Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
 
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

30 maart | Overig

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc Digitaal
G-team 15336 D.H.C. Hudito G5 5 0 Veld 2  info Nee

30 maart | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc Digitaal
Meisjes A1 21460 HV Spijkenisse MA1 0 2 1 uit -   Nee
Vertrektijd 11:00 uur
Meisjes B1 23134 hdm MB5 0 4 2 uit -   Nee
Vertrektijd 9:00 uur
Meisjes B2 23073 HC De IJssel MB3 12 0 Veld 2  info Nee
Meisjes B3 23118 Craeyenhout MB6 0 3 1 uit -   info Nee
Vertrektijd 10:15 uur
Meisjes C1 54199 HV Victoria MC4 60 1 3 uit -   Nee
Vertrektijd 14:15 uur; uit shirt mee
Meisjes C2 54154 R.H.V. Leonidas MC7 3 0 Veld 1  info Nee
Begeleiding Rene Huisman
Meisjes C3 54807 Hockeyclub Barendrecht MC8 60 2 2 uit -   info Nee
Vertrektijd 7:30 uur
Meisjes D1 55870 G.H.C. RAPID MD1 2 1 Veld 1  Nee
Meisjes D3 56290 Hockey Club Rotterdam MD9 4 5 Veld 1  info Nee
  TIJD GEWIJZIGD  
Beg René de Jong
Jongens B1 19778 Hockeyclub Barendrecht JB2 1 7 Veld 2  info Nee
Jongens C1 52661 Berkel Rodenrijs JC3 3 3 Veld 2  info Nee
Jongens D1 53114 M.H.C. Krimpen JD1 0 1 5 uit -   info Nee
Vertrektijd 12:30 uur

30 maart | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Uitslag Loc Digitaal
Meisjes E1(8) 58821 H.C. Derby M8E1 09:30 10:00 Veld 1  info Nee
Ouders zelf
Meisjes E2(8) 58949 Hockey Club Rotterdam M8E9 60 08:30 10:00 uit -   info Nee
  CD/ Souburgh svp ander shirt  
Uit shirt meenemen ; Vertrektijd 9:00 uur
Meisjes E3(6) 60460 HC Feijenoord ME3 60 07:30 09:00 uit -   info Nee
  Velddeel A  
Vertrektijd 8:00 uur
Meisjes F1(3) 61769 Goudse MHC MIX F3 75 09:15 11:00 uit -   info Nee
Vertrektijd 9:45 uur
Meisjes F2(3) 61724 HCGO MF1 09:30 10:00 Veld 2  info Nee
Ouders zelf
Jongen E1(8) 56571 Klein Zwitserland J8E5 09:30 10:00 Veld 1  info Nee
Ouders zelf


 
Om uzelf of uw kind in te schrijven: klik hier.

Voor het deelnemen aan een proeftraining: klik hier


Teaminformatie
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
H1 MHC DES H1 4-8
DVdi MHV Forcial DDB 13-0
H1 MHC Tempo H1 5-2
H2 VMHC Pollux HJ1 (H5) 5-1
HVA HC Nieuwkoop HA 3-2
JongD1 Wateringse veld DJ1 1-2
G R.H.V. Leonidas G 3 6-4
JB1 H.C. Derby JB2 1-3
JC1 OMHC JC3 4-1
Hockey.nl