Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Meisjes B3

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Mees Schenk Email
Trainer Denise Vos Email
Manager Telma Vos Email
Manager Isabelle Zaal Email
Trainer Carlo de Hoop Email

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft MB5 14 36 11 3 0 49 8 0
2 Souburgh MB3 14 29 9 2 3 46 25 0
3 Westland MB6 14 26 8 2 4 44 32 0
4 Gouda MB5 14 17 5 2 7 22 30 0
5 Rapid MB5 14 15 5 3 6 34 33 3
6 Zoetermeer MB11 14 13 3 4 7 22 34 0
7 Dordrecht MB7 14 13 3 4 7 23 43 0
8 Craeyenhout MB6 14 5 1 2 11 20 55 0

Uitslagenmatrix
  Ring Pass Delft MB5Gouda MB5Dordrecht MB7Rapid MB5Craeyenhout MB6Souburgh MB3Zoetermeer MB11Westland MB6
Ring Pass Delft MB5   5-0 3-0 2-0 7-0 1-1 3-0 6-2
Gouda MB5 0-0   1-2 2-1 4-1 1-3 3-3 4-0
Dordrecht MB7 1-4 2-3   2-2 2-1 4-0 1-1 0-3
Rapid MB5 2-3 2-0 4-2   4-4 5-1 2-2 4-3
Craeyenhout MB6 1-4 4-2 3-3 0-4   1-3 2-3 2-8
Souburgh MB3 0-5 2-0 8-0 5-1 6-0   3-0 8-2
Zoetermeer MB11 1-6 1-2 2-2 4-1 1-0 3-4   0-2
Westland MB6 0-0 4-0 8-2 3-2 4-1 2-2 3-1  

Uitslagen
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
.. Rapid MB5 Dordrecht MB7 4-2 Definitief
.. Gouda MB5 Ring Pass Delft MB5 0-0 Definitief
.. Craeyenhout MB6 Zoetermeer MB11 2-3 Definitief
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Ring Pass Delft MB5 Rapid MB5 2-0 Definitief
.. Zoetermeer MB11 Gouda MB5 1-2 Definitief
.. Souburgh MB3 Craeyenhout MB6 6-0 Definitief
.. Dordrecht MB7 Westland MB6 0-3 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Dordrecht MB7 Souburgh MB3 4-0 Definitief
.. Westland MB6 Ring Pass Delft MB5 0-0 Definitief
.. Gouda MB5 Craeyenhout MB6 4-1 Definitief
.. Rapid MB5 Zoetermeer MB11 2-2 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Souburgh MB3 Gouda MB5 2-0 Definitief
.. Ring Pass Delft MB5 Dordrecht MB7 3-0 Definitief
.. Zoetermeer MB11 Westland MB6 0-2 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Rapid MB5 Gouda MB5 2-0 Definitief
.. Westland MB6 Craeyenhout MB6 4-1 Definitief
.. Ring Pass Delft MB5 Souburgh MB3 1-1 Definitief
.. Dordrecht MB7 Zoetermeer MB11 1-1 Definitief
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
.. Westland MB6 Souburgh MB3 2-2 Definitief
.. Craeyenhout MB6 Rapid MB5 0-4 Definitief
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Zoetermeer MB11 Ring Pass Delft MB5 1-6 Definitief
.. Rapid MB5 Souburgh MB3 5-1 Definitief
.. Gouda MB5 Westland MB6 4-0 Definitief
.. Craeyenhout MB6 Dordrecht MB7 3-3 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. Westland MB6 Rapid MB5 3-2 Definitief
.. Souburgh MB3 Zoetermeer MB11 3-0 Definitief
.. Ring Pass Delft MB5 Craeyenhout MB6 7-0 Definitief
.. Dordrecht MB7 Gouda MB5 2-3 Definitief
ZATERDAG 23 MAART 2019
.. Dordrecht MB7 Rapid MB5 2-2 Definitief
.. Zoetermeer MB11 Craeyenhout MB6 1-0 Definitief
.. Souburgh MB3 Westland MB6 8-2 Definitief
.. Ring Pass Delft MB5 Gouda MB5 5-0 Definitief
ZATERDAG 30 MAART 2019
.. Craeyenhout MB6 Souburgh MB3 1-3 Definitief
.. Gouda MB5 Zoetermeer MB11 3-3 Definitief
.. Rapid MB5 Ring Pass Delft MB5 2-3 Definitief
.. Westland MB6 Dordrecht MB7 8-2 Definitief
ZATERDAG 6 APRIL 2019
.. Zoetermeer MB11 Rapid MB5 4-1 Definitief
.. Souburgh MB3 Dordrecht MB7 8-0 Definitief
.. Ring Pass Delft MB5 Westland MB6 6-2 Definitief
.. Craeyenhout MB6 Gouda MB5 4-2 Definitief
ZATERDAG 13 APRIL 2019
.. Dordrecht MB7 Ring Pass Delft MB5 1-4 Definitief
.. Gouda MB5 Souburgh MB3 1-3 Definitief
.. Rapid MB5 Craeyenhout MB6 4-4 Definitief
.. Westland MB6 Zoetermeer MB11 3-1 Definitief
ZATERDAG 11 MEI 2019
.. Gouda MB5 Rapid MB5 2-1 Definitief
.. Zoetermeer MB11 Dordrecht MB7 2-2 Definitief
.. Souburgh MB3 Ring Pass Delft MB5 0-5 Definitief
.. Craeyenhout MB6 Westland MB6 2-8 Definitief
ZATERDAG 18 MEI 2019
.. Ring Pass Delft MB5 Zoetermeer MB11 3-0 Definitief
.. Dordrecht MB7 Craeyenhout MB6 2-1 Definitief
.. Souburgh MB3 Rapid MB5 5-1 Definitief
.. Westland MB6 Gouda MB5 4-0 Definitief
ZATERDAG 25 MEI 2019
.. Craeyenhout MB6 Ring Pass Delft MB5 1-4 Definitief
.. Gouda MB5 Dordrecht MB7 1-2 Definitief
.. Zoetermeer MB11 Souburgh MB3 3-4 Definitief
.. Rapid MB5 Westland MB6 4-3 Definitief


 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
G D.H.C. Hudito G5 5-3
MC3 HC Voorne MC3 0-3
JD1 HV Victoria JD4 7-0
H1 Scoop Delft H1 5-1
HVA HC Pijnacker HB 0-1
JongD1 HC De IJssel DJ1 (D4) 3-3
JC1 HC Waddinxveen JC1 1-5
MC1 G.H.C. RAPID MC2 4-5
MC2 HV Victoria MC7 8-0
Hockey.nl