Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Heren 1 Jong - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Stijn Couwenberg Email
Coach René Huisman Email
Coach Gerton van der Kammen Email
Trainer Bauke Bickel Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 jan 36601 Goudse MHC HJ1
30
12:30 13:30 uit Mammoet, Sportcentrum De
  Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
 
27 jan 36635 MHV Forcial HJ1
30
13:10 14:10 thuis Mammoet, Sportcentrum De
  Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
 
3 feb 36631 Scoop Delft HJ1
0
13:00 13:30 uit TU Delft - Sportcentrum
  TU Delft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Veld 2
 
3 feb 36636 HC Capelle HJ1
0
13:40 14:10 thuis TU Delft - Sportcentrum
  TU Delft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Veld 2
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forcial HJ1 6 15 5 0 1 24 11 0
2 Souburgh HJ1 8 12 4 0 4 26 24 0
3 Ring Pass Delft HJ9 8 12 4 0 4 28 30 0
4 Scoop Delft HJ1 8 12 3 3 2 20 19 0
5 Gouda HJ1 6 11 3 2 1 14 9 0
6 Thor HJ2 10 11 3 2 5 29 31 0
7 Capelle HJ1 8 4 1 1 6 14 31 0

Uitslagenmatrix
  Gouda HJ1Forcial HJ1Capelle HJ1Scoop Delft HJ1Souburgh HJ1Thor HJ2Ring Pass Delft HJ9
Gouda HJ1   2-0 2-2 5-2
Forcial HJ1   8-2 2-0 6-3 1-3
Capelle HJ1 1-4   2-2 0-4 3-1
Scoop Delft HJ1 3-2   3-2
Souburgh HJ1 1-2 1-3   5-3 2-3
Thor HJ2 1-1 5-2 3-3 3-4   6-4
Ring Pass Delft HJ9 2-3 5-4 5-4 4-6 3-2  

Uitslagen
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Capelle HJ1 Thor HJ2 3-1 Definitief
.. Ring Pass Delft HJ9 Thor HJ2 3-2 Definitief
.. Ring Pass Delft HJ9 Capelle HJ1 5-4 Definitief
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Forcial HJ1 Scoop Delft HJ1 2-0 Definitief
.. Ring Pass Delft HJ9 Forcial HJ1 2-3 Definitief
.. Souburgh HJ1 Gouda HJ1 1-2 Definitief
.. Ring Pass Delft HJ9 Scoop Delft HJ1 5-4 Definitief
.. Souburgh HJ1 Thor HJ2 5-3 Definitief
.. Gouda HJ1 Thor HJ2 5-2 Definitief
ZONDAG 6 JANUARI 2019
.. Forcial HJ1 Thor HJ2 1-3 Definitief
.. Thor HJ2 Capelle HJ1 5-2 Definitief
.. Souburgh HJ1 Ring Pass Delft HJ9 2-3 Definitief
.. Capelle HJ1 Forcial HJ1 1-4 Definitief
.. Scoop Delft HJ1 Ring Pass Delft HJ9 3-2 Definitief
.. Souburgh HJ1 Scoop Delft HJ1 1-3 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Scoop Delft HJ1 Gouda HJ1 3-2 Definitief
.. Forcial HJ1 Souburgh HJ1 6-3 Definitief
.. Forcial HJ1 Capelle HJ1 8-2 Definitief
.. Thor HJ2 Scoop Delft HJ1 3-3 Definitief
.. Capelle HJ1 Souburgh HJ1 0-4 Definitief
.. Thor HJ2 Gouda HJ1 1-1 Definitief
ZONDAG 20 JANUARI 2019
.. Gouda HJ1 Scoop Delft HJ1 2-2 Definitief
.. Capelle HJ1 Scoop Delft HJ1 2-2 Definitief
.. Thor HJ2 Souburgh HJ1 3-4 Definitief
.. Thor HJ2 Ring Pass Delft HJ9 6-4 Definitief
.. Gouda HJ1 Capelle HJ1 2-0 Definitief
.. Ring Pass Delft HJ9 Souburgh HJ1 4-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Gouda HJ1 Forcial HJ1 14:50 Mammoet, Sportcentrum De
  Gouda HJ1 Souburgh HJ1 13:30 Mammoet, Sportcentrum De
  Souburgh HJ1 Forcial HJ1 14:10 Mammoet, Sportcentrum De
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Forcial HJ1 Gouda HJ1 15:20 Meander, MFC De
  Forcial HJ1 Ring Pass Delft HJ9 14:00 Meander, MFC De
  Gouda HJ1 Ring Pass Delft HJ9 14:40 Meander, MFC De
  Scoop Delft HJ1 Souburgh HJ1 13:30 TU Delft - Sportcentrum
  Scoop Delft HJ1 Capelle HJ1 14:50 TU Delft - Sportcentrum
  Souburgh HJ1 Capelle HJ1 14:10 TU Delft - Sportcentrum
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Capelle HJ1 Ring Pass Delft HJ9 17:05 Lijster, Sporthal De
  Capelle HJ1 Gouda HJ1 15:45 Lijster, Sporthal De
  Ring Pass Delft HJ9 Gouda HJ1 16:25 Lijster, Sporthal De
  Scoop Delft HJ1 Thor HJ2 13:30 TU Delft - Sportcentrum
  Scoop Delft HJ1 Forcial HJ1 14:50 TU Delft - Sportcentrum
  Thor HJ2 Forcial HJ1 14:10 TU Delft - Sportcentrum

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1Z Hockeyclub Barendrecht H1 6-1
H1Z OMHC H1 1-5
HJ1 Ring Pass Delft HJ9 6-4
HJ1 Thor HJ2 4-3
JongD1Z OMHC DJ4 2-1
JongD1Z HV Victoria DJ2 6-5
JC1Z Hockey Club Rotterdam JC7 3-3
JC1Z R.H.V. Leonidas JC3 2-1
MD1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club MD3 10-1
MD1Z HC De IJssel MD3 4-0
Hockey.nl