Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Jongens D1 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Jurgen Koppen Email
Coach Erik Visscher Email
Trainer Chris van der Waal Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 feb 34874 D.H.C. Hudito JD2
5
12:25 13:00 uit Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
3 feb 34893 Hockey Club Rotterdam JD3
5
13:45 14:20 thuis Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
10 feb 35130 Berkel Rodenrijs JD3
20
09:50 10:40 uit Wilgenring, Sportcomplex
  Wilgenring, Sportcomplex
Melanchtonweg 70
3052KV ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
10 feb 35118 Hockey Club Rotterdam JD3
20
10:30 11:20 uit Wilgenring, Sportcomplex
  Wilgenring, Sportcomplex
Melanchtonweg 70
3052KV ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
17 feb 34793 Berkel Rodenrijs JD3
0
09:40 10:10 thuis Piet Vink Sporthal
  Piet Vink Sporthal
Plesmanlaan 217A
2497CH 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
17 feb 34813 HC Ypenburg JD3
0
09:00 09:30 thuis Piet Vink Sporthal
  Piet Vink Sporthal
Plesmanlaan 217A
2497CH 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Derby JD2 8 18 6 0 2 28 14 0
2 Berkel-Rodenrijs JD3 6 16 5 1 0 17 6 0
3 Ring Pass Delft JD2 6 11 3 2 1 15 11 0
4 Ypenburg JD3 6 9 3 0 3 8 15 0
5 HUDITO JD2 6 4 1 1 4 12 14 0
6 Rotterdam JD3 4 3 1 0 3 7 9 0
7 Souburgh JD1 6 0 0 0 6 7 25 0

Uitslagenmatrix
  Rotterdam JD3HUDITO JD2Derby JD2Ring Pass Delft JD2Souburgh JD1Berkel-Rodenrijs JD3Ypenburg JD3
Rotterdam JD3   0-4 4-0
HUDITO JD2   2-3 2-2 2-5 0-1
Derby JD2 3-2   2-3 5-1
Ring Pass Delft JD2   3-2
Souburgh JD1 0-5 3-6 0-4  
Berkel-Rodenrijs JD3 2-1 3-1 2-1 1-1   4-0
Ypenburg JD3 1-4 4-2 2-1  

Uitslagen
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Berkel-Rodenrijs JD3 HUDITO JD2 3-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs JD3 Ypenburg JD3 4-0 Definitief
.. HUDITO JD2 Ypenburg JD3 0-1 Definitief
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Derby JD2 Souburgh JD1 5-1 Definitief
.. Derby JD2 Ring Pass Delft JD2 2-3 Definitief
.. Souburgh JD1 Ring Pass Delft JD2 0-4 Definitief
ZONDAG 6 JANUARI 2019
.. Berkel-Rodenrijs JD3 Derby JD2 2-1 Definitief
.. Ring Pass Delft JD2 Souburgh JD1 3-2 Definitief
.. Ypenburg JD3 Ring Pass Delft JD2 4-2 Definitief
.. Ypenburg JD3 Souburgh JD1 2-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs JD3 Rotterdam JD3 2-1 Definitief
.. Rotterdam JD3 Derby JD2 0-4 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Souburgh JD1 HUDITO JD2 0-5 Definitief
.. Souburgh JD1 Derby JD2 3-6 Definitief
.. HUDITO JD2 Derby JD2 2-3 Definitief
ZONDAG 20 JANUARI 2019
.. Derby JD2 Rotterdam JD3 3-2 Definitief
.. Rotterdam JD3 Ypenburg JD3 4-0 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs JD3 Ring Pass Delft JD2 1-1 Definitief
.. HUDITO JD2 Ring Pass Delft JD2 2-2 Definitief
.. HUDITO JD2 Berkel-Rodenrijs JD3 2-5 Definitief
.. Ypenburg JD3 Derby JD2 1-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Ring Pass Delft JD2 Ypenburg JD3 10:50 RingPass Hockey Dome
  Ring Pass Delft JD2 Rotterdam JD3 9:30 RingPass Hockey Dome
  Ypenburg JD3 Rotterdam JD3 10:10 RingPass Hockey Dome
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Derby JD2 Berkel-Rodenrijs JD3 10:10 RingPass Hockey Dome
  HUDITO JD2 Rotterdam JD3 13:40 Blokweer, Sportcentrum
  HUDITO JD2 Souburgh JD1 13:00 Blokweer, Sportcentrum
  Ring Pass Delft JD2 Derby JD2 9:30 RingPass Hockey Dome
  Ring Pass Delft JD2 Berkel-Rodenrijs JD3 10:50 RingPass Hockey Dome
  Souburgh JD1 Rotterdam JD3 14:20 Blokweer, Sportcentrum
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Berkel-Rodenrijs JD3 Souburgh JD1 10:40 Wilgenring, Sportcomplex
  Derby JD2 HUDITO JD2 10:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby JD2 Ypenburg JD3 9:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Rotterdam JD3 Souburgh JD1 11:20 Wilgenring, Sportcomplex
  Rotterdam JD3 Berkel-Rodenrijs JD3 10:00 Wilgenring, Sportcomplex
  Ypenburg JD3 HUDITO JD2 10:10 Ridderhal, Sporthallen De
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Ring Pass Delft JD2 HUDITO JD2 9:30 TU Delft - Sportcentrum
  Rotterdam JD3 HUDITO JD2 10:50 TU Delft - Sportcentrum
  Rotterdam JD3 Ring Pass Delft JD2 10:10 TU Delft - Sportcentrum
  Souburgh JD1 Berkel-Rodenrijs JD3 10:10 Piet Vink Sporthal
  Souburgh JD1 Ypenburg JD3 9:30 Piet Vink Sporthal
  Ypenburg JD3 Berkel-Rodenrijs JD3 10:50 Piet Vink Sporthal

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1Z Hockeyclub Barendrecht H1 6-1
H1Z OMHC H1 1-5
HJ1 Ring Pass Delft HJ9 6-4
HJ1 Thor HJ2 4-3
JongD1Z OMHC DJ4 2-1
JongD1Z HV Victoria DJ2 6-5
JC1Z Hockey Club Rotterdam JC7 3-3
JC1Z R.H.V. Leonidas JC3 2-1
MD1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club MD3 10-1
MD1Z HC De IJssel MD3 4-0
Hockey.nl