Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

6 april | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc Digitaal
Meisjes A1 21623 HC Capelle MA1 60 4 3 uit -   Nee
Vertrektijd 13:45 uur
Meisjes B1 23264 Leidse Hockey Club Roomburg MB4 1 0 Veld 1  Nee
Meisjes B2 23189 Hockeyclub Barendrecht MB5 60 1 1 uit -   info Nee
Vertrektijd 16:15 uur
Meisjes B3 23245 Dordrechtse Mixed Hockey Club MB7 8 0 Veld 2  info Nee
Meisjes C1 54148 G.H.C. RAPID MC2 0 4 Veld 1  Nee
Meisjes C2 54606 HV Victoria MC7 60 3 0 uit -   info Nee
Uit shirt mee; vertrektijd 11:00 uur
Meisjes C3 54611 HC Voorne MC3 2 5 Veld 1  info Nee
Meisjes D1 55321 R.H.V. Leonidas MD2 0 0 5 uit -   Nee
Uit shirt mee; vertrektijd 8:00 uur
Meisjes D3 56230 HCRB MD4 3 1 uit -   info Nee
Vertrektijd 10:15 uur
Jongens B1 19823 HC Schiedam JB2 4 4 uit -   info Nee
Vertrektijd 15:00 uur
Jongens C1 52701 HC Waddinxveen JC1 0 0 8 uit -   info Nee
Vertrektijd 14:45 uur
Jongens D1 53268 HV Victoria JD4 5 1 Veld 2  info Nee

6 april | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc Digitaal
Meisjes E1(8) 58739 G.H.C. RAPID M8E2 60 07:45 09:15 uit -   info Nee
  Veld 2CD  
Vertrektijd 8:15 uur
Meisjes E2(8) 59204 HCGO M8E1 09:30 10:00 Veld 1  info Nee
Ouders zelf
Meisjes E3(6) 59806 HV Spijkenisse ME6 09:30 10:00 Veld 2  info Nee
Ouders
Meisjes F1(3) 61698 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MF2 09:30 10:00 Veld 2  info Nee
Ouders zelf
Meisjes F2(3) 61698 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MF1 0 09:30 10:00 uit -   info Nee
Jongen E1(8) 56715 Dordrechtse Mixed Hockey Club J8E3 60 08:45 10:15 uit -   info Nee
  veld 3cd  
Vertrektijd 9:15 uur


 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1 MHC DES H1 4-8
DVdi MHV Forcial DDB 13-0
H1 MHC Tempo H1 5-2
H2 VMHC Pollux HJ1 (H5) 5-1
HVA HC Nieuwkoop HA 3-2
JongD1 Wateringse veld DJ1 1-2
G R.H.V. Leonidas G 3 6-4
JB1 H.C. Derby JB2 1-3
JC1 OMHC JC3 4-1
Hockey.nl