Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Meisjes B1 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Dave Bruijn Email
Coach Bauke Bickel Email
Trainer Bauke Bickel Email
Manager Yvonne Innemee Email
Trainer Stijn Couwenberg Email

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
17 feb 47477 HC De IJssel MB12
25
11:15 12:10 thuis Boog, Sporthal De
  Boog, Sporthal De
Krimpenerbosweg 2A
2923LA KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
 
17 feb 47519 M.H.C. Krimpen MB1
25
10:35 11:30 thuis Boog, Sporthal De
  Boog, Sporthal De
Krimpenerbosweg 2A
2923LA KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
 
2 thuiswedstrijden en uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voorne MB2 8 24 8 0 0 17 7 0
2 IJssel MB12 8 19 6 1 1 43 12 0
3 Souburgh MB1 10 14 4 2 4 30 25 0
4 Pollux MB2 10 12 3 3 4 22 16 0
5 Schoonhoven MB1 8 9 3 0 5 21 36 0
6 Krimpen MB1 8 4 1 1 6 9 25 0
7 Spijkenisse MB3 8 3 0 3 5 16 37 0

Uitslagenmatrix
  Voorne MB2Krimpen MB1Souburgh MB1Spijkenisse MB3Pollux MB2Schoonhoven MB1IJssel MB12
Voorne MB2   3-2 3-2 1-0 3-0
Krimpen MB1 1-2   1-5 2-2 0-2 0-5
Souburgh MB1 0-1   7-2 2-1 4-3
Spijkenisse MB3 1-2 4-4   3-3 2-4 1-7
Pollux MB2 0-1 1-1 8-1   0-3
Schoonhoven MB1 5-4 1-4   2-7
IJssel MB12 2-3 5-1 4-1 3-3 12-1  

Uitslagen
ZATERDAG 8 DECEMBER 2018
.. Souburgh MB1 Voorne MB2 0-1 Definitief
.. IJssel MB12 Pollux MB2 3-3 Definitief
.. Spijkenisse MB3 IJssel MB12 1-7 Definitief
.. Pollux MB2 Spijkenisse MB3 8-1 Definitief
.. Voorne MB2 Schoonhoven MB1 3-0 Definitief
.. Souburgh MB1 Schoonhoven MB1 4-3 Definitief
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Schoonhoven MB1 IJssel MB12 2-7 Definitief
.. Schoonhoven MB1 Pollux MB2 1-4 Definitief
.. Krimpen MB1 Spijkenisse MB3 2-2 Definitief
.. Krimpen MB1 Souburgh MB1 1-5 Definitief
.. Souburgh MB1 Spijkenisse MB3 7-2 Definitief
.. Pollux MB2 IJssel MB12 0-3 Definitief
ZONDAG 6 JANUARI 2019
.. Spijkenisse MB3 Pollux MB2 3-3 Definitief
.. Voorne MB2 Krimpen MB1 3-2 Definitief
.. IJssel MB12 Krimpen MB1 5-1 Definitief
.. Spijkenisse MB3 Souburgh MB1 4-4 Definitief
.. Pollux MB2 Souburgh MB1 1-1 Definitief
.. IJssel MB12 Voorne MB2 2-3 Definitief
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
.. IJssel MB12 Souburgh MB1 4-1 Definitief
.. Krimpen MB1 Pollux MB2 0-2 Definitief
.. Krimpen MB1 Voorne MB2 1-2 Definitief
.. Pollux MB2 Voorne MB2 0-1 Definitief
.. Schoonhoven MB1 Souburgh MB1 5-4 Definitief
.. IJssel MB12 Schoonhoven MB1 12-1 Definitief
ZATERDAG 19 JANUARI 2019
.. Voorne MB2 Pollux MB2 1-0 Definitief
.. Souburgh MB1 Pollux MB2 2-1 Definitief
.. Voorne MB2 Souburgh MB1 3-2 Definitief
.. Spijkenisse MB3 Krimpen MB1 1-2 Definitief
.. Spijkenisse MB3 Schoonhoven MB1 2-4 Definitief
.. Krimpen MB1 Schoonhoven MB1 0-5 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
  IJssel MB12 Spijkenisse MB3 12:10 Morgenstont, Sporthal De
  Pollux MB2 Krimpen MB1 15:30 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux MB2 Schoonhoven MB1 16:50 Polderpoort, Sporthal de
  Schoonhoven MB1 Krimpen MB1 16:10 Polderpoort, Sporthal de
  Voorne MB2 Spijkenisse MB3 12:50 Morgenstont, Sporthal De
  Voorne MB2 IJssel MB12 11:30 Morgenstont, Sporthal De
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Krimpen MB1 IJssel MB12 12:50 Boog, Sporthal De
  Schoonhoven MB1 Spijkenisse MB3 11:30 Meent, Sporthal De
  Schoonhoven MB1 Voorne MB2 12:50 Meent, Sporthal De
  Souburgh MB1 Krimpen MB1 11:30 Boog, Sporthal De
  Souburgh MB1 IJssel MB12 12:10 Boog, Sporthal De
  Spijkenisse MB3 Voorne MB2 12:10 Meent, Sporthal De

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1Z Hockeyclub Barendrecht H1 6-1
H1Z OMHC H1 1-5
HJ1 Ring Pass Delft HJ9 6-4
HJ1 Thor HJ2 4-3
JongD1Z OMHC DJ4 2-1
JongD1Z HV Victoria DJ2 6-5
JC1Z Hockey Club Rotterdam JC7 3-3
JC1Z R.H.V. Leonidas JC3 2-1
MD1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club MD3 10-1
MD1Z HC De IJssel MD3 4-0
Hockey.nl