Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Meisjes A1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Thijmen Schenk Email
Trainer Thijmen Schenk Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 mrt 21224 M.H.C. Krimpen MA1
0
uit route
16 mrt 21319 Ring Pass Delft MA4
thuis
23 mrt 21411 HC Schiedam MA2
thuis
30 mrt 21460 HV Spijkenisse MA1
0
uit route
6 apr 21623 HC Capelle MA1
60
uit route
13 apr 21706 R.H.V. Leonidas MA3
thuis
11 mei 21776 OMHC MA1
0
uit route
18 mei 21865 M.H.C. Krimpen MA1
thuis
25 mei 21926 Ring Pass Delft MA4
0
uit route
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Souburgh MA1 5 9 3 0 2 13 10 0
2 Krimpen MA1 5 8 2 2 1 14 7 0
3 Spijkenisse MA1 5 8 2 2 1 8 10 0
4 Ring Pass Delft MA4 5 7 2 1 2 14 12 0
5 Schiedam MA2 5 7 2 1 2 8 6 0
6 Leonidas MA3 5 7 2 1 2 9 11 0
7 Capelle MA1 5 5 1 2 2 11 11 0
8 Ommoord MA1 5 4 1 1 3 7 17 0

Uitslagenmatrix
  Capelle MA1Ommoord MA1Souburgh MA1Spijkenisse MA1Krimpen MA1Ring Pass Delft MA4Leonidas MA3Schiedam MA2
Capelle MA1   1-1 5-2
Ommoord MA1   0-0 4-3
Souburgh MA1 4-2 2-0   5-1
Spijkenisse MA1 2-2   2-1 3-2
Krimpen MA1 9-2   2-1
Ring Pass Delft MA4 1-1   6-2
Leonidas MA3 2-1 3-1   0-0
Schiedam MA2 3-1 4-1 0-2  

Uitslagen
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
.. Schiedam MA2 Souburgh MA1 4-1 Definitief
.. Krimpen MA1 Ommoord MA1 9-2 Definitief
.. Ring Pass Delft MA4 Leonidas MA3 6-2 Definitief
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Ommoord MA1 Ring Pass Delft MA4 4-3 Definitief
.. Souburgh MA1 Spijkenisse MA1 5-1 Definitief
.. Leonidas MA3 Schiedam MA2 0-0 Definitief
.. Capelle MA1 Krimpen MA1 1-1 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Souburgh MA1 Capelle MA1 4-2 Definitief
.. Spijkenisse MA1 Leonidas MA3 3-2 Definitief
.. Schiedam MA2 Ommoord MA1 3-1 Definitief
.. Ring Pass Delft MA4 Krimpen MA1 1-1 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Leonidas MA3 Souburgh MA1 3-1 Definitief
.. Krimpen MA1 Schiedam MA2 2-1 Definitief
.. Capelle MA1 Ring Pass Delft MA4 5-2 Definitief
.. Ommoord MA1 Spijkenisse MA1 0-0 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Schiedam MA2 Ring Pass Delft MA4 0-2 Definitief
.. Souburgh MA1 Ommoord MA1 2-0 Definitief
.. Leonidas MA3 Capelle MA1 2-1 Definitief
.. Spijkenisse MA1 Krimpen MA1 2-1 Definitief
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
.. Spijkenisse MA1 Capelle MA1 2-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 9 MAART 2019
  Krimpen MA1 Souburgh MA1 Sportp Driekamp
  Ommoord MA1 Leonidas MA3 Sportpark Marcel Duchampplein
  Ring Pass Delft MA4 Spijkenisse MA1 Sportpark 'Hof van Delft'
  Schiedam MA2 Capelle MA1 Sportpark HC Schiedam
ZATERDAG 16 MAART 2019
  Capelle MA1 Ommoord MA1 Sportp. 'Schenkel'
  Leonidas MA3 Krimpen MA1 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Souburgh MA1 Ring Pass Delft MA4 Sportp. 'Souburgh'
  Spijkenisse MA1 Schiedam MA2 Sportp. Groenewoud
ZATERDAG 23 MAART 2019
  Capelle MA1 Spijkenisse MA1 Sportp. 'Schenkel'
  Leonidas MA3 Ring Pass Delft MA4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ommoord MA1 Krimpen MA1 Sportpark Marcel Duchampplein
  Souburgh MA1 Schiedam MA2 Sportp. 'Souburgh'
ZATERDAG 30 MAART 2019
  Krimpen MA1 Capelle MA1 Sportp Driekamp
  Ring Pass Delft MA4 Ommoord MA1 Sportpark 'Hof van Delft'
  Schiedam MA2 Leonidas MA3 Sportpark HC Schiedam
  Spijkenisse MA1 Souburgh MA1 Sportp. Groenewoud
ZATERDAG 6 APRIL 2019
  Capelle MA1 Souburgh MA1 Sportp. 'Schenkel'
  Krimpen MA1 Ring Pass Delft MA4 Sportp Driekamp
  Leonidas MA3 Spijkenisse MA1 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ommoord MA1 Schiedam MA2 Sportpark Marcel Duchampplein
ZATERDAG 13 APRIL 2019
  Ring Pass Delft MA4 Capelle MA1 Sportpark 'Hof van Delft'
  Schiedam MA2 Krimpen MA1 Sportpark HC Schiedam
  Souburgh MA1 Leonidas MA3 Sportp. 'Souburgh'
  Spijkenisse MA1 Ommoord MA1 Sportp. Groenewoud
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Capelle MA1 Leonidas MA3 Sportp. 'Schenkel'
  Krimpen MA1 Spijkenisse MA1 Sportp Driekamp
  Ommoord MA1 Souburgh MA1 Sportpark Marcel Duchampplein
  Ring Pass Delft MA4 Schiedam MA2 Sportpark 'Hof van Delft'
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Capelle MA1 Schiedam MA2 Sportp. 'Schenkel'
  Leonidas MA3 Ommoord MA1 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Souburgh MA1 Krimpen MA1 Sportp. 'Souburgh'
  Spijkenisse MA1 Ring Pass Delft MA4 Sportp. Groenewoud
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Krimpen MA1 Leonidas MA3 Sportp Driekamp
  Ommoord MA1 Capelle MA1 Sportpark Marcel Duchampplein
  Ring Pass Delft MA4 Souburgh MA1 Sportpark 'Hof van Delft'
  Schiedam MA2 Spijkenisse MA1 Sportpark HC Schiedam

 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1Z Hockeyclub Barendrecht H1 6-1
H1Z OMHC H1 1-5
HJ1 Ring Pass Delft HJ9 6-4
HJ1 Thor HJ2 4-3
JongD1Z OMHC DJ4 2-1
JongD1Z HV Victoria DJ2 6-5
JC1Z Hockey Club Rotterdam JC7 3-3
JC1Z R.H.V. Leonidas JC3 2-1
MD1Z Dordrechtse Mixed Hockey Club MD3 10-1
MD1Z HC De IJssel MD3 4-0
Hockey.nl