Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Jongens B1

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Stijn Couwenberg Email
Coach Paul van Hattem Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 52559 M.H.C. Krimpen JB1
0
13:30 uit route
14 mrt 52571 Dordrechtse Mixed Hockey Club JB2
13:30 thuis Veld 2
21 mrt 52622 HC Capelle JB1
60
uit route
28 mrt 52691 HC Feijenoord JB1
15:00 thuis Veld 1
4 apr 52735 HC Waddinxveen JB1
0
uit route
18 apr 52751 M.H.C. Krimpen JB1
15:00 thuis Veld 1
9 mei 52818 Dordrechtse Mixed Hockey Club JB2
60
uit route
16 mei 52856 HC Capelle JB1
thuis
6 jun 52895 HC Feijenoord JB1
60
12:45 13:45 uit route
13 jun 52961 HC Waddinxveen JB1
thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Capelle JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Feijenoord JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Krimpen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Souburgh JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waddinxveen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Capelle JB1Dordrecht JB2Krimpen JB1Souburgh JB1Waddinxveen JB1Feijenoord JB1
Capelle JB1  
Dordrecht JB2  
Krimpen JB1  
Souburgh JB1  
Waddinxveen JB1  
Feijenoord JB1  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Capelle JB1 Waddinxveen JB1 Sportp. 'Schenkel'
  Dordrecht JB2 Feijenoord JB1 Schenkeldijk
  Krimpen JB1 Souburgh JB1 13:30 Sportp Driekamp
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Feijenoord JB1 Capelle JB1 13:45 Sportcomplex Olympia
  Souburgh JB1 Dordrecht JB2 13:30 Sportp. 'Souburgh'
  Waddinxveen JB1 Krimpen JB1 12:45 Sportp. 'De Sniep'
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Capelle JB1 Souburgh JB1 Sportp. 'Schenkel'
  Dordrecht JB2 Krimpen JB1 Schenkeldijk
  Feijenoord JB1 Waddinxveen JB1 13:45 Sportcomplex Olympia
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Dordrecht JB2 Waddinxveen JB1 Schenkeldijk
  Krimpen JB1 Capelle JB1 13:30 Sportp Driekamp
  Souburgh JB1 Feijenoord JB1 15:00 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Capelle JB1 Dordrecht JB2 Sportp. 'Schenkel'
  Feijenoord JB1 Krimpen JB1 13:45 Sportcomplex Olympia
  Waddinxveen JB1 Souburgh JB1 12:45 Sportp. 'De Sniep'
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Feijenoord JB1 Dordrecht JB2 12:30 Sportcomplex Olympia
  Souburgh JB1 Krimpen JB1 15:00 Sportp. 'Souburgh'
  Waddinxveen JB1 Capelle JB1 15:15 Sportp. 'De Sniep'
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Capelle JB1 Feijenoord JB1 Sportp. 'Schenkel'
  Dordrecht JB2 Souburgh JB1 Schenkeldijk
  Krimpen JB1 Waddinxveen JB1 13:30 Sportp Driekamp
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Krimpen JB1 Dordrecht JB2 13:30 Sportp Driekamp
  Souburgh JB1 Capelle JB1 Sportp. 'Souburgh'
  Waddinxveen JB1 Feijenoord JB1 14:45 Sportp. 'De Sniep'
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Capelle JB1 Krimpen JB1 Sportp. 'Schenkel'
  Feijenoord JB1 Souburgh JB1 13:45 Sportcomplex Olympia
  Waddinxveen JB1 Dordrecht JB2 14:45 Sportp. 'De Sniep'
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Dordrecht JB2 Capelle JB1 Schenkeldijk
  Krimpen JB1 Feijenoord JB1 13:30 Sportp Driekamp
  Souburgh JB1 Waddinxveen JB1 Sportp. 'Souburgh'

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
JD1Z HC Capelle DJ1 2-3
JD1Z HV Victoria DJ5 1-6
JH1Z Hockeyclub Alkemade HJ1 0-3
JH1Z Ring Pass Delft HJ2 0-4
JB1Z HC De Hoeksche Waard JB1 4-4
JB1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club JB2 2-7
JD1Z HV Victoria JD4 3-5
JD1Z H.C. Derby JD2 4-2
MA1Z HV Victoria MA4 2-3
MA1Z Hockeyclub Schouwen Duiveland MA1 1-1
Hockey.nl