Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Meisjes A1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Thijmen Schenk Email
Trainer Thijmen Schenk Email

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Souburgh MA1 14 25 8 1 5 38 33 0
2 Krimpen MA1 14 25 7 4 3 41 25 0
3 Leonidas MA3 14 22 7 1 6 24 27 0
4 Capelle MA1 14 20 5 5 4 34 24 0
5 Spijkenisse MA1 14 20 5 5 4 30 26 0
6 Schiedam MA2 14 17 5 2 7 26 28 0
7 Ommoord MA1 14 17 5 2 7 22 26 0
8 Ring Pass Delft MA4 14 11 3 2 9 24 50 0

Uitslagenmatrix
  Capelle MA1Ommoord MA1Souburgh MA1Spijkenisse MA1Krimpen MA1Ring Pass Delft MA4Leonidas MA3Schiedam MA2
Capelle MA1   0-0 3-4 1-1 1-1 5-2 4-1 1-2
Ommoord MA1 1-2   1-2 0-0 2-0 4-3 4-0 3-1
Souburgh MA1 4-2 2-0   5-1 4-7 1-1 1-2 4-3
Spijkenisse MA1 2-2 2-1 1-2   2-1 9-0 3-2 2-2
Krimpen MA1 3-3 9-2 4-2 3-3   5-2 0-1 2-1
Ring Pass Delft MA4 1-7 0-2 1-5 1-0 1-1   6-2 4-6
Leonidas MA3 2-1 2-1 3-1 4-1 1-3 3-0   0-0
Schiedam MA2 0-2 3-1 4-1 2-3 0-2 0-2 2-1  

Uitslagen
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
.. Schiedam MA2 Souburgh MA1 4-1 Definitief
.. Ring Pass Delft MA4 Leonidas MA3 6-2 Definitief
.. Krimpen MA1 Ommoord MA1 9-2 Definitief
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Souburgh MA1 Spijkenisse MA1 5-1 Definitief
.. Ommoord MA1 Ring Pass Delft MA4 4-3 Definitief
.. Leonidas MA3 Schiedam MA2 0-0 Definitief
.. Capelle MA1 Krimpen MA1 1-1 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Souburgh MA1 Capelle MA1 4-2 Definitief
.. Ring Pass Delft MA4 Krimpen MA1 1-1 Definitief
.. Spijkenisse MA1 Leonidas MA3 3-2 Definitief
.. Schiedam MA2 Ommoord MA1 3-1 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Krimpen MA1 Schiedam MA2 2-1 Definitief
.. Capelle MA1 Ring Pass Delft MA4 5-2 Definitief
.. Leonidas MA3 Souburgh MA1 3-1 Definitief
.. Ommoord MA1 Spijkenisse MA1 0-0 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Leonidas MA3 Capelle MA1 2-1 Definitief
.. Schiedam MA2 Ring Pass Delft MA4 0-2 Definitief
.. Spijkenisse MA1 Krimpen MA1 2-1 Definitief
.. Souburgh MA1 Ommoord MA1 2-0 Definitief
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
.. Spijkenisse MA1 Capelle MA1 2-2 Definitief
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Ring Pass Delft MA4 Spijkenisse MA1 1-0 Definitief
.. Krimpen MA1 Souburgh MA1 4-2 Definitief
.. Ommoord MA1 Leonidas MA3 4-0 Definitief
.. Schiedam MA2 Capelle MA1 0-2 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. Leonidas MA3 Krimpen MA1 1-3 Definitief
.. Souburgh MA1 Ring Pass Delft MA4 1-1 Definitief
.. Capelle MA1 Ommoord MA1 0-0 Definitief
.. Spijkenisse MA1 Schiedam MA2 2-2 Definitief
ZATERDAG 23 MAART 2019
.. Leonidas MA3 Ring Pass Delft MA4 3-0 Definitief
.. Souburgh MA1 Schiedam MA2 4-3 Definitief
.. Capelle MA1 Spijkenisse MA1 1-1 Definitief
.. Ommoord MA1 Krimpen MA1 2-0 Definitief
ZATERDAG 30 MAART 2019
.. Krimpen MA1 Capelle MA1 3-3 Definitief
.. Spijkenisse MA1 Souburgh MA1 1-2 Definitief
.. Schiedam MA2 Leonidas MA3 2-1 Definitief
.. Ring Pass Delft MA4 Ommoord MA1 0-2 Definitief
DONDERDAG 4 APRIL 2019
.. Krimpen MA1 Leonidas MA3 0-1 Definitief
ZATERDAG 6 APRIL 2019
.. Krimpen MA1 Ring Pass Delft MA4 5-2 Definitief
.. Ommoord MA1 Schiedam MA2 3-1 Definitief
.. Leonidas MA3 Spijkenisse MA1 4-1 Definitief
.. Capelle MA1 Souburgh MA1 3-4 Definitief
ZATERDAG 13 APRIL 2019
.. Souburgh MA1 Leonidas MA3 1-2 Definitief
.. Ring Pass Delft MA4 Capelle MA1 1-7 Definitief
.. Schiedam MA2 Krimpen MA1 0-2 Definitief
.. Spijkenisse MA1 Ommoord MA1 2-1 Definitief
ZATERDAG 11 MEI 2019
.. Ring Pass Delft MA4 Schiedam MA2 4-6 Definitief
.. Krimpen MA1 Spijkenisse MA1 3-3 Definitief
.. Ommoord MA1 Souburgh MA1 1-2 Definitief
.. Capelle MA1 Leonidas MA3 4-1 Definitief
ZATERDAG 18 MEI 2019
.. Capelle MA1 Schiedam MA2 1-2 Definitief
.. Spijkenisse MA1 Ring Pass Delft MA4 9-0 Definitief
.. Leonidas MA3 Ommoord MA1 2-1 Definitief
.. Souburgh MA1 Krimpen MA1 4-7 Definitief
VRIJDAG 24 MEI 2019
.. Ring Pass Delft MA4 Souburgh MA1 1-5 Definitief
ZATERDAG 25 MEI 2019
.. Ommoord MA1 Capelle MA1 1-2 Definitief
.. Schiedam MA2 Spijkenisse MA1 2-3 Definitief


 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
G D.H.C. Hudito G5 5-3
MC3 HC Voorne MC3 0-3
JD1 HV Victoria JD4 7-0
H1 Scoop Delft H1 5-1
HVA HC Pijnacker HB 0-1
JongD1 HC De IJssel DJ1 (D4) 3-3
JC1 HC Waddinxveen JC1 1-5
MC1 G.H.C. RAPID MC2 4-5
MC2 HV Victoria MC7 8-0
Hockey.nl