 Wielewaal, Sporthal
  Dordrecht MB4 Voorne MB3 13:10 Wielewaal, Sporthal
  HSD MB3 Souburgh MB2 13:50 Staver, Sporthal de
  Schiedam MB5 HSD MB3 12:30 Staver, Sporthal de
  Schiedam MB5 Souburgh MB2 13:10 Staver, Sporthal de
  Voorne MB3 Tempo '34 MB3 12:30 Wielewaal, Sporthal

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1Z Hockeyclub Barendrecht H1 6-1
H1Z OMHC H1 1-5
HJ1 Ring Pass Delft HJ9 6-4
HJ1 Thor HJ2 4-3
JongD1Z OMHC DJ4 2-1
JongD1Z HV Victoria DJ2 6-5
JC1Z Hockey Club Rotterdam JC7 3-3
JC1Z R.H.V. Leonidas JC3 2-1
MD1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club MD3 10-1
MD1Z HC De IJssel MD3 4-0
Hockey.nl