Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Meisjes B3

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Denise Vos Email
Manager Telma Vos Email
Manager Isabelle Zaal Email
Trainer Carlo de Hoop Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 mrt 22637 G.H.C. RAPID MB5
60
uit route
16 mrt 22859 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB11
thuis
23 mrt 22987 HV Westland MB6
thuis
30 mrt 23118 Craeyenhout MB6
0
uit route
6 apr 23245 Dordrechtse Mixed Hockey Club MB7
thuis
13 apr 23352 Goudse MHC MB5
75
uit route
11 mei 23504 Ring Pass Delft MB5
thuis
18 mei 23634 G.H.C. RAPID MB5
thuis
25 mei 23763 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB11
46
uit route
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westland MB6 5 11 3 2 0 11 3 0
2 Ring Pass Delft MB5 5 9 2 3 0 6 1 0
3 Souburgh MB3 5 8 2 2 1 11 7 0
4 Rapid MB5 5 7 3 1 1 12 6 3
5 Gouda MB5 5 7 2 1 2 6 6 0
6 Zoetermeer MB11 5 5 1 2 2 7 9 0
7 Dordrecht MB7 5 4 1 1 3 7 11 0
8 Craeyenhout MB6 5 0 0 0 5 4 21 0

Uitslagenmatrix
  Ring Pass Delft MB5Gouda MB5Dordrecht MB7Rapid MB5Craeyenhout MB6Souburgh MB3Zoetermeer MB11Westland MB6
Ring Pass Delft MB5   3-0 2-0 1-1
Gouda MB5 0-0   4-1
Dordrecht MB7   4-0 1-1 0-3
Rapid MB5 2-0 4-2   2-2
Craeyenhout MB6 0-4   2-3
Souburgh MB3 2-0 6-0  
Zoetermeer MB11 1-2   0-2
Westland MB6 0-0 4-1 2-2  

Uitslagen
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
.. Gouda MB5 Ring Pass Delft MB5 0-0 Definitief
.. Rapid MB5 Dordrecht MB7 4-2 Definitief
.. Craeyenhout MB6 Zoetermeer MB11 2-3 Definitief
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Souburgh MB3 Craeyenhout MB6 6-0 Definitief
.. Dordrecht MB7 Westland MB6 0-3 Definitief
.. Ring Pass Delft MB5 Rapid MB5 2-0 Definitief
.. Zoetermeer MB11 Gouda MB5 1-2 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Rapid MB5 Zoetermeer MB11 2-2 Definitief
.. Westland MB6 Ring Pass Delft MB5 0-0 Definitief
.. Gouda MB5 Craeyenhout MB6 4-1 Definitief
.. Dordrecht MB7 Souburgh MB3 4-0 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Ring Pass Delft MB5 Dordrecht MB7 3-0 Definitief
.. Zoetermeer MB11 Westland MB6 0-2 Definitief
.. Souburgh MB3 Gouda MB5 2-0 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Dordrecht MB7 Zoetermeer MB11 1-1 Definitief
.. Westland MB6 Craeyenhout MB6 4-1 Definitief
.. Rapid MB5 Gouda MB5 2-0 Definitief
.. Ring Pass Delft MB5 Souburgh MB3 1-1 Definitief
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
.. Craeyenhout MB6 Rapid MB5 0-4 Definitief
.. Westland MB6 Souburgh MB3 2-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 9 MAART 2019
  Craeyenhout MB6 Dordrecht MB7 H.B.S. - Craeyenhout
  Gouda MB5 Westland MB6 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Rapid MB5 Souburgh MB3 Sportpark Molenvliet
  Zoetermeer MB11 Ring Pass Delft MB5 Sportp. 'Van Tuyll'
ZATERDAG 16 MAART 2019
  Dordrecht MB7 Gouda MB5 Schenkeldijk
  Ring Pass Delft MB5 Craeyenhout MB6 Sportpark 'Hof van Delft'
  Souburgh MB3 Zoetermeer MB11 Sportp. 'Souburgh'
  Westland MB6 Rapid MB5 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 23 MAART 2019
  Dordrecht MB7 Rapid MB5 Schenkeldijk
  Ring Pass Delft MB5 Gouda MB5 Sportpark 'Hof van Delft'
  Souburgh MB3 Westland MB6 Sportp. 'Souburgh'
  Zoetermeer MB11 Craeyenhout MB6 Sportp. 'Van Tuyll'
ZATERDAG 30 MAART 2019
  Craeyenhout MB6 Souburgh MB3 H.B.S. - Craeyenhout
  Gouda MB5 Zoetermeer MB11 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Rapid MB5 Ring Pass Delft MB5 Sportpark Molenvliet
  Westland MB6 Dordrecht MB7 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 6 APRIL 2019
  Craeyenhout MB6 Gouda MB5 H.B.S. - Craeyenhout
  Ring Pass Delft MB5 Westland MB6 Sportpark 'Hof van Delft'
  Souburgh MB3 Dordrecht MB7 Sportp. 'Souburgh'
  Zoetermeer MB11 Rapid MB5 Sportp. 'Van Tuyll'
ZATERDAG 13 APRIL 2019
  Dordrecht MB7 Ring Pass Delft MB5 Schenkeldijk
  Gouda MB5 Souburgh MB3 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Rapid MB5 Craeyenhout MB6 Sportpark Molenvliet
  Westland MB6 Zoetermeer MB11 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Craeyenhout MB6 Westland MB6 H.B.S. - Craeyenhout
  Gouda MB5 Rapid MB5 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Souburgh MB3 Ring Pass Delft MB5 Sportp. 'Souburgh'
  Zoetermeer MB11 Dordrecht MB7 Sportp. 'Van Tuyll'
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Dordrecht MB7 Craeyenhout MB6 Schenkeldijk
  Ring Pass Delft MB5 Zoetermeer MB11 Sportpark 'Hof van Delft'
  Souburgh MB3 Rapid MB5 Sportp. 'Souburgh'
  Westland MB6 Gouda MB5 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Craeyenhout MB6 Ring Pass Delft MB5 H.B.S. - Craeyenhout
  Gouda MB5 Dordrecht MB7 Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel)
  Rapid MB5 Westland MB6 Sportpark Molenvliet
  Zoetermeer MB11 Souburgh MB3 Sportp. 'Van Tuyll'

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1Z Hockeyclub Barendrecht H1 6-1
H1Z OMHC H1 1-5
HJ1 Ring Pass Delft HJ9 6-4
HJ1 Thor HJ2 4-3
JongD1Z OMHC DJ4 2-1
JongD1Z HV Victoria DJ2 6-5
JC1Z Hockey Club Rotterdam JC7 3-3
JC1Z R.H.V. Leonidas JC3 2-1
MD1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club MD3 10-1
MD1Z HC De IJssel MD3 4-0
Hockey.nl