Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Heren 1 - Zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Robert van der Vlugt Email
Aanvoerder Fedde Parel Email
Coach Robert van der Vlugt Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 jan 31277 Dordrechtse Mixed Hockey Club H1
15
11:35 12:20 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
27 jan 31305 H.C. Derby H1
15
13:15 14:00 thuis Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
 
3 feb 31306 HC Capelle H1
15
15:55 16:40 thuis Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
3 feb 31307 Goudse MHC H1
15
14:15 15:00 thuis Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Derby H1 8 18 6 0 2 35 18 0
2 Barendrecht H1 10 16 5 1 4 41 42 0
3 Capelle H1 10 16 5 1 4 40 42 0
4 Ommoord H1 8 14 4 2 2 34 23 0
5 Souburgh H1 8 12 4 0 4 32 34 0
6 Gouda H1 8 10 3 1 4 40 31 0
7 Dordrecht H1 8 1 0 1 7 25 57 0

Uitslagenmatrix
  Capelle H1Dordrecht H1Gouda H1Barendrecht H1Derby H1Ommoord H1Souburgh H1
Capelle H1   5-3 3-1 3-5 3-5 1-5 5-3
Dordrecht H1 3-3   4-14 5-8 1-10 2-5
Gouda H1 5-3   2-4 5-5 7-4
Barendrecht H1 7-8 6-5   4-3 2-2 1-6
Derby H1 6-2 2-1 3-1   5-2
Ommoord H1 5-6 4-1   3-5
Souburgh H1 6-5 5-3 1-5  

Uitslagen
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Ommoord H1 Derby H1 4-1 Definitief
.. Gouda H1 Capelle H1 5-3 Definitief
.. Derby H1 Dordrecht H1 6-2 Definitief
.. Dordrecht H1 Barendrecht H1 5-8 Definitief
.. Gouda H1 Ommoord H1 5-5 Definitief
.. Barendrecht H1 Capelle H1 7-8 Definitief
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Dordrecht H1 Gouda H1 4-14 Definitief
.. Capelle H1 Derby H1 3-5 Definitief
.. Capelle H1 Souburgh H1 5-3 Definitief
.. Barendrecht H1 Derby H1 4-3 Definitief
.. Souburgh H1 Dordrecht H1 6-5 Definitief
.. Gouda H1 Barendrecht H1 2-4 Definitief
ZONDAG 6 JANUARI 2019
.. Barendrecht H1 Ommoord H1 2-2 Definitief
.. Derby H1 Souburgh H1 5-2 Definitief
.. Ommoord H1 Capelle H1 5-6 Definitief
.. Dordrecht H1 Derby H1 1-10 Definitief
.. Souburgh H1 Barendrecht H1 5-3 Definitief
.. Capelle H1 Dordrecht H1 5-3 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Capelle H1 Barendrecht H1 3-5 Definitief
.. Ommoord H1 Souburgh H1 3-5 Definitief
.. Gouda H1 Souburgh H1 7-4 Definitief
.. Capelle H1 Ommoord H1 1-5 Definitief
.. Derby H1 Gouda H1 2-1 Definitief
.. Derby H1 Barendrecht H1 3-1 Definitief
ZONDAG 20 JANUARI 2019
.. Dordrecht H1 Ommoord H1 2-5 Definitief
.. Souburgh H1 Ommoord H1 1-5 Definitief
.. Capelle H1 Gouda H1 3-1 Definitief
.. Barendrecht H1 Gouda H1 6-5 Definitief
.. Dordrecht H1 Capelle H1 3-3 Definitief
.. Barendrecht H1 Souburgh H1 1-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Barendrecht H1 Dordrecht H1 14:00 Leonidas Hockey Dome
  Dordrecht H1 Souburgh H1 12:20 Leonidas Hockey Dome
  Gouda H1 Derby H1 12:20 Leonidas Hockey Dome
  Ommoord H1 Barendrecht H1 12:20 Leonidas Hockey Dome
  Ommoord H1 Gouda H1 14:00 Leonidas Hockey Dome
  Souburgh H1 Derby H1 14:00 Leonidas Hockey Dome
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Derby H1 Capelle H1 15:00 Leonidas Hockey Dome
  Derby H1 Ommoord H1 16:40 Leonidas Hockey Dome
  Gouda H1 Dordrecht H1 16:40 Leonidas Hockey Dome
  Ommoord H1 Dordrecht H1 15:00 Leonidas Hockey Dome
  Souburgh H1 Capelle H1 16:40 Leonidas Hockey Dome
  Souburgh H1 Gouda H1 15:00 Leonidas Hockey Dome

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1Z Hockeyclub Barendrecht H1 6-1
H1Z OMHC H1 1-5
HJ1 Ring Pass Delft HJ9 6-4
HJ1 Thor HJ2 4-3
JongD1Z OMHC DJ4 2-1
JongD1Z HV Victoria DJ2 6-5
JC1Z Hockey Club Rotterdam JC7 3-3
JC1Z R.H.V. Leonidas JC3 2-1
MD1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club MD3 10-1
MD1Z HC De IJssel MD3 4-0
Hockey.nl