Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Jongens C1 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Frits Vogel Email
Coach Robert van der Meer Email
Trainer Stijn Couwenberg Email
Trainer Bauke Bickel Email

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waddinxveen JC1 12 36 12 0 0 93 14 0
2 Evergreen JC2 12 27 9 0 3 48 35 0
3 Souburgh JC1 12 19 6 1 5 42 45 0
4 Rotterdam JC7 12 14 4 2 6 36 47 0
5 Gouda JC2 12 13 4 1 7 30 44 0
6 Leonidas JC3 12 9 2 3 7 17 35 0
7 Ommoord JC3 12 4 1 1 10 16 62 0

Uitslagenmatrix
  Leonidas JC3Souburgh JC1Gouda JC2Rotterdam JC7Waddinxveen JC1Evergreen JC2Ommoord JC3
Leonidas JC3   1-2 0-5 2-2 1-7 1-2 4-2
Souburgh JC1 2-3   8-2 3-3 2-10 2-4 5-3
Gouda JC2 1-1 5-8   3-2 2-7 2-4 0-2
Rotterdam JC7 2-1 5-4 1-4   3-9 2-5 6-0
Waddinxveen JC1 4-0 7-2 7-0 8-1   7-1 10-0
Evergreen JC2 3-0 1-2 4-2 6-2 2-12   7-1
Ommoord JC3 3-3 1-2 0-4 2-7 0-5 2-9  

Uitslagen
ZATERDAG 8 DECEMBER 2018
.. Souburgh JC1 Evergreen JC2 2-4 Definitief
.. Souburgh JC1 Gouda JC2 8-2 Definitief
.. Evergreen JC2 Gouda JC2 4-2 Definitief
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Ommoord JC3 Waddinxveen JC1 0-5 Definitief
.. Waddinxveen JC1 Leonidas JC3 4-0 Definitief
.. Ommoord JC3 Leonidas JC3 3-3 Definitief
ZATERDAG 15 DECEMBER 2018
.. Souburgh JC1 Leonidas JC3 2-3 Definitief
.. Rotterdam JC7 Waddinxveen JC1 3-9 Definitief
.. Gouda JC2 Rotterdam JC7 3-2 Definitief
.. Souburgh JC1 Ommoord JC3 5-3 Definitief
.. Leonidas JC3 Ommoord JC3 4-2 Definitief
.. Waddinxveen JC1 Gouda JC2 7-0 Definitief
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
.. Evergreen JC2 Ommoord JC3 7-1 Definitief
.. Waddinxveen JC1 Evergreen JC2 7-1 Definitief
.. Waddinxveen JC1 Ommoord JC3 10-0 Definitief
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
.. Gouda JC2 Ommoord JC3 0-2 Definitief
.. Gouda JC2 Souburgh JC1 5-8 Definitief
.. Ommoord JC3 Souburgh JC1 1-2 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Evergreen JC2 Leonidas JC3 3-0 Definitief
.. Evergreen JC2 Rotterdam JC7 6-2 Definitief
.. Rotterdam JC7 Leonidas JC3 2-1 Definitief
ZONDAG 20 JANUARI 2019
.. Leonidas JC3 Souburgh JC1 1-2 Definitief
.. Leonidas JC3 Rotterdam JC7 2-2 Definitief
.. Souburgh JC1 Rotterdam JC7 3-3 Definitief
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
.. Rotterdam JC7 Souburgh JC1 5-4 Definitief
.. Waddinxveen JC1 Souburgh JC1 7-2 Definitief
.. Waddinxveen JC1 Rotterdam JC7 8-1 Definitief
ZONDAG 27 JANUARI 2019
.. Gouda JC2 Evergreen JC2 2-4 Definitief
.. Gouda JC2 Leonidas JC3 1-1 Definitief
.. Leonidas JC3 Evergreen JC2 1-2 Definitief
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
.. Ommoord JC3 Rotterdam JC7 2-7 Definitief
.. Rotterdam JC7 Gouda JC2 1-4 Definitief
.. Evergreen JC2 Souburgh JC1 1-2 Definitief
.. Evergreen JC2 Waddinxveen JC1 2-12 Definitief
.. Ommoord JC3 Gouda JC2 0-4 Definitief
.. Souburgh JC1 Waddinxveen JC1 2-10 Definitief
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
.. Leonidas JC3 Gouda JC2 0-5 Definitief
.. Gouda JC2 Waddinxveen JC1 2-7 Definitief
.. Leonidas JC3 Waddinxveen JC1 1-7 Definitief
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
.. Ommoord JC3 Evergreen JC2 2-9 Definitief
.. Rotterdam JC7 Ommoord JC3 6-0 Definitief
.. Rotterdam JC7 Evergreen JC2 2-5 Definitief


 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
JC1 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JC4 3-2
JD1 Hockey Club Rotterdam JD4 3-1
MA1 HC Schiedam MA2 4-3
MB1 VMHC Pollux MB2 0-2
Hockey.nl