Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Kies een ander team :
Jongens D1

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Chris van der Waal Email
Coach Jurgen Koppen Email
Coach Erik Visscher Email

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Krimpen JD1 10 28 9 1 0 42 13 0
2 Souburgh JD1 10 22 7 1 2 40 17 0
3 Rotterdam JD4 10 15 5 0 5 27 21 0
4 Barendrecht JD3 10 12 4 0 6 20 32 0
5 Victoria JD4 10 9 3 0 7 14 29 0
6 Rapid JD3 10 3 1 0 9 12 43 0

Uitslagenmatrix
  Krimpen JD1Rotterdam JD4Souburgh JD1Victoria JD4Barendrecht JD3Rapid JD3
Krimpen JD1   3-1 5-1 2-1 5-2 2-1
Rotterdam JD4 2-6   1-3 6-1 4-1 5-2
Souburgh JD1 2-2 2-0   5-1 5-3 9-0
Victoria JD4 1-3 0-1 0-7   5-0 1-0
Barendrecht JD3 1-6 3-1 4-1 1-2   1-0
Rapid JD3 1-8 0-6 1-5 4-2 3-4  

Uitslagen
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Rapid JD3 Souburgh JD1 1-5 Definitief
.. Krimpen JD1 Rotterdam JD4 3-1 Definitief
.. Barendrecht JD3 Victoria JD4 1-2 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. Souburgh JD1 Barendrecht JD3 5-3 Definitief
.. Victoria JD4 Krimpen JD1 1-3 Definitief
.. Rotterdam JD4 Rapid JD3 5-2 Definitief
ZATERDAG 23 MAART 2019
.. Krimpen JD1 Barendrecht JD3 5-2 Definitief
.. Rotterdam JD4 Souburgh JD1 1-3 Definitief
.. Rapid JD3 Victoria JD4 4-2 Definitief
ZATERDAG 30 MAART 2019
.. Krimpen JD1 Souburgh JD1 5-1 Definitief
.. Victoria JD4 Rotterdam JD4 0-1 Definitief
.. Barendrecht JD3 Rapid JD3 1-0 Definitief
ZATERDAG 6 APRIL 2019
.. Souburgh JD1 Victoria JD4 5-1 Definitief
.. Rapid JD3 Krimpen JD1 1-8 Definitief
.. Rotterdam JD4 Barendrecht JD3 4-1 Definitief
ZATERDAG 13 APRIL 2019
.. Victoria JD4 Barendrecht JD3 5-0 Definitief
.. Souburgh JD1 Rapid JD3 9-0 Definitief
.. Rotterdam JD4 Krimpen JD1 2-6 Definitief
ZATERDAG 11 MEI 2019
.. Krimpen JD1 Victoria JD4 2-1 Definitief
.. Barendrecht JD3 Souburgh JD1 4-1 Definitief
.. Rapid JD3 Rotterdam JD4 0-6 Definitief
ZATERDAG 18 MEI 2019
.. Victoria JD4 Rapid JD3 1-0 Definitief
.. Souburgh JD1 Rotterdam JD4 2-0 Definitief
.. Barendrecht JD3 Krimpen JD1 1-6 Definitief
ZATERDAG 25 MEI 2019
.. Rapid JD3 Barendrecht JD3 3-4 Definitief
.. Souburgh JD1 Krimpen JD1 2-2 Definitief
.. Rotterdam JD4 Victoria JD4 6-1 Definitief
ZATERDAG 1 JUNI 2019
.. Krimpen JD1 Rapid JD3 2-1 Definitief
ZONDAG 2 JUNI 2019
.. Barendrecht JD3 Rotterdam JD4 3-1 Definitief
DONDERDAG 6 JUNI 2019
.. Victoria JD4 Souburgh JD1 0-7 Definitief


 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
G D.H.C. Hudito G5 5-3
MC3 HC Voorne MC3 0-3
JD1 HV Victoria JD4 7-0
H1 Scoop Delft H1 5-1
HVA HC Pijnacker HB 0-1
JongD1 HC De IJssel DJ1 (D4) 3-3
JC1 HC Waddinxveen JC1 1-5
MC1 G.H.C. RAPID MC2 4-5
MC2 HV Victoria MC7 8-0
Hockey.nl