Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Jongens C1 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Frits Vogel Email
Coach Robert van der Meer Email
Trainer Stijn Couwenberg Email
Trainer Bauke Bickel Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 jan 43704 Hockey Club Rotterdam JC7
35
08:35 09:40 uit Plataan, MFC De
  Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
 
26 jan 43718 HC Waddinxveen JC1
35
09:15 10:20 uit Plataan, MFC De
  Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
 
2 feb 43106 MHV Evergreen JC2
0
09:00 09:30 uit Wethouder Smit hal
  Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
 
2 feb 43097 HC Waddinxveen JC1
0
09:40 10:10 thuis Wethouder Smit hal
  Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
 
1 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waddinxveen JC1 6 18 6 0 0 42 4 0
2 Souburgh JC1 8 16 5 1 2 32 22 0
3 Evergreen JC2 6 15 5 0 1 25 14 0
4 Leonidas JC3 8 8 2 2 4 14 20 0
5 Rotterdam JC7 6 5 1 2 3 14 24 0
6 Ommoord JC3 8 4 1 1 6 12 36 0
7 Gouda JC2 6 3 1 0 5 12 31 0

Uitslagenmatrix
  Leonidas JC3Souburgh JC1Gouda JC2Rotterdam JC7Waddinxveen JC1Evergreen JC2Ommoord JC3
Leonidas JC3   1-2 2-2 4-2
Souburgh JC1 2-3   8-2 3-3 2-4 5-3
Gouda JC2 5-8   3-2 0-2
Rotterdam JC7 2-1   3-9
Waddinxveen JC1 4-0 7-0   7-1 10-0
Evergreen JC2 3-0 4-2 6-2   7-1
Ommoord JC3 3-3 1-2 0-5  

Uitslagen
ZATERDAG 8 DECEMBER 2018
.. Souburgh JC1 Evergreen JC2 2-4 Definitief
.. Evergreen JC2 Gouda JC2 4-2 Definitief
.. Souburgh JC1 Gouda JC2 8-2 Definitief
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Waddinxveen JC1 Leonidas JC3 4-0 Definitief
.. Ommoord JC3 Waddinxveen JC1 0-5 Definitief
.. Ommoord JC3 Leonidas JC3 3-3 Definitief
ZATERDAG 15 DECEMBER 2018
.. Leonidas JC3 Ommoord JC3 4-2 Definitief
.. Rotterdam JC7 Waddinxveen JC1 3-9 Definitief
.. Waddinxveen JC1 Gouda JC2 7-0 Definitief
.. Souburgh JC1 Ommoord JC3 5-3 Definitief
.. Souburgh JC1 Leonidas JC3 2-3 Definitief
.. Gouda JC2 Rotterdam JC7 3-2 Definitief
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
.. Waddinxveen JC1 Ommoord JC3 10-0 Definitief
.. Waddinxveen JC1 Evergreen JC2 7-1 Definitief
.. Evergreen JC2 Ommoord JC3 7-1 Definitief
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
.. Gouda JC2 Souburgh JC1 5-8 Definitief
.. Gouda JC2 Ommoord JC3 0-2 Definitief
.. Ommoord JC3 Souburgh JC1 1-2 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Evergreen JC2 Rotterdam JC7 6-2 Definitief
.. Rotterdam JC7 Leonidas JC3 2-1 Definitief
.. Evergreen JC2 Leonidas JC3 3-0 Definitief
ZONDAG 20 JANUARI 2019
.. Souburgh JC1 Rotterdam JC7 3-3 Definitief
.. Leonidas JC3 Rotterdam JC7 2-2 Definitief
.. Leonidas JC3 Souburgh JC1 1-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  Rotterdam JC7 Souburgh JC1 9:40 Plataan, MFC De
  Waddinxveen JC1 Souburgh JC1 10:20 Plataan, MFC De
  Waddinxveen JC1 Rotterdam JC7 9:00 Plataan, MFC De
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Gouda JC2 Evergreen JC2 10:50 Mammoet, Sportcentrum De
  Gouda JC2 Leonidas JC3 9:30 Mammoet, Sportcentrum De
  Leonidas JC3 Evergreen JC2 10:10 Mammoet, Sportcentrum De
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
  Evergreen JC2 Souburgh JC1 9:30 Wethouder Smit hal
  Evergreen JC2 Waddinxveen JC1 10:50 Wethouder Smit hal
  Ommoord JC3 Gouda JC2 13:30 Leonidas Hockey Dome
  Ommoord JC3 Rotterdam JC7 14:50 Leonidas Hockey Dome
  Rotterdam JC7 Gouda JC2 14:10 Leonidas Hockey Dome
  Souburgh JC1 Waddinxveen JC1 10:10 Wethouder Smit hal
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  Gouda JC2 Waddinxveen JC1 14:10 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas JC3 Gouda JC2 13:30 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas JC3 Waddinxveen JC1 14:50 Leonidas Hockey Dome
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Ommoord JC3 Evergreen JC2 14:10 Ackers, Sporthal De
  Rotterdam JC7 Evergreen JC2 13:30 Ackers, Sporthal De
  Rotterdam JC7 Ommoord JC3 14:50 Ackers, Sporthal De

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1Z Hockeyclub Barendrecht H1 6-1
H1Z OMHC H1 1-5
HJ1 Ring Pass Delft HJ9 6-4
HJ1 Thor HJ2 4-3
JongD1Z OMHC DJ4 2-1
JongD1Z HV Victoria DJ2 6-5
JC1Z Hockey Club Rotterdam JC7 3-3
JC1Z R.H.V. Leonidas JC3 2-1
MD1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club MD3 10-1
MD1Z HC De IJssel MD3 4-0
Hockey.nl